Що робити, якщо не запускається GeForce Experience

Будь-яка програма може перестати працювати. Не виняток і GeForce Experience. Ця проблема вирішуються просто. Розглянемо, що робити, якщо не запускається GeForce Experience.

Що це таке

Experience – додаток від NVIDIA. Автоматично завантажує нові версії драйверів, покращує ігрові настройки, шляхом оптимізації CPU, графічного процесора відеокарти і дозволів моніторів. Завантажить найкращі ігрові настройки для ПК.

Для чого це потрібно

Додаток дозволить гнучко налаштувати роботу відеокарти і оптимізувати комп’ютерні ігри. Але ці можливості будуть недоступними якщо додаток перестане відкриватися. Розглянемо, що робити.

Проблеми з автоматичним запуском

Розглянемо причини чому ОС не запускає Experience. ОС додає процес в автозавантаження. Якщо це не так, виконайте такі дії.

Не включається Experience Windows 10 – видаляємо завдання з автозавантаження

Збився механізм, який додає додаток в автозавантаження. Він має особливу систему захисту, тому служби, що працюють з автозавантаженням, не бачать GeForce Experience. Вони не можуть додати її. Перевірте дані автозавантаження. Рекомендую використовувати програму CCleaner. Відкриваємо її, переходимо в «Сервіс». Далі «Автозавантаження». Відкриються додатки включаються після старту ОС. Якщо в списку є процес Experience, він повинен бути включений. Якщо його немає – переустановите додаток.

Як це зробити

Переходимо за адресою: http: /www.nvidia.ru/Download/index.aspx? Lang = ru. Заповнюємо форму: Далі з’явиться посилання на завантаження. При запуску розпакуються дані для установки. Вкажіть директорію куди зберегти. В автоматичному режимі запуститься інсталятор. Відзначте «Вибіркова». З’являться компоненти, які встановляться. Перевірте щоб був відзначений пункт як на скріншоті: Відзначте пункт як на скріншоті. Це видалить старі версії програми. Розпочнеться установка. ОС оновить ПО і інформацію в реєстрі.

Використовуйте це спосіб, якщо не запускається Experience з’являється чорний екран.

Чи не запускається Experience – перевірте ОС на віруси

Існує шкідливий софт, блокуючий автозапуск цього додатка. Перевірте ПК на віруси.

мало пам’яті

Якщо оперативна пам’ять перезавантажена ще до старту системи, вона діагностує відмова запуску інших процесів. Така ситуація відбувається якщо в автозавантаженні багато процесів. Рішення такої проблеми – оптимізація. Почистіть ПК. Звільніть його від «сміттєвих» файлів, видаліть невикористовуваний софт. Почистіть пам’ять програмою CCleaner. Переходимо в розділ «Автозапуск» (як це зробити розглядали раніше). Вимкніть невикористовувані процеси і завдання.

Чи не відкривається вікно програми, збій процесу

Додаток не запускається з системного трея. Ви викликаєте пункт відкрити, але нічого не відбувається. Роботу програми забезпечує процес, що виконується в фоновому режимі. Якщо стався збій – перезавантажте ПК. Запустіть програму з директорії, в яку вона встановлена ​​за замовчуванням. Це NVIDIA Corporation розташована в директорії Program Files (x86). Відкрийте виконуваний файл програми.

Помилки в реєстрі

ОС розпізнає програму як правильно виконувану задачу, а вона не така, або відсутня. Що робити? Перевірте ПК на віруси. Існує шкідливий софт викликає таку помилку. Далі проведіть діагностику реєстру. Рекомендую використовувати програму CCleaner. Це допоможе якщо додаток пошкоджено, але числиться в реєстрі як виконується завдання. Якщо це не допомогло – зробіть повну переустановку.

Чи не запускається Experience something went wrong

При запуску відбувається збій. З’являється повідомлення: «Щось пішло не правильно. Проведіть перезапуск ». Це відбувається через неправильну роботу програми, відсутністю драйверів, або не відкривається фонова служба.

Як виправити

Клацніть “Win + R», далі пропишіть команду «taskmgr». Зупиніть всі процеси Nvidia. Якщо ці дії не принесли результату – виконайте наступне.

Запуск в режимі сумісності

Якщо програма встановлена ​​недавно, можливо вона несумісна з ПК.

Якщо описані далі дії не принесуть потрібний результат, поверніть все в початкові налаштування.

Натисніть на ярлику програми правою кнопкою миші. Далі встановіть значення як на скріншоті: Запустіть програму за допомогою ярлика. Якщо це не допомогло, розглянемо стежить спосіб.

Переінсталюйте пак
ет Visual C ++

Можливо деякі системні файли, без яких додаток буде працювати неправильно, відсутні. Виконайте наступне. Перейдіть за адресою: https://www.microsoft.com/ru-RU/download/details.aspx?id=48145. Натисніть «Завантажити». Скачуваний файл вибирайте в залежності від розрядності ОС. Якщо не знаєте як її визначити, натисніть «Win + R» пропишіть «control». Подивіться тип системи: Завантажте потрібний файл. Виконайте установку.

Налаштування служби

Display Container LS – служба забезпечує роботу головних служб NVIDIA. Включає запуск додатків. За замовчуванням вона відключена. Для включення натисніть «Win + R», далі «services.msc». Далі, як на скріншоті: Встановіть тип запуску як на скріншоті: Натисніть комбінацію клавіш «Win + R», пропишіть «msconfig». Далі, як на скріншоті: Знайдіть служби, які стосуються NVIDIA. Проставте галочки навпроти їх. Перезавантажте ПК. Перевірте задіяння служб.

Чи не запускається запис

Додаток запускається, працюють настройки захоплення відео, і інтерфейс Share. При натисканні на «Запис» нічого не відбувається. Що робити? Вимкніть внутріігрового накладення ShadowPlay. Відкриваємо реєстр. Натисніть «Win + R», далі пропишіть «regedit». Переходимо по шляху як на скріншоті. Видаляємо DefaultPathW and TempFilePath. Далі в меню програми активуйте внутріігрового накладення. Тепер питання чому не працює запис Experience виникати не буде.

висновок

Ми розглянули, що робити якщо не запускається Experience. Вихід з ладу додатки говорить про проблеми в роботі ОС. Тому не ігноруйте цей момент, так як додаток відповідає за настройку відеокарти. Проведіть чистку та оптимізацію ПК.

Ссылка на основную публикацию