Що Таке (Кіберсантінг) і Як На Ньому Заробляють?

Кіберсатінг що це таке

Добрий день друзі, сьогодні ми поговоримо на тему «Що таке Кіберсантінг»? Кіберсантінг, або по іншому кібер-комерція – також його називають електронна комерція.

Кіберсантінг – це продаж в інтернеті в основному електронно-цифрових товарів. Кіберсант – та частина населення, які займаються цих інформаційно-цифрових товарів.

Кіберсант не виробляють ніяких фізичних товарів (якщо не брати до уваги книги і диски, але книги і диски це всього лише інформаційно-цифрових даних). Кіберсант торгують інформацією в чистому вигляді, в не залежності, ел. книги це або програмні пакети, бізнес інформація.

слово кіберсантінг не існує ні в одному з відомих словників. Це слово не вивчають філологи. Кіберсантінг – це таємнича магія інформаційних грошей … Дана назва з’явилося від схожих, і в місці з тим несхожих слів (від кібернетичний простір, від кібернетичні гроші, від комерції: виходить – кібернетична комерція). Кіберсант на відміну від звичайних комерсантів отримують свої прибутки тільки в мережі.

У порівнянні з простими Манімейкера Кіберсант насправді отримують прибутку! Досить значні прибутки! Роблять гроші не клікаючи по банерах, не читають рекламні листи, не беруть участі в фін. пірамідах та інше.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів

Хто такі Кіберсант

Кіберсант – це люди, які займаються бізнесом в мережі, вони виникли на просторах Рунета протягом невеликого часу і вже правлять ел. бізнесом!

Як з’являються це інтернет бакси? Що ми будемо робити в інтернеті, щоб заробити так потрібні нам гроші?

Чим вам не варто займатися в інтернеті ми говорили в статті «Обережно, лохотрон! Або чим вам не слід займатися в інтернеті! ». Тепер ми постараємося розглянути шляхи електронної комерції, є для нас найбільшою мірою привабливими і в перспективі приносять прибуток.

Тут ми будемо розглядати саме електронний бізнес, про такий вид заробітку, як Форекс, інвестиційний бізнес та інше розмовляти не будемо. Нам потрібен кіберсантінг. Форекс, інвестиції – цікава тема, але не наша. Як я вже сказав, будемо ми говорити виключно про кіберсантінг. А в ньому ми виділимо 3 головних шляхи заробляння грошей:

Кіберсантінг – шляхи заробітку

Шлях перший: Можна поширити і перепродати кібер-товар інших виробників (досить придбати ліцензію на даний товар або, що простіше виберемо партнерську програму і почнемо поширювати даний товар);

Шлях другий: Можна створити і продавати власні інформаційні товари;

Шлях третій: Можна створити ваш особистий СЕРВІС послуг просування інфо-товару, створити свій БІЗНЕС, який працює «Самостійно». Ці три шляхи можна порівняти з трьома китами, на яких тримається земля.

В цьому і полягає кіберсантінг. Можна вибрати один з цих шляхів і не чіпати інші.

Але це не заважає вам зайнятися і всіма трьома шляхами, або двома, як вам завгодно. Але до слова, всі ці шляхи значно пов’язані між собою, шляхи їх часто перетинаються і Кіберсант зазвичай легко орієнтуються на всіх дорогах. Нехай навіть ви і займетеся переважно одним з них.

Виходячи з численних практик інфо-бізнесменів, вони в більшості своїй з часу проходять всі дані шляху. Від партнерок до великого інфо-бізсмена. У цьому полягає кіберсантінг!

Спочатку Кіберсант заробляє на партнерських програмах, потім від створює і продає свої інформаційні товари, далі підприємець робить гігантський інформаційний бізнес!

Раджу прочитати статтю: – Як скачати музику з ВКонтакте?

При цьому етапу все три путя зливаються в один, так би мовити в гігантську мега структуру! При цьому Кіберсант отримує Гігантські прибутки! Не забувайте – будь-яка споруда створюється з підстави, крок за кроком. І новачкам даного бізнесу, потрібно пройти всі ці шляхи послідовно, відразу перейти на наступний шлях не вийде! Кіберсантінг має свої закони!

Крім іншого, якщо ви все ж зважилися стати Кіберсант і зайнятися електронною комерцією, я б вам не радив відразу приступати до роботи, а проконсультуватися у профі. Подібних людей знайти не так-то просто, та й беруть вони за свої послуги як правило пристойно.

Але, є більш простий метод. Пройти навчання вдома. Насправді це не так складно, як може здатися на перший погляд. Досить придбати відмінний видеокурс про кіберсантінг і справа в капелюсі! Але, що б не помилитися з вибором, я б вам порадив курс «Кіберсант-професіонал».

P.S.

Ссылка на основную публикацию