Що таке HotKnot і як працює ця функція в операційній системі Android

У багатьох мобільних пристроях під управлінням Android OS стала з’являтися функція Hot Knot. Але далеко не всі користувачі знають, для чого вона потрібна і які завдання дозволяє вирішувати. Так що ж таке Hot Knot і чому ця функція істотно полегшить вам життя?

Що собою являє?

HotKnot – це відносно нова технологія передачі даних. Розробили її в 2013 році фахівці компанії Goodix, яка спеціалізується на виробництві сенсорних дисплеїв. А активним просуванням технології займається MediaTek – один з найбільших виробників чіпсетів і інших комплектуючих для смартфонів.

Функція Hot Knot служить для синхронізації ємнісних сенсорних дисплеїв мобільних пристроїв і їх подальшої взаємодії. Використовується вона подібно NFC для швидкої передачі даних.

Уже зараз величезна кількість мобільних гаджетів, особливо китайських, оснащуються HotKnot. Причому це стосується не тільки флагманських, але і бюджетних моделей. Особливою популярністю технологія користується у виробників захищених смартфонів. Пов’язано це з тим, що до таких пристроїв дуже часто досить проблематично підключити кабель для обміну даними.

Як це працює?

Досить увімкнути функцію HotKnot у відповідному меню в настройках двох смартфонів, а потім піднести їх дисплеями один до одного на відстань не більше одного сантиметра. Після цього буквально за секунду між гаджетами буде встановлено зв’язок. Після цього, передача даних виконується по бездротовій мережі Wi-Fi, що забезпечує високу швидкість при обміні інформації

Тепер вони готові для передачі інформації та обміну даними по! Надалі передача даних здійснюється за рахунок Wi-Fi, що забезпечує високу швидкість і стабільність каналу.

Також варто відзначити, що HotKnot навіть в постійному режимі роботи споживає набагато менше енергії, ніж інші способи передачі даних. Так що піклуватися про заряд акумулятора, постійно відключаючи функцію, як Bluetooth, не має сенсу.

Для чого потрібна функція HotKnot?

Завдяки технології Hot Knot користувачі можуть:

  • здійснювати передачу документів, фотографій, відеозаписів та інших файлів;
  • обмінюватися різною корисною інформацією: адресами веб-ресурсів і електронної пошти, номерами телефонів, посиланнями на акаунти в соцмережах і іншими контактними даними;
  • швидко синхронізувати різні пристрої по Wi-Fi і Bluetooth;
  • проводити транзакції мобільних платежів;
  • ділитися даними Exchange.

І це далеко не повний список можливостей функції.

Переваги технології в порівнянні з Bluetooth і NFC

Для передачі даних за допомогою технології HotKnot, на відміну від її головного конкурента NFC, не потрібні чіпи і антени, що працюють на певній радіочастоті. Досить просто задіяти в сенсорних дисплеях мобільних пристроїв нові типи конденсаторів. Таким чином, HotKnot набагато рентабельніше.

А на відміну від Bluetooth, організувати обмін даними між мобільними пристроями через HotKnot куди простіше і швидше, так як не доведеться виконувати пошук і синхронізацію девайсів. Необхідно лише піднести їх на достатню відстань один від одного.

Головне достоїнство технології полягає у відносно високої (в порівнянні з основними конкурентами) швидкості передачі даних. Слід сказати, що для обміну “важкими” файлами, Hot Knot підходить ідеально. А ви використовуєте цю функцію в своєму смартфоні?

Ссылка на основную публикацию