Що робити якщо виникла помилка 1671 у iTunes

Компанія Apple славиться якісним підходом до своєї продукції і професійної технічною підтримкою, а також швидким виправленням знайдених помилок в програмному забезпеченні iOS.

Проте багато користувачів стикаються з помилкою 1 671 під час роботи з ПО iTunes. І не знають, як її виправити, і що треба робити, щоб вона більше не вилітала. Основна суть помилки – це виникла проблема під час синхронізації між тим, що підключається апаратом і iTunes.

Існує ряд способів, які можуть усунути цю проблему

 1. Необхідно перевірити активні завантаження в програмі iTunes.

  Є ймовірність того, що в момент появи помилки, програма завантажує нову прошивку або пакет виправлення помилок. Оскільки даний процес завжди стоїть в пріоритеті, інші операції виконуватися не можуть.

  Для того, щоб побачити, відбувається завантаження чи ні, в правому верхньому куті буде відображатися завантажувальна іконка. При натисканні на якій відкриється контекстне меню. Якщо користувач побачив, що відбувається завантаження, необхідно дочекатися закінчення. У контекстному меню є таймер, що показує час, який залишився до кінця операції. Після того, як файл завантаження виявиться на пристрої, користувач може продовжувати свої дії, і помилка більше не турбуватиме.

 2. Необхідно змінити USB порт.

  Ця помилка в основному відбувається на застарілих комп’ютерах, де періодично виникають конфлікти в USB портах. В даному випадку не варто користуватися USB хабами, які вбудовані в клавіатуру. Також не варто вставляти провід в USB порт 3.0. Зазвичай проблема вирішується підключенням до порту на задній панелі системного блоку, які мають прямий вихід до материнської плати.

 3. Заміна та використання іншого USB кабелю.

  Дана проблема може виникнути через використання неоригінальних, пошкодженого або кабелю іншої компанії. Багато хто вважає, що у всіх кабелів один і той же спосіб підключення, однак у кожного виробника є деякі відмінності, які можуть стати причиною помилки. В даному випадку рекомендується замінити кабель на оригінальний.

 4. Помилка ОС на ПК.

  Якщо вищезгадані способи не працюють, варто спробувати провести авторизацію і відновлення апарату на іншому ПК.

 5. Підключена іншого облікового запису.

  Апарат можна підключити за допомогою іншого облікового запису. По суті це нічого не змінює, однак в ряді випадків дозволяє усунути помилку. Після чого можна продовжити відновлення пристрою через iTunes.

 6. Мабуть, найрідкісніший, але можливий варіант помилки.

  Час від часу, все сервера піддаються профілактиці. Є ймовірність того, що в даний момент на стороні серверів, до яких намагається підключитися iTunes проводяться роботи. Це може бути відновлення даних, оптимізація роботи і т.д. В даному випадку треба почекати кілька годин і зробити повторне підключення.
  Якщо не допомагає жоден з вищезазначених пунктів, техніку треба віднести до авторизованого сервісного центру, де пристрій перевірять фахівці. Тому що проблема може полягати не в прошивці, а в апаратній частині. Тепер ви знаєте коли виникла помилка 1671 у iTunes, що потрібно робити.

Ссылка на основную публикацию