Що таке директ в Інстаграме і як ним користуватися на айФоні і інших смартфонах

Навчіться користуватися функцією Інстаграм Директ, щоб посилати прямі, особисті повідомлення своїм передплатникам.

Ви активний користувач Інстаграм, але зрозуміли, що вам потрібна можливість особистого спілкування з іншими користувачами? Якщо це так, то Instagram Direct саме те, що вам потрібно. Нижче ви дізнаєтеся, що це таке і як ним користуватися.

Що таке Instagram Direct

Instagram Direct – це функція відправки особистих повідомлень в популярному мобільному додатку Instagram. За допомогою цієї функції користувачі можуть пересилати фотографії, відео або просто текстові повідомлення одному конкретному користувачеві або декільком, об’єднаним в групу.

Хоча додаток Instagram з’явилося ще в 2010 році, платформа не підтримувала передачу особистих повідомлень то того, як в грудні 2013 року не було запущена функція Instagram Direct. До цього при необхідності зв’язатися з іншим користувачем ви могли тільки додавати коментарі до однієї з його фотографій або вказувати на нього в коментарях до фото інших користувачів.

Як працює Instagram Direct

Повідомлення Instagram Direct може бути послано будь-якому користувачеві, на якого ви підписані. Також повідомлення можна передавати і користувачам, на яких ви не підписані, але в цьому випадку адресату потрібно буде дати дозвіл на запит про обмін повідомленнями. Після цього всі вашу наступні повідомлення будуть приходити в його папку Вхідних точно так же, як якщо б ви були на нього підписані.

На повідомлення Instagram Direct ви можете відповідати фотографіями, відео або текcт, точно так же, як і в будь-якому іншому додатку з обміну особистими повідомленнями. Всі відповіді з’являються як бульбашки, так що ви з легкістю зможете підтримувати розмову.

Де знайти свою папку «Вхідні»

Кожен раз, коли хто-небудь надішле вам повідомлення, ви отримаєте повідомлення.

На домашній вкладці у верхній частині екрану, праворуч від логотипу Instagram розташовується кнопка зі стрілкою, яка і приведе вас до ваших повідомлень Instagram Direct. Та ній також відображаються повідомлення про нові отримані повідомлення, також на система може відображати тільки спливаючі повідомлення, якщо ви дозволите їх в додатку Instagram.

Для входу в папку Вхідні ви можете натиснути на кнопку зі стрілкою в правому верхньому куті екрану; щоб почати писати нове повідомлення натисніть кнопку + New Message в нижній частині екрана. Імена користувачів, яким ви хочете передати повідомлення, вписуйте в поле To:

Instagram також надає вам можливість передавати групові повідомлення використовуючи назву групи а також можливість в будь-який момент відключати входять групові повідомлення. Також ви можете вийти з обміну груповими повідомленнями, в якому брали участь, без необхідності видалити повідомлення.

Як можна поділитися постом за допомогою Instagram Direct

Відразу під кожним постом в Instagram розташовуються декілька кнопок, за допомогою яких ви можете виробляти різні дії. Одна з цих кнопок позначена значком стрілки Instagram Direct – натиснувши на неї ви можете поділитися постом за допомогою особистого повідомлення.

Раніше користувачі ділилися постами в Instagram зі своїми друзями відзначаючи їх імена в коментарях. Так як це відображається як повідомлення, його легко пропустити, особливо якщо відмічені користувачі отримують їх у великій кількості, що робить Instagram Direct зручнішим способом, що гарантує те, що пост, яким ви ділитеся, побачать.

Чому вам потрібно користуватися Instagram Direct

Instagram Direct – дуже корисна функція, якщо у вас багато передплатників. Іноді немає необхідності ділиться з ними всіма, особливо, якщо аудиторія дійсно велика.

Функція також може виявитися корисною, якщо ви хочете зв’язатися з ким-то, кого ви знайшли (або хто знайшов вас) в Instagram особисто.

Instagram Direct дозволяє вам стати більш конкретним і спрямованим на окремих осіб чи груп, а не завалювати стрічку всіх інших фотографіями, які будуть їм зовсім не цікаві.

Більш детальну інформацію ви можете знайти в нашій статті, як почати користуватися Instagram Direct.

Ссылка на основную публикацию