Що робити, коли виникає помилка 0x80070422 Windows 10

Виникнення різних помилок, наприклад, 0x80070422 в Windows 10, при роботі системи – часте явище. Незважаючи на те, що прописуються вони певним кодуванням, не особливо зрозумілою для звичайного користувача, усунути таку неприємність є можливість.

У більшій частині випадків, для цього потрібно виконати певну послідовність дій і змінити наявні настройки вручну. Це нескладно, досить дотримуватися інструкції і здійснювати всі маніпуляції в повній відповідності з рекомендаціями.

Код помилки 0x80070422 Windows 10

Помилка 0x80070422 Windows 10 виникає при спробі перевірити оновлення та встановити їх. Це пов’язано зі збоєм в роботі системних служб Windows Update. В даному випадку можливі два варіанти – користувач випадково сам відключив службу центру оновлень, або ж ця дія була виконана будь-якої програмою з метою підвищення безпеки.

Усунення цієї неполадки можливо в ручному режимі. Для цього потрібно запустити службу оновлень, а також встановити настройки, щоб при подальшому виникненні помилки вона сама виконувала такі дії автоматично.

Робиться це в настройках системних служб. Якщо натиснути Win + R і у вікні, запустити команду services.msc, відкриється список програм, що запускаються в автоматичному режимі. З них вибирається центр поновлення і як можна помітити, в відкрилися настройках стан програми буде – “Зупинено”, а автоматичний запуск вимкнений.

Для ручної активації потрібно спочатку змінити стан з “Відключено” на “Авто”. Після цього кнопка “Пуск” стає доступною і при її натисканні проводиться ручний запуск служби.

Далі потрібно зайти в “Відновлення” і в настройках вказати “Перезапуск служби” Це необхідно для автоматичного включення при виникненні помилки 0x80070422.

Як виправити помилку 0x80070422 Windows 10

Ранішеописана послідовність дій не завжди може усунути наявну проблему і якщо це сталося, варто перевірити ще кілька варіантів. Якщо код з’являється при спробі запуску будь-якої програми Windows 10, яке працює через брандмауер, то цілком можливо, що він відключений. Деякі користувачі роблять це спеціально і благополучно забувають про виконане.

Так що варто зайти на панель управління і перевірити, як там висвічується брандмауер Windows. Якщо зеленим кольором, значить з ним все в порядку і причина помилки в іншому. Якщо немає, то потрібно перейти в меню включення і виключення брандмауера і проставити галочки в параметрах мереж на “Увімкнути”.

Помилка 0x80070422 Windows 10 може виникати і з-за установки пошкоджених оновлень. Для вирішення проблеми їх потрібно видалити. Для цього служба зупиняється і здійснюється перехід на C: \ Windows \ SoftwareDistribution. Там знаходяться папки DataStore і Download, які підлягають повного усунення. Після цього можна запускати службу. Якщо проблема полягала в оновленнях, то помилки більше не виникатиме.

Рекомендується також перевірити комп’ютер на наявність шкідливих програм, вони теж можуть бути причиною помилки 0x80070422. Для цього використовується засіб безпеки Microsoft, а саме – Safety Scanner. Програма завантажується з офіційного ресурсу, встановлюється відповідно до інструкції і запускається. Для усунення шкідливого ПО достатньо використовувати швидку перевірку.

Можна також застосовувати і інші антивірусні програми, вони теж цілком ефективні і здатні усунути віруси, що викликають збої в роботі сервісу оновлень і другом програмному забезпеченні.

Що робити, якщо установник виявив помилку 0x80070422 windows 10

Усунення помилки 0x80070422 не складе проблем, якщо скористатися вищеописаними радами. Перевірку всіх причин виникнення неполадки варто здійснювати послідовно, діючи методом виключення, це найефективніший підхід.

Почати потрібно з найпростіших і розповсюджених варіантів – перевірки стану брандмауера і виявлення наявності вірусів. Займе це мінімум часу. Якщо проблема не в цьому, можна переходити до більш складним маніпуляціям, які описані в інструкції.

Ссылка на основную публикацию