Що робити, якщо ноутбук перегрівається.

Ноутбук є мобільним пристроєм, у нього тісний корпус і неможливо розмістити серйозну систему охолодження. Пару мідних трубок і невеликий кулер, що охолоджує цю трубку – вся система охолодження. Перегрів свідчить про те, що система охолодження слабо охолоджує. А слабо вона починає охолоджувати, якщо забивається пилом і сміттям. У мене між кольором і вентиляційними отворами утворювався шар сміття і його я прибирав раз в 3 місяці, іноді частіше. Просто відкривав кришку знизу ноутбука і чистив.

Після чистки ноутбук переставав перегріватися і працював спритно. Але я помітив ще таку особливість, що коли в іграх викручував параметри на максимум, то моя відеокарта починала грітися все сильніше і сильніше. Це траплялося від того, що базова система охолодження не справлялася з потужністю моєї відеокарти. Вихід я знайшов. Відкрив нижню частину ноутбука, підклав під нього книги. Це трохи рятувало.

Потім я відкрив для себе ще один спосіб охолодження. Включав домашній вентилятор і направляв його в сторону ноутбука, який вже стояв на книгах з відкритим дном. Недоліком було те, що вентилятор домашній голосно працював і через годинку гри в якусь готику 3 на високих настройках мені набридав гул.

Зараз продаються охолоджуючі підставки, які я не протестував на своєму ноутбуці, так як перейшов на стаціонар. Але ось одну охолоджуючу підставку я вже випробував на ноутбуці сестри. Вона її клала під ноутбук, при цьому дно ноутбука не було відкрито. Включала підставку в usb і та крутила обертів, в ноутбуці були щілини і підставка нібито гнала туди свіже повітря. Але як виявилося на ділі, толку від цієї підставки не було ніякого. Я перевіряв сам особисто, ставив програму для перегляду поточної температури, але вона була без змін. До тесту з відкритим дном справа не дійшла, сестри не геймерша і метою було, щоб ноутбук нормально охолоджувався для офісної роботи і чистки від пилу було досить. А підставку я сказав можна не використовувати.

Я не сперечаюся підставка дме, але для охолодження ноутбука цього не достатньо. До мене приходив один товариш, теж з підставкою, ми грали по мережі. Так ось, за його словами підставка сестри дула сильніше, ніж його, а про неї я вже вище написав. Таким чином можна зробити висновок, що толку від них ніякого. Може дорогі які і допоможуть нормально охолодити ноутбук, але це треба все дивитися і перевіряти.

Один чол зробив сам собі систему охолодження і досить не погану причому з дешевими кулерами. Під картинкою є посилання, де ви можете перейти на сайт автора і ознайомитися більш докладно, як і з чоло можна зробити.

Ссылка на основную публикацию