Що робити якщо в Windows 10 не працює кнопка Windows?

Користувачі персональних комп’ютерів іноді стикаються з ситуацією, коли в Windows 10 не працює кнопка Windows. Одне з оновлень цієї операційної системи містить програмну помилку, в результаті якої меню «Пуск» може перестати працювати без видимих ​​причин. Існує кілька способів, які можуть допомогти вирішити цю проблему.

У Windows 10 меню «Пуск» отримало деякі удосконалення і знову виявилося затребуваним серед користувачів. Але, на жаль, воно не завжди працює, оскільки з цим меню можуть бути пов’язані деякі проблеми. Іноді воно відмовляється відкриватися, коли ви натискаєте «Пуск» або кнопку Windows на клавіатурі. Крім того, вікно для пошуку має неприємні властивості, оскільки може зависнути в невідповідний момент.

Все це може статися тільки в результаті установки оновлень для Віндовс десятки, через які виникає системна помилка. Є кілька способів, які можна спробувати, але жоден з них не гарантує, що система знову запрацює в нормальному режимі.

Ці методи трохи складніше, ніж проста установка оновлень для операційної системи.

Кращий спосіб вирішення проблеми

Файли в Windows 10 можуть виявитися пошкодженими, в результаті чого виникають такі проблеми, як непрацююче меню «Пуск». На щастя, розробники операційної системи передбачили спосіб для виправлення цієї проблеми. Щоб перевірити і відновити пошкоджені файли, потрібно виконати наступні дії:

  1. Запустити диспетчер задач. Для цього одночасно натиснути клавіші Ctrl, Alt і Delete або клацнути правою кнопкою миші на панелі завдань і вибрати «Диспетчер завдань».
  2. Запустити нову задачу Windows. Коли відкриється вікно диспетчера, натиснути «Детальніше», щоб розгорнути його, і вибрати «Запустити нову задачу» в меню «Файл».
  3. Запустити Windows PowerShell. Коли відкриється діалогове вікно «Запустити нову задачу», ввести powershell, встановити прапорець «Створити цю задачу з правами адміністратора» і натиснути OK.
  4. Запустити засіб перевірки системних файлів. Ввести у вікні sfc / scannow і натиснути кнопку Return. Сканування може зайняти деякий час. В результаті перевірки програма може не виявити будь-яких ушкоджень цілісності системи. Якщо пощастить, то Windows Resource Protection знайде пошкоджені файли і виправить їх. У деяких випадках система виявляє пошкодження, але не може їх усунути.
  5. Якщо система не змогла виправити ушкодження, потрібно ввести команду DISM / Online / Cleanup-Image / RestoreHealth в вікно PowerShell і натиснути кнопку Return. В результаті з центру оновлення Windows будуть завантажені файли, які замінять пошкоджені дані, але це може зайняти деякий час.

інші способи

Завантаження та перевстановлення всіх додатків в Windows 10, як передбачається, виправляє непрацююче меню «Пуск». В даному випадку не потрібно видаляти сторонній софт. Йдеться про ті програми, які вбудовані в операційну систему і доступні в Windows Store.

Вони отримали назву «метро-додатки».

Перевстановлення виконується автоматично і займає всього лише кілька хвилин. Процес може видалити будь-які дані, які ви зберегли в цих додатках, так що рекомендується зробити резервні копії важливих файлів. Програми, які зберігають інформацію в окремих папках або на таких сервісах, як Microsoft OneDrive, не повинні бути порушені.

Користувачі попереджають, що виконання таких дій може привести до відмови деяких додатків Windows Store. Щоб перевстановити додатки, потрібно виконати наступні дії:

  1. Запустити диспетчер задач і відкрити нове вікно PowerShell від імені адміністратора.
  2. Коли відкриється вікно Windows PowerShell, скопіювати наведену нижче команду і вставити її, натиснувши правою кнопкою миші на рядку PS C: \ WINDOWS \ system32> або використавши комбінацію Ctrl + V. Команда для введення виглядає як Get-AppXPackage -AllUsers I Foreach {Add-AppxPackage – DisableDevelopmentMode -Register “$ ($ _. InstallLocation) \ AppXManifest.xml”}.
  3. Дочекатися завершення процесу завантаження і установки додатків. Проігнорувати червону напис, яка може з’явитися, і перезапустити Windows.

Якщо перевстановлення додатків в Windows 10 не спрацювала, потрібно створити новий обліковий запис користувача. Якщо ви використовуєте обліковий запис Microsoft, ваші параметри також будуть перенесені в новий обліковий запис після того, як вона буде створена з записи за замовчуванням. Вам потрібно буде переносити локальні файли з одного аккаунта в інший.

При цьому встановлене програмне забезпечення не буде порушено.

Щоб створити новий обліковий запис користувача, потрібно виконати наступні дії:

  1. Запустити диспетчер задач. Вибрати «Запустити нову задачу» в меню «Файл». Поставити прапорець «Створити цю задачу від імені адміністратора» і ввести в поле ім’я користувача в форматі NewUsername NewPassword / add. Замість NewUsername і NewPassword потрібно ввести ім’я користувача і пароль, які хочете використовувати. Логін і пароль чутливі до регістру (заголовних букв), а також не можуть містити пробіли.
  2. Перезавантажити Windows і увійти в новий обліковий запис користувача. Після цього має з’явитися меню «Пуск», так що ви зможете змінити новий локальний аккаунт на обліковий запис Microsoft, перенести файли і настройки.

В крайньому випадку, можна виправити операційну систему Windows 10 за допомогою інсталятора, що буде рівносильно перевстановлення. Ваші документи при цьому не будуть порушені, але доведеться перевстановити всі додатки, які не є частиною Windows.

Ссылка на основную публикацию