Що робити якщо не працює Плей Маркет

Ситуації коли Плей Маркет не працює виникають досить часто. Причин для цього може бути безліч: технічні проблеми сервісу, постійно виникають помилки, повна непрацездатність і вильоти додатки. Найчастіше можна обійтися малою кров’ю, без звернення до сервісного центру, і вирішити проблему самостійно.

:

перезавантаження

Як і в будь-якому електронному пристрої, у смартфона або планшета можуть виникати внутрішні помилки системи і девайс починає виснути, глючить і викидати з усіх додатків. Перезавантаження пристрою може допомогти не тільки коли не працює Гугл Плей, але і в багатьох інших випадках.

Скидання налаштувань

Якщо перезавантаження не допомогла, то можна скинути настройки Google Play. Для цього треба зайти в налаштування смартфона або планшета і знайдіть в них пункт “Додатки”, також він може називатися “Менеджер програм”. Серед встановлених програм знайдіть Гугл Плей і натисніть на нього.

Далі натисніть “Стерти дані” і видаліть кеш. Ця дія видалить збережені раніше дані, які можуть бути причиною некоректної роботи програми. Якщо це не допомагає і Гугл Плей все-одно не працює, то переходимо до наступного пункту.

видалення оновлень

Некоректна установка оновлень також може служити причиною помилок в роботі Гугл плея. Для вирішення цієї проблеми потрібно знову зайти в налаштування програми і натиснути кнопку “Видалити оновлення”. Ця дія поверне програму в первинний вигляд і вона запрацює. Далі можна буде оновити програму вручну або якщо в ваших настройках встановлено автоматичне оновлення, то Гугл Плей через деякий час закачає необхідні оновлення без вашої участі.

Скидання налаштувань Сервісу Гугл Плей

Знову заходимо в налаштування телефону, відкриваємо “Додатки” і шукаємо “Сервіси Google Play”. Відкриваємо його, і як і в додатку Гугл Плей чистимо кеш і видаляємо дані. Сервіси відповідають за те, щоб на ваше девайсе завжди були встановлені додатки останньої версії, тому після видалення даних, програми можуть повернутися в первісний вигляд, коли ще були в робочому стані.

Очищення кеш-пам’яті і даних «Google Services Framework»

Google Services Framework відповідає за синхронізацію, обмін хмарними повідомленнями і подібні функції. Щоб видалити кеш цього додатка, потрібно зайти в налаштування девайса, відкрити “Додатки” і перейти на вкладку “Все”. Серед усіх програм знайти Google Services Framework і в його налаштуваннях натиснути на “Очистити кеш” і “Стерти дані”.

акаунти Гугл

У пристроях на операційній системі Андроїд, є додаток, яке відповідає за все акаунти, в тому числі і за аккаунт Гугл Плей. Воно може бути відключено користувачем або системою і через це робота програми некоректна. Для відновлення роботи його потрібно включити. Для цього треба зайти в налаштування девайса, відкрийте список програм і перейдіть на вкладку “Все”. Серед програм знайдіть “Акаунти Гугл” і натисніть на кнопку “Включити”.

Диспетчер завантаження

Якщо Диспетчер завантаження відключений – це теж може служити причиною непрацездатності додатки Гугл Плей. Для виправлення цієї ситуації – дії аналогічно попередньому пункту: Налаштування – додатки – все – Диспетчер завантажень – включити.

Видалення Гугл Акаунта

Перед тим, як видаляти аккаунт гугла, потрібно провести синхронізацію і створити резервну копію, щоб не втратити важливі дані. Для цього заходимо в налаштування свого пристрою і вибираємо розділ “Облікові”. Далі вибираємо обліковий запис Google і натискаємо на свою поштову скриньку.

З’явиться список даних. Поставте галочки навпроти тих, які вам потрібно зберегти. Це можуть бути контакти, календар, дані додатків і так далі. Натискаємо на опції (як правило, це кнопка на корпусі поруч з кнопками додому і назад) і в списку, що з’явився тиснемо на “Синхронізація”. Після цього, важлива інформація буде видалена і можна приступати до видалення облікового запису.

Тепер можна видалити акаунт. Для цього натисніть на три точки в правому лівому кутку або на кнопку на корпусі пристрою. Після того, як ви повторно введете свої дані пристрій сам запропонує вам відновити синхронізовані дані. Не забудьте що для цього знадобитися підключення до інтернету і якщо інформації багато найкраще скористатися Wi-Fi, а не мобільним підключенням. Тоді операція пройде швидше і дешевше.

несумісні додатки

Якщо Гугл Плей перестав працювати після установки будь-якої програми, то можливо у них виник конфлікт і нова програма не дає працювати магазину додатків. Наприклад, дуже відома утиліта Freedom для внутрішньоігрових покупок, як правило не дає Гугл Плею працювати нормально. Тут доведеться вибирати – або Google Play буде в неробочому стані, або видалити конфліктне додаток. Або скористатися інструкцією нижче.

Налаштування Host

якщо у вас встановлено вищевказана програма Freedom, то настройка хоста може вам допомогти. Відразу варто відзначити, що цей спосіб вимагає наявності рут-прав, що для не надто просунутого користувача може викликати проблеми.

Отримавши права адміністратора, заходимо в Налаштування, вибираємо Програми та відкриваємо Freedom. Далі тиснемо на кнопку зупинити і тільки після цього видаляємо його.

Далі нам знадобитися додаток Root Exploer або аналогічне йому. Після, зайдіть спочатку в папку System, потім etc і в ній знайдіть файл host. Його потрібно відкрити в редакторі тексту і залишити тільки рядок “127.0.0.1 localhost “. Якщо її немає, то видаляємо все і дописуємо самостійно.
Зберігаємо зміни і перезавантажуємо пристрій.

Скидання налаштувань до заводських

Це крайня міра, яка видалить все, що є в телефоні або планшеті, залишивши тільки ті дані, які там були до покупки. Тому перед скиданням налаштувань, скопіюйте всю необхідну інформацію на флеш-карту.

Далі відкриваємо налаштування телефону і вибираємо “Відновлення і скидання”. І вибираємо “Повернення до початкових установок”.

Дана дія стовідсотково допоможе, тому його теж можна використовувати. Головне – не забудьте створити резервну копію системи. Цей процес описувався вище: зайдіть в аккаунт Гугл, синхронізуйте дані і після скидання знову створити обліковий запис, після чого запустіть відновлення даних.

Перевірте Інтернет з’єднання

Перевірте з’єднання до Мережі. Якщо у вас не відкривається жоден сайт в браузері, перезавантажте роутер і налаштуйте підключення до інтернету.

Виставите правильний час (помилка «Підключення відсутня»)

Якщо виникає помилка: «Підключення відсутня», хоча Інтернет працює, то даний пункт нашої інструкції повинен вам допомогти.

Виставите правильний час і вірно вкажіть часовий пояс. Найкраще синхронізуйте ці параметри з мережею. Для цього треба зайти в «Налаштування» → «Дата і час» і поставте галочку навпроти пунктів «Дата і час мережі» і «Часовий пояс мережі».

Ссылка на основную публикацию