Що Робити Якщо Включається (Чорний Екран) При запуску Windows 7 10

Чи включається чорний екран при запуску Windows

Добрий день. Я думаю, багато хто з моїх постійних читачів помітили, що минулий тиждень я практично не з’являвся на своєму сайті. Мало відповідав на коментарі, що не публікував анонси своїх статей на Subscribe.

Я прошу за це вибачення у своїх постійних читачів. Вся справа в тому, що останні дні три я вирішував таку проблему, як – Чому включається чорний екран при запуску Windows?

Вся справа в тому, що в один прекрасний день, я вимкнув свій комп’ютер, а коли почав його включати, то не зміг це зробити. Комп’ютер відмовлявся завантажуватися. Ні, він завантажувався в звичайному режимі, але коли справа доходила до фіналу, з’являвся чорний екран, а по середині напис: – Виникла помилка при запуску C: /Windows/system32/hotplug.dll.

Файли DLL представляють маленькі програмки, які дають можливість іншим програмам виконувати одні і ті ж можливості. Наприклад, включати робочий стіл. І ось один з таких файлів hotplug.dll, на моєму комп’ютері перестав запускатися. Звідси став з’являтися чорний екран при завантаженні.

Чорний екран при запуску Windows Перший спосіб усунути

Найперший і потрібний спосіб вирішення проблеми при виникненні чорного екрану, це перевірка системи на віруси. При тому, робити подібну перевірку потрібно з безпечного режиму. Бажано з включенням командного рядка.

Як в повному обсязі провести подібну перевірку, я написав в свій книзі: – Як швидко видалити комп’ютерний вірус? Також в даній книзі я описав, що потрібно зробити, якщо ПК не може завантажитися в даному режимі, і як саме проводити подібну перевірку.

Я почав застосовувати ті кошти, які описав у книзі. Насамперед увійшов в систему з командним рядком. Потім, в діалоговому вікні написав напис explorer.exe і натиснув Enter.

Але перед перевіркою комп’ютера на віруси, бажано провести підготовку до даної перевірки. Я говорю про швидкому очищенні ПК від системного сміття. Після очищення, приступаємо безпосередньо до перевірки комп’ютера на віруси.

Мій результат мене здивував. На моєму ПК було виявлено 56 шкідників. Правда, не всі з них, як я побачив, виявилися саме вірусами, велика частина звичайними програмами, які антивірусна утиліта прийняла за шкідників. Але частина з них я убезпечив. Причому, дана утиліта сама радить, як саме вчинити з подібними файлами. Утиліта не всі файли видаляє, частина лікує, частина просто переміщує.

У цій ситуації я застосував одноразовий Dr. Web. Дана утиліта безкоштовна і спеціально для цих цілей створено. Наприклад, звичайний KAV заявив, що в безпечному режимі діяльність його обмежена і порадив перейти в звичайний режим, в який я перейти не міг.

Після очищення від вірусів, я завжди виконую очистку реєстру комп’ютерного мотлоху спеціальними утилітами. Я застосовую Прискорювач комп’ютера.

Чорний екран при запуску Windows Другий спосіб

Потім необхідно спробувати відновити систему. У нас немає звичайного робочого столу, але нам цілком підійде той, який є, правда без заставки і всі файли будуть збільшені. Але це дрібниці. Далі діємо за звичайним режимом. Вводимо в командний рядок «Відновлення системи» і виробляємо відновлення.

Якщо ви не знаєте, як відновлювати систему, раджу прочитати: – Як розблокувати комп’ютер від СМС вірусу? У більшої частини користувачів метод відновлення системи спрацює і чорний екран при запуску пропаде.

Раджу почитати: – Як заробити в інтернеті 36 способів і Як скачати музику з ВК

Але це не мій випадок. Чорний екран у мене не пропав. Вірус вніс зміну в записах реєстру, і їх необхідно поправити. Для цього, потрібен запуск Regedit.exe через командний рядок. Викликається він зазвичай через пуск або поєднанням WIN + R.

Викликавши даний редактор, акуратненько переходимо по татко, за схемою:

HKEY_LOCAL_MACHINE / SOFTWARE / Microsoft / WindowsNT / CurrentVersion / Winlogon

Нас цікавить Shell, в даній команді не повинно бути ні чого зайвого, крім explorer.exe. При наявності там інших даних, їх необхідно видалити і прописати потрібні. Для цього, двічі кликнемо по слову Shell і в відкрилася рядку пропишемо саме те, що нам потрібно.

Цим же шляхом, в даному вікні, давайте перевіримо ще параметр, який люблять міняти потрапили в систему шкідники. Поруч з рядком Userinit повинна стояти напис:

c: /windows/system32/userinit.exe,

ВАЖЛИВО! Після exe, повинна стояти саме кома, а не пробіл або порожній знак. Після виправлення всіх неточностей чорний екран при запуску повинен пропасти.

Чорний екран при запуску Windows Третій спосіб

Спосіб досить елементарний. За допомогою інсталяційного диска. Вставляєте інст
аляційний диск, починається діагностика файлів. Потім вам запропонують відновити систему або встановити нову. Вибираєте відновити. Потім відновлення запуску.

Натискаєте введення, йде відновлення, через деякий час вам повідомлять про виконану роботу і виправлені помилки. Робите перезавантаження і ваш чорний екран зникає! Якщо у вас відсутній інсталяційний диск, його досить просто створити самим (бажано його створювати саме при новій системі). Як створювати диск відновлення ОС я розповім пізніше.

Раджу почитати: – Як створити диск відновлення Windows

Коли завантажується чорний екран, перераховані мною способи працюють в 90 випадків з 100. Але в моєму випадку, сталася помилка у файлі hotplug.dll. Стерлися сліди присутності даного файлу

Що я тільки не робив, і прописував до нього шлях за допомогою команди видалення його з реєстраційного запису реєстру RegSvr32 / u hotplug.dll

І знову прописував його в реєстрі RegSvr32 hotplug.dll

І навіть видаляв старий hotplug.dll і вставляв новий. Хоча зробити це не так просто. Це системний файл і система просто так не дасть його видалити. Цілком можливо, в одній з наступних статей я напишу, як видаляються системні файли. Хоча це може бути досить небезпечним, і ви самі створите чорний екран! Але, продовжимо.

Нічого не допомагає. Реєстрація мені вдалася, хоча не відразу, довгий час з’являвся напис:

але потім з’явилася інша:

Як прибрати чорний екран при даному конкретному випадку, я так і не розібрався. Тому, я просто перевстановив ОС! Але я думаю, що зі збоями hotplug.dll стикався не тільки я, але і багато інших. І я буду радий, якщо ви повідомите в коментарях, як ви впоралися з цією проблемою. Або якщо ви знаєте, як ви вирішили проблему усунення слідів hotplug.dll. Я биту систему поки не став видаляти. Нову поставив на інший диск.

Також я хочу повідомити, що чорний екран при запуску з’являється не тільки через збої в системі, а й з-за збоїв в BIOS, і через вихід з ладу деяких вузлів комп’ютера.

Наприклад, може просто сісти батарейка на материнській платі. Її потрібно просто поміняти. Хоча бажано, щоб це зробив професіонал. Також, чорний екран може бути через вихід блоку живлення. Бажано підібрати хороший блок, і з вашою системою все буде Ок!

Отже, якщо у вас з’явився чорний екран при запуску, ви знаєте, що робити! У 90% випадків, способи, про які я розповів, спрацюють! Успіхів!

ілюзія:

 

Ссылка на основную публикацию