Що таке прихований файл? І як відобразити приховані файли в Windows 7?

В операційній системі Windows є таке поняття як «прихований файл»І зараз ми дізнаємося, що ж це таке, навіщо потрібні приховані файли, як їх створити, а також як можна відобразити або показати ці самі приховані файли.

Отже, давайте почнемо, єдине відразу хочу сказати, що коли я буду створювати і відображати приховані файли, як приклад, у мене буде виступати версія Windows 7, в інших версіях, наприклад, в Windows 8 цей процес практично такий же.

Що таке прихований файл в Windows?

прихований файл – це звичайний файл, але він не відображається. Приховані файли можна відобразити, а також зробити їх звичайними, тобто не приховати. Іншими словами приховані файли це файли, які мають позначку про те, що вони приховані. Приховані файли також як і звичайні займають місце на жорсткому диску, тому сподіватися на те що, приховавши файли, Ви звільните місце на диску, не варто.

Для чого потрібні приховані файли в Windows?

Приховані файли в операційній системі Windows в основному потрібні для того щоб була можливість не відображати рідко використовуються файли. Тобто наприклад, у Вас є файли, якими Ви рідко користуєтеся (але іноді користуєтеся), При цьому вони відображаються і займають місце на екрані, тим самим ускладнюючи візуальний пошук потрібного, в той чи інший момент, файлу або папки.

Також можливість приховувати файли можна використовувати і для того щоб не показувати якусь конфіденційну інформацію іншим користувачам комп’ютера, але це як Ви розумієте ненадійно, так як інший користувач може, також як і Ви, відобразити ці файли і подивитися їх. Але в тих випадках, коли Ви хочете щоб деякі файли і папки просто не потрапляли на очі іншим користувачам, то можливість приховування файлів використовувати, звичайно ж, можна.

Ще приховані файли використовує сама система Windows для того приховати від користувача якісь системні файли, які користувачам не потрібні і їх краще не бачити.

Як створити прихований файл в Windows 7?

У Windows можна приховувати як файли, так і папки, тому ми з Вами навчимося приховувати і файли і папки.

Для того щоб створити прихований файл клацаємо правою кнопкою миші по потрібному файлу і вибираємо «властивості»

Відкриється вікно «властивості файлу», Де ми відзначаємо атрибут«прихований»І тиснемо«застосувати»

Після цього даний файл буде приховано.

Для того щоб приховати папку також клацаємо правою кнопкою миші, але вже по папці і вибираємо «властивості». Потім також відзначаємо атрибут «прихований»І натискаємо«застосувати»

Потім необхідно підтвердити свою дію, при цьому ми можемо вказати, що цей атрибут буде застосований до всіх вкладених файлів і папок або тільки до даної папці. тиснемо «ОК»

Якщо потім у Вас виникне необхідність зробити ці файли або папки назад звичайними, тобто не приховати, то порядок дій такий самий, але з однією відмінністю галочку у атрибута «прихований»Потрібно буде прибрати (а не поставити). Попередньо звичайно ж, необхідно відобразити ці приховані файли, для того щоб зайти в їх властивості, а як це робиться я зараз і покажу.

Як відобразити приховані файли в Windows 7?

Для того щоб відобразити приховані файли відкриваємо «Панель управління». Її можна відкрити з робочого столу

Якщо на робочому столі не з’являється символ панелі управління, то можете почитати матеріал «Як відобразити значки «Комп’ютер», «Панель управління», «Кошик» на робочому столі в Windows?», В якому я розповідаю, як відобразити цей та інші значки або Ви можете використовувати меню«Пуск», Де також є ярлик для запуску панелі управління.

Після того як Ви відкрили панель управління шукайте пункт «Параметри папок»Або якщо у Вас в панелі управління всі згруповано за категоріями то вибираєте«Оформлення та персоналізація», А потім клікаєте по пункту«Параметри папок»

Примітка! Можна також натиснути «Показ прихованих файлів і папок» для того щоб відразу перейти в потрібну вкладку.

Відкриється вікно «Параметри папок», Де нам необхідно перейти на вкладку«вид»І в розділі«Додаткові параметри»Знайти пункт«Показувати приховані файли, папки і диски», Відзначити його і натиснути кнопку«застосувати». Для закриття вікна натискаємо «ОК»

Примітка! Для того щоб не показувати приховані файли необхідно в цьому ж вікні вибрати «Не показувати приховані файли, папки і диски».

Тепер перевіряємо, наші приховані файли тепер відображені, їх іконки, в порівнянні зі звичайними файлами, трохи світліше.

Ссылка на основную публикацию