Що таке хакинг і як від нього убезпечити свій комп’ютер?

З розвитком глобальної мережі і нарощуванням продуктивності комп’ютерами, широке поширення став отримувати хакинг. Про те, що таке хакинг, хто ним користується і стандартні методи обережності можна дізнатися в цій замітці.

Що таке хакинг?

Хакінг – внесення змін в програмному забезпеченні, для досягнення певних цілей, що відрізняються від цілей творців програм, дуже часто зміни є шкідливими.

Людину, яка займається хакингом, називають хакером. Це, як правило, досвідчений програміст, який вважає злом мистецтвом, здатний застосувати відмінні навички в реальних життєвих ситуаціях. Однак, існують і інші хакери, які мають більш небезпечні мотиви, ніж просто демонстрація своєї майстерності. Вони спрямовують свої знання на крадіжку особистої інформації, несанкціонований доступ тощо.

Хакінг – серйозна проблема індустрії. Він отримав величезний розвиток після створення мережі Інтернет через легкість доступу до комп’ютерів в будь-якій точці світу. Крім того, легкий доступ практично до будь-якої інформації допомагає розширювати знання хакерів. З такою інформацією не потрібно бути програмістом, щоб зламати приватну мережу. Добре написана стаття-керівництво може перетворити в експерта навіть дитини.

Хакери стали настільки просунуті, що навіть такі гіганти, як Microsoft, не застраховані від їх дій, і щорічно зазнають багатомільйонних збитків. До такого прикладу можна навести появи Хакінтоша. Але хакери зовсім не обмежуються тільки великими компаніями. Над окремими користувачами також висить ця загроза. Крадіжка особистої інформації, фінансових даних – тільки деякі з погроз.

Як захиститися від злому?

Злом комп’ютерних систем досить складне питання. Однак, процес захисту від нього досить простий. Прості запобіжні заходи можуть позначати різницю між захищеною системою і уязвімой.Хакери завжди шукають відкриті місця в безпеці вашої системи. Таким чином, важливо звертати пильну увагу на будь-які дрібниці, щоб убезпечити комп’ютер і свої дані. Віруси і шпигунське програмне забезпечення є істинними інструментами хакерів. Тому необхідно використовувати антивірусну програму й анти-шпигунське програмне забезпечення. Їх, в обов’язковому порядку, слід регулярно оновлювати, щоб протистояти новим загрозам. Також важливо оновлювати програмне забезпечення і не забувати про оновлення операційної системи. Оновлення зазвичай містять «заплатки» для закриття «дірок» в безпеці.

Ще одним особливо важливим моментом є використання брандмауера (брандмауера), який може запобігти несанкціонованому доступу до комп’ютерної системи. Також важливо дотримуватися граничної обережності при серфінгу в інтернеті, при використанні поштових сервісів.

Ссылка на основную публикацию