Що робити якщо з’являється помилка 0x0000007e – інструкція

Уявіть ситуацію. Ви працюєте за ПК і раптом з’являється «Синій екран». Система не реагує на ваші дії. Розглянемо, що робити якщо з’являється помилка 0x0000007e.

Чому так відбувається

Помилка, пов’язана з появою «Синього екрану» BSOD, виникають через критичну неполадки апаратної або програмної частини ОС.

Розглянемо, що робити, коли з’являється код помилки 0x0000007e.

Помилка 0x0000007e при установці Windows 7

Найбільш поширені причини:

  1. Переповнення HDD;
  2. Несумісність BIOS c ОС;
  3. Конфлікти з драйверами;
  4. Неправильні налаштування BIOS.

Подивіться, коли з’являється збій. Якщо інсталяція пройшла успішно, але після перезавантаження з’являється синій екран помилка 0x0000007e, причина полягає в нестачі місця на HDD.

несумісність

Перевірте розрядність нової і старої ОС. Для 64-бітних систем розділ повинен бути відформатований в NTFS. Оперативної пам’яті – не менше одного гігабайта. Для Windows ХР – 512 Мб.

Помилка 0x0000007e Windows 7 – мало місця на HDD

При роботі ОС, створюються тимчасові системні файли. Коли для них не буде місця – з’явиться синій екран. Рішення – звільніть місце. Рекомендую використовувати утиліту CCleaner.

Якщо BSOD з’являється при старті ОС, для очищення використовуйте Live-дистрибутив. Наприклад, ERD Commander. Як це робиться, дивіться в статті: «Помилка 0x0000008e».

Помилка 0x0000007e Windows 7 як виправити в BIOS

BIOS – невелика програма, що управляє компонентами системи. Знаходиться в мікросхемі на материнській платі. Рішення – скидання параметрів.

Проблеми з драйверами

Уважно вивчіть синій екран. Частим випадком виникнення помилки – збій системного файлу «Win32».

Причина – сторонній софт для віддаленого управління ПК. Якщо ви його використовуєте видаліть, переустановите або замініть програму на аналогічну.

Коли вказаний інший драйвер знайдіть в інтернет про нього інформацію. Якщо це файл від сторонніх програм, переустановите або видаліть цю програму. Системний – скористайтеся утилітою SFC. Запускається за допомогою командного рядка.

Натисніть «Win + R» припишіть команду «CMD».

Далі, як на скріншоті:

спосіб 2

Іноді складно визначити який драйвер викликає проблему. Підключіться до сайту виробника електронного пристрою для завантаження нових версій. Детальніше дивіться в статті: «Помилка 0x0000007b».

Помилка 0x0000007e Windows ХР

Запустіть систему в безпечному режимі (safe mode). Після включення ПК натисніть F8. Далі, як на скріншоті:

Проблеми з HDD

Використовуйте системну утиліту Check Disk. Відкрийте командний рядок (було описано вище). Пропишіть команду:

Помилка stop 0x0000007e з’являтися не буде.

Помилка 0x0000007e при установці принтера

Активуйте службу «Диспетчер друку». Натисніть «Win + R» пропишіть команду «control».

далі:

Відкриваємо вкладку «Служби».

Виконайте такі дії:

Підключення через локальний порт

Додайте принтер вручну через налаштування обладнання. В «Панелі управління» перейдіть на вкладку «Принтери».

далі:

Виберіть «Додати локальний». Створіть для нього новий порт:

Додавши пристрій таким способом, неполадка перестане з’являтися. Якщо ОС не знайде драйвер, завантажте його з офіційного сайту виробника принтера, або з диска йде разом з пристроєм.

висновок

Ми розглянули, що робити, коли з’явиться помилка Віндовс (Windows) 0x0000007e. Щоб убезпечитися від подібного роду неполадок, рекомендую регулярно (3-4 рази на місяць) чистити HDD від «сміття» утилітою CCleaner. Використовуйте описані вище рекомендації і збої в роботі ОС не виникнуть. При її появі спочатку спробуйте штатні засоби системи.

Ссылка на основную публикацию