Що робити якщо телефон Samsung не заряджається і не включається, причини та шляхи вирішення.

Мобільні телефони стали невід’ємним атрибутом кожної людини. Складно собі уявити життя без зв’язку, адже з їх допомогою можна зателефонувати або відправити смс в будь-який час, і в будь-якому місці. Що ж робити, коли цей «помічник» перестає працювати? Не варто самостійно вирішувати проблему Якщо немає спеціальних знань, самостійно відремонтувати апарат не вдасться. Сьогодні розберемо питання, що робити якщо телефон не заряджається взагалі і не включається?

Такі спроби можуть ще більше нашкодити гаджету, а в результаті можна отримати дорогий і тривалий ремонт. А найприкріше буде, якщо мобільник не включається і не реагує на зарядку через зламаний зарядного пристрою або поломки кнопки включення.

Єдине, що може зробити власник андроїда, це згадати за яких обставин він перестав працювати. Якщо в телефон самсунг потрапила вода, то він може не включатися і не заражатися через що потрапила туди рідини. Якщо і далі продовжувати намагатися заряджати, то може зіпсуватися плата. А це дуже серйозна поломка.

Самсунг Неможливо зарядити телефон

Що робити якщо сумісного перестав реагувати на зарядку? Причин тут досить багато

 • Для початку необхідно перевірити кабелю, можливо, вони десь перегнулися. Якщо ж з ними все в порядку, то причини можуть бути в роз’ємі.
 • Несправний роз’єм для зарядки. Для подальшої роботи його необхідно поміняти.
 • Телефон сумісного може не заряджатися через пошкоджену друкованої плати. В даному випадку потрібно діагностика і визначення ступеня пошкодження, яка відіграє важливу роль у ремонті устаткування.
 • Поломка контролера харчування. В даному випадку виходом буде тільки заміна пошкодженої деталі.
 • Samsung погано і повільно заряджається. Причиною може бути поломка ланцюга харчування. Для визначення ступеня пошкодження, потрібно провести діагностику. На її підставі буде встановлена ​​деталь, яка привела до несправності.
 • Інші проблеми, за якими сумісного не включається і не заряджається, встановити які можна лише після проведення діагностики.

Чому мобільний не включається

Для того, щоб зрозуміти як діяти далі, необхідно дізнатися про причини несправності. Якщо телефон не включається і не заряджається, то поломка може ховатися в будь-який деталі обладнання, усунути яку допоможе досвідчений майстер, зробивши діагностику.

 1. Якщо смартфон після зарядки не включається, можливо, справа в поганому рівні заряду акумулятора. Здавалося б, ось зарядилася батарея, нею можна ще добу користуватися, а на ділі вона сідає за кілька годин. Основною причиною тут послужить занадто велика кількість включених непотрібних функцій в Android. Щоб батарея нічого розряджалася і апарат не відключався в найпотрібніший момент, потрібно всього лише відключити непотрібні функції в самому Android.
 2. Щоб зрозуміти, чому не включається телефон, потрібно довго тиснути на клавішу «включення», якщо причина криється в батарейці, то він подасть сигнал «життя», і швидко відключиться. Якщо ймовірність, що акумулятор просто зносився, то доведеться купити новий.
 3. Самсунг може не включатися після зарядки через поломки зарядного кабелю. Це дуже просто перевірити. Якщо по закінченню пари хвилин смартфон не подасть ознак життя, значить, він не заряджається, а причиною може стати поломка зарядного пристрою. В сучасних смартфонах через один отвір підключається і зарядний, і навушники, і інші пристосування. Він просто може зноситися, контактні площадки з часом стираються, відновити їх не вийти, допоможе тільки заміна модуля зарядки цілком. Перевірити поломку зарядного можна за допомогою іншого пристрою, який потрібно підключити до телефону.

Якщо сумісного після підключення до кабелю зарядки, все ж блимає і не працює належним чином, то причин може бути дві.

 • Перше – перегрів, в результаті якого акумулятор не отримує енергію.
 • Друге – використання підзарядки, яка не підходить під ваш пристрій.

Несправність кнопки «включити» і «вимкнути»

Телефон сумісного може не включатися після зарядки через брак виробника. Найчастіше, кнопка харчування не працює з вини самого виробника, а також в результаті падіння смартфона або його потрапляння під воду. Якщо ж телефон самсунг не реагує на зарядку і не включається з цієї причини, то його необхідно показати фахівцеві.

Проблеми з ПО

Програмні збої теж можуть стати причиною того, що мобільний не заряджається і не включається. Можливо, було встановлено якесь оновлення або прошивка, яка їм не підтримується. В цьому випадку відбувається збій або пошкодження системи. Іноді, якщо почекати, смарфтон може заробити знову.

Механічні пошкодження

Іноді телефон Неможливо зарядити телефон і не включається через падіння або потрапляння на нього важких предметів. Дуже часто не включається телефон через падіння його на підлогу. Що робити, якщо всі перераховані причини не підходять, а телефон як і раніше не включається і не заряджається?

Можна спробувати вийняти флешку, сім-карту або батарейку, можливо, відійшов який-небудь контакт. Якщо ж ці маніпуляції не допомогли, значить, поломка дуже серйозна і варто звернутися до майстра.

Якими способами можна включити телефон

Якщо сумісного не включається і не заряджається, можна спробувати скористатися порадою технічної підтримки сумісного:

Кнопку «гучність» вниз одночасно з «включенням». Утримувати в такому положенні протягом 10-12 секунд.

Якщо після цього телефон заробив, то причина, швидше за все, в звичайному збої пристрою. Якщо після цього сумісного не включається і не заряджається, що робити? В такому випадку, оптимальним рішенням, буде необхідно звернення до хорошого майстра в ремонтну майстерню, де зроблять діагностику на професійному обладнанні і вирішать вашу проблему. Самостійно копатися в нутрощах телефону не радимо, можна наламати дров і збільшить вартість ремонту.

Ссылка на основную публикацию