Що робити, якщо в Skype не відправляються повідомлення

Уявіть ситуацію. У Skype не відправляються повідомлення. Що робити? Існує кілька варіантів рішення. Розглянемо їх докладніше.

Чому так відбувається

Якщо в Скайпі (Skype) не потрапляють повідомлення, причина в наступному:

 1. Погане інтернет-з’єднання. Щоб надіслати текстове повідомлення мінімальна швидкість передачі повинна бути мінімум тридцять кілобіт в секунду. Інакше передати фото, документи і текст не вийде;
 2. Розробники оновлюють версії програми. Додають нові можливості, виправляють помилки. Тому застаріла версія працює зі збоями;
 3. Проблеми в програмі;
 4. Для роботи повинні виконуватися системні вимоги для ПК;
 5. Сьогодні вихідний обладнання (маршрутизатор, мережева плата, ПК);
 6. Проблеми у провайдера;
 7. Несвоєчасна оплата послуг;
 8. Некоректні настройки роутера. Часто вирішується перезапуском пристрою.

Розглянемо докладніше, чому в Skype не відправляється повідомлення.

В Скайпі (Skype) не потрапляють текстові повідомлення – поновіть програму

Встановлена ​​не «свіжа» версія. Оновлення Скайп. Відкрийте програму, Натисніть «Допомога» – «Перевірити». Розпочнеться автоматична перевірка і оновлення.

В Скайп (Skype) не потрапляють повідомлення – переустановите програму

Видаліть, потім встановіть знову додаток. Рекомендую використовувати утиліту CCleaner. Детальніше про її роботу дивіться в статті: «Софт для очищення ПК від сміттєвих файлів». Відкрийте програму. Далі «Сервіс». Виберіть програму, натисніть кнопку «Деінсталяція». Скачайте та встановіть програму з офіційного сайту. Детальніше дивіться в статті: «Реєстрація Skype».

Скидання налаштувань

Неполадки додатки або неправильні настройки стають причиною неможливості відправки повідомлення. Що робити? Допоможе скидання налаштувань. Розглянемо, як це зробити в різних версіях.

Скидаємо настройки Skype 8

Закрийте месенджер: Натисніть «Win + R», пропишіть команду «% appdata% \ Microsoft \». Відкриється провідник в папці «Microsoft». Знаходимо каталог як на скріншоті, далі: Створіть нову папку: Директорія з профілями вирізана. Запускаємо програму. Прописуємо дані авторизації, тому що налаштування були кинуті. Натискаємо кнопку «Поїхали». далі: Прописуємо логін і пароль.

Перенесіть контакти з папки профілю в новий каталог, якщо дані не завантажаться автоматично з сервера.

Як скинути настройки Skype 7

Виконайте описані вище дії, тільки в інших директоріях. Натисніть «Win + R», пропишіть команду «% appdata%». Знаходимо паку «Skype». Щоб скинути настройки використовуйте один з трьох варіантів:

 1. Видалення. Пропаде листування;
 2. перейменування;
 3. Роумінг в іншу директорію.

Для відновлення інформації, використовуйте другий або третій варіант. Для цього: Запускаємо програму. Якщо помилка залишилася – причина не в налаштуваннях. Тоді повертаємо на місце директорію «Skype». Якщо проблема вирішена, закриваємо програму, далі:

 1. З переміщеної директорії скопіюйте файл «main.db»;
 2. Перемістіть його в створену директорію.

Файл main.db містить архів листування, але в ньому криється причина збоїв. Тому якщо проблема вирішилася, після переміщення пропаде листування.

висновок

Ми розглянули, що робити якщо в Скайпі (Skype) не надсилаються повідомлення. Використовуйте рекомендації, описані для вирішення цієї проблеми. Почніть з перевірки доступу до інтернет. Це поширена причина. Оновіться до нової версії.

Ссылка на основную публикацию