Що таке magnet (магнітні, & quot; магнет & quot;) посилання, як їх використовувати?

Здрастуй, читач! Сьогодні будемо розбиратися, що ж таке «магнітні» посилання і для чого вони потрібні. Ми давно вже знайомі з «торрентами», це вже скоріше ім’я-загальне в світі Інтернету. Вже давно (але останнім часом все частіше і частіше) ми зустрічаємо поруч зі звичайною, рідний і звичної посиланням «Скачати Торрент» незнайоме слово «прімагнітілась», «скачати magnet посилання».

Ось і думає звичайна людина побачивши її: «А що буде, якщо я це натисну? Ні, краще я не буду, хіба мало що … »І ось так в невіданні живемо звично, іноді багато років. А буває, що по магнітної посиланням знаходиш потрібну набагато швидше, ніж зазвичай … Пропоную Вашій увазі чергову статтю.

Магнет (magnet) посилання, що це таке, для чого вона потрібна?

Знову дозволю собі вдаритися в спогади. Раніше все ми качали файли собі на комп’ютері давно забутими програмами типу Download manager. Були часи, коли у мене не було ще широкосмугового Інтернету. А як модем використовувався мобільний телефон, а потім і 3g модем ..

І мені вистачало знаєте … Скачивать фільми і серіали правда я просив одного, що жив в іншому місті, – побільше мого. І він все вимовляв слово «торрент», і кожен раз дивувався, і стьобався наді мною, що я ще поки … Живу де то на іншій планеті в тайзі і т.д.

Користуватися торент я почав тільки років через два, після того, як нам провели таки справжній широкосмугового Інтернет. Ну і звичайно ж, в першу чергу в тугіше ніч я поліз качати. І що я виявив? На відміну від моєї старої програми, файл тепер скачується не в один потік, а в кілька десятків.

І не з одного місця а з усіх місць …. І що я той же бере участь в цій системі. Файл я скачав. І з мого комп’ютера він лунає іншим людям, коли комп’ютер підключений до Інтернету. Комп’ютери об’єднуються цим файлом в свого роду мережу, і можна качати один у одного дуже швидко, так як він скачується з усіх комп’ютерів в мережі одночасно …

Я вже підходжу до суті, читач. Так ось, і магнітна посилання працює той же через торрент. Але, є одне дуже важливе і принципове відміну. Торрент сервери, на яких знаходяться бажані роздачі, є об’єднуючим таку мережу центральною ланкою.

На ньому потрібно реєструватися. А якщо сервер (трекер) припиняє своє існування, або доступ закривається (наприклад через порушення авторських прав) … Те Ви його вже звідти ніколи не скачаєте.

Наприклад я встиг файл скачати, а Ви ні. В цьому випадку я можу зробити сам магнітну посилання, помістити в неї інформацію, що у мене є цей файл, що він лежить в певному місці. І публікую я цю магнітну посилання наприклад на своєму сайті. Люди, які перейшли по ній, стають учасниками мережі, »примагничивается» прямо до мене.

Вони качають файл, а після так само «роздають» його всім, у кого ця посилання. Файл завантажується точно за таким же принципом, як і на торрент. Ви завантажили анонімно і швидко потрібний файл – без зайвих пошуків. Про все це нижче, в цій статті.

Як і чим ми будемо відкривати магнет посилання?

Ну і тепер питання номер один – чим качати? Напевно спеціальними програмами? Ні, можна скачати і звичним «торент». Його треба буде налаштувати. А може вже й не треба. Можна навіть запускати браузером закачування. Вибирайте звичний спосіб, і качайте на здоров’я!

Деякі інтернет-провайдери пропонують свої магніт-клієнти. І свої колекції магнітних посилань, які доступні тільки для абонентів цього провайдера. Такі програми ми сьогодні розглядати не будемо.

Щоб не захаращувати комп’ютер додатковими програмами, можна користуватися звичним «торрентом». Кажуть, що скачування по магнітним посиланнях відбувається кілька повільніше, ніж через «торрент». Я не порівнював, качає собі і качає .. Спочатку в налаштуваннях програми робимо як на малюнку.

Я чомусь давно користуюся для скачування програмою bit spirit. Прівик.Настойкі такі ж:

Копіюємо нашу посилання натисканням по ній правою кнопкою миші так:

Принцип скачування один і той же. Далі – в «Панелі інструментів» вгорі відкрийте вкладку, де виберіть пункт «Додати торрент з URL». У мене в моїй програмі так:

А далі потрібно вставити нашу посилання у вікно «торрент», потім налаштувати папку, куди файл буде збережеться: (правою кнопкою миші – «вставити»):

У мене посилання вставляється сама з буфера обміну, коли викликано вікно.

Ось ще цікава ситуація, яка описана в короткому відео:

Завантаження по Magnet-посилання іноді відбувається не відразу, а протягом декількох хвилин. Просто інформація про фото збирається трохи довше. Тому спокійно чекайте початку скачування, воно обов’язково почнеться.

Магнет- посилання, як мені відкрити і завантажити через браузер?

Завантажувати програмою зручно, іноді не дуже. Копіювати і вставляти утомливо .. Часто треба швидко знайти, швидко завантажити. Просто натиснув, і нехай качает..Можно так? Так, можна і так. Цей ресурс повністю анонімний клієнт все одно знадобитися. Качати все одно буде файли він.

Ще не всі браузери вміють «дізнаватися» Magnet-посилання. Яндекс-браузер, і Edge їх не відкривають.

  • У Mozilla Firefox при спробі відкрити magnet-посилання вискочить вікно з пропозицією вибрати програму для того, щоб відкрити це посилання. Вкажіть свій клієнт для роботи з торрентами і не забудьте поставити «галочку» навпроти пункту «Запам’ятати мій вибір».
  • В Internet Explorer браузер запитає вашої дозвіл на використання цієї посиланням вашого торрент-клієнта. Ви погодитеся і не забудьте прибрати «пташку» навпроти пункту «Завжди питати при відкритті цих адрес».
  • У Google Chrome при відкритті такого посилання з’явиться спливаюче віконце із запитом на дозвіл. Чи погоджуєтеся і ставите «галочку» навпроти пункту «Запам’ятати мій вибір».
  • І нарешті, в браузері Opera, (в якій сечас є свій вбудований торрент-клієнт) треба перейти в «Меню – Настройки – Загальні настройки – Розширені – Програми – Додати» і вказати в рядку «Протокол» слово «magnet» (без лапок) .

Як же створити Magnet-посилання самому?

Зараз читач, ми познайомимося з такою чудовою функцією торрент-клієнтів як створення торрент файлів і відповідно магнітних посилань на нього. Зазвичай ми тільки завантажуємо файли. Але, є унікальні люди, які їх нам роздають. Ми зараз потрапимо в їх число.

Ми з Вами спочатку створимо торрент файл, потім скопіюємо магнет- посилання на нього. Цю посилання ми можемо розмістити на своєму сайті. Людина, який вважатиме її потрібної для себе спокійно завантажить контент.

Звичайно, нам знову знадобитися наш торрент клієнт. Без нього нікуди. Або через меню «Файл» (або як у мене через «Функції») створюємо новий торрент- файл

Далі, потрібно буде вказати файл, який ви хочете викласти на роздачу. Так само можна зробити посилання на папку з файлами.

Натиснувши на кнопку з точками виберемо потрібний файл, натискаємо «Відкрити»:

А потім натискаємо «Створити»:

А далі чекаємо, поки створюється файл.

За замовчуванням він створюється в тій же папці поруч з файлом, який ми збираємося викладати в Інтернет. Нехай все так і залишається. Тепер треба файл створений нами поставити на роздачу. Без цього його не можна буде скачувати. Ну і Інтернет повинен бути підключений ..

Але все просто. Клацають наш створений файл мишкою. Отримаємо вікно:

Вибираємо «Віддача», запуск завдання «негайно». В поле «назва» можна помістити назву вашого торрента … Натискаємо ОК. Терпіння, друзі майже всі. Треба зняти галочку «Зберігати файл завантаження» у вкладці «Налаштування»:

Після цього треба «запустити», «включити» наш Торрент файл. І отримати нарешті нашу magnet-посилання. Роблю як на малюнку

І наприклад, розміщую копіюванням її прямо. Або шлю поштою другу. Ось так друзі. Ви можете таким способом отримувати магнет посилання абсолютно з будь-якого торрент-файлу. Як завантаженого, так і зі свого особистого створеного Вами. Я і хотів зробити акцент на цьому важливому моменті – як можна це робити самим, анонімно, без реєстрації на торрент -співтовариство. Дивимося відео:

Колекції Magnet посилань – де їх можна знайти?

Магнет -Посилання можна надіслати поштою конкретній людині. Magnet-посилання можна знайти на торрент-треккера. У деяких інтернет-провайдерів, є як свої магніт-клієнти (програми для роботи тільки з магнітними посиланнями), так і ресурси, де скачування фільмів відбувається за магнітними посиланнях. Але, для цього потрібно бути абонентом цього провайдера, потрібно мати логін і пароль від цього ресурсу.

Нас вони сьогодні не цікавлять. Є друзі, є так само давно відомі, користуються заслуженим «визнанням» ресурси рунета де лежать заповітні магнітні посилання ::

Додайте цю сторінку в «закладки» і вам не доведеться довго шукати ці ресурси.

torrentbase.ru – напевно, найбільший в рунеті архів посилань на торрент файли і магнітні посилання всіх відкритих російськомовних трекерів. Тут не треба реєструватися, відправляти смс і переглядати десятки сайтів в пошуках потрібної посилання. Все чітко.

thepiratebay.org – Найбільший, вже світової торрент-трекер. Первісток і ідеолог використання «магнітних» посилань замість торрент-файлів.

torrindex.com – перший в світі просто каталог «магнітних» посилань.

vahuka.ru – перший в Україні просто каталог-пошуковик «магнітних» посилань. Це наші. Україна вперед!

alltorrents.biz – І цей сайт дозволить вам знайти і завантажити файли за допомогою «магнітних» посилань.

opensharing.ru – Ресурс без реєстрації, для скачування по «магнітним» посиланнях. Тут ви знайдете роздачі самих різних категорій і жанрів, форматів і якості. Непогана підбірка релізів музичних груп, в тому числі і релізів з авторськими перекладами та озвучуванням, постійно поповнюється новими роздачами.

Узагальнюючи матеріал статті стає зрозумілим, чому у магнітних посилань так багато шанувальників. Ми сьогодні зрозуміли, що магнітні посилання це своєрідна маскування. Магнітна посилання може бути для нас дуже навіть корисною. Ми можемо легко без реєстрації швидко знайти і завантажити потрібний контент. Тому користуйтеся друзі. Пишіть, якщо що. До зустрічі на сторінках блогу.

Ссылка на основную публикацию