Що робити, якщо айфон перестав реагувати на зарядку і не включається?

Останнім часом айфони все більше набирають популярність, вони модні, стильні і наворочені. Безліч різних додатків, красивий дизайн нікого не залишать байдужими. Але і у такій прекрасній штучки можуть бути свої проблеми, про які краще знати заздалегідь. Наприклад, безліч користувачів скаржаться, що айфон не реагує на зарядку і не включається. Подібні проблеми не виникають на рівному місці, зазвичай складності починають виникати після падіння телефону, або утоплення його в рідині.

Чому телефон не працює

Якщо айфон не включається, то причини можуть бути наступні:

 • Розрядився в нуль. Щоб відновити роботу буде потрібно всього лише підключити його до кабелю живлення і почекати 15 хвилин. Після цього можна спробувати його включити. Якщо після зарядки айфон не включається, то проблему варто пошукати в іншому.
 • Якщо після закінчення 15 хвилин затримувати запуск телефону та не йде, а на екрані висвітилася блискавка і розетка, то значить пройшло ще мало часу після зарядки.
 • Якщо iphone вимкнувся і не включається, при цьому не реагує на зарядку, що робити. В даному випадку iphone просто перейшов в режим збереження. Таке відбувається, якщо його довго не перезавантажували.
 • Щоб відновити роботу апарату після перезавантаження, необхідно натиснути і утримувати кнопку блокування та клавішу «Додому» 20 секунд. Після цього почнеться завантаження iOs.

Важливо: якщо у вас айфон 7, то для того, щоб відновити його роботу, потрібно утримувати кнопку Power і кнопку зменшення гучності протягом 20 секунд. Це призведе до жорсткої перезавантаженні девайса. Зазвичай це допомагає від багатьох проблем, в тому числі, глюків iOs.
Якщо не включається айфон і не заряджається, значить, апарат просто завис. Щоб вирішити цю проблему, досить буде перезавантажити його.

Айфон не працює, темний екран

Варіант, коли айфон сам вимикається, не реагує на зарядку і потім не включається, досить поширена. Все відбувається через те, що айфон довго лежав без потреби, при цьому заряд його був повним. Після цього телефон відключився і більше не включається.

Якщо у iphone з’явився чорний екран і не включається, то причин може бути кілька:

 • Попадання води всередину корпусу, як наслідок, окислення контактів і вихід з ладу модулів.
 • Падіння iPhone, як наслідок, відрив шлейфу.
 • Як не банально, але сильні морози можуть вивести гаджет з ладу. В результаті чого, айфон перестає не тільки заряджатися, а й включатися. Для того, щоб система запрацювала, потрібно його зігріти, буде досить покласти апарат на 15 хвилин в тепле місце.
 • Можливо і таке, що розрядився айфон і з’явився чорний екран. Якщо айфон повністю розрядився, то пристрій може не включатися і не заряджатися. Що робити, якщо айфон коштує на зарядці і при цьому довго не включається? читаємо
 • Якщо iphone не включається навіть після зарядки? Необхідно натиснути кнопку Блокування і Додому. Протримати їх в такому положенні секунд 20, після чого почекати близько хвилини. В цей час повинен запуститися биос, і система запрацює, будуть завантажені iOs.
 • Якщо у айфона потух екран, телефон розрядився і не включається на зарядці, проблема може бути в поломці деталей апарату, виходу з ладу зарядного кабелю, несправність самого зарядного пристрою.

Що робити, якщо айфон перестав працювати, у нього згас екран і не включається? Не потрібно піддаватися паніці, з будь-якої ситуації є свій вихід.

Якщо айфон коштує на зарядці, але при цьому відключається і навіть не включається. У більшості випадків спрацьовують такі дії: Одночасно натиснути та утримувати клавіші «Power» і «додому» в перебігу декількох секунд. Жорстка перезавантаження допомагає в багатьох випадках. Після цього мобільний пристрій має запрацювати як нове.

Якщо після проведених маніпуляцій мобільний не включається навіть на зарядці, можливо, проблема серйозніша. Якщо айфон не реагує на будь-які дії, значить це апаратна або софтверна помилка. Щоб мобільний заробив, потрібно поміняти батарею або зарядний пристрій. У будь-якому випадку, допомога фахівця не завадить.

Телефон перестав заряджатися і не завантажується

Є безліч причин, за якими айфон не включається і не заряджається.

 1. Системний збій. В даному випадку, iphone Неможливо зарядити телефон і не включається в результаті перезавантаження оперативної пам’яті, що заважає його повноцінній роботі. Система не може впоратися з усією інформацією і мобільний апарат починає виходити з ладу. Щоб виправити цю ситуацію, потрібно перезавантажити всю систему.
 2. Якщо айфон не увімкнеться і після перезавантаження, то причина явно в іншому.
 3. Механічні пошкодження мобільного пристрою. При сильному ударі батарея iphone може відірватися від корпусу. Перший час апарат може не працювати зовсім, при цьому буде чути звук бовтається акумулятора. Далі рветься шлейф, який з’єднує батарею і плату. Після цього мобільний не включається і не реагує на зарядку. Щоб вирішити проблему, потрібно замінити акумулятор.
 4. Використання підроблених зарядних пристроїв, які можуть привести до того, що айфон виключився і не включається на зарядку не реагує. Через неякісні аксесуарів для мобільних пристроїв, можливі скачки напруги або потрапляння вологи всередину. В такому випадку постраждає ще й роз’єм для зарядки.
 5. Iphone може розрядитися і більше не включатися і не заряджатися через пошкодження мікросхем. По ланцюжку починають пошкоджуватися всі мікросхеми апарату, приводячи до повної втрати працездатності. Крім того, що айфон сам вимкнувся, а після не включається і не йде зарядка, у нього постійно відсутній стільниковий зв’язок.

Вирішити таку проблему самостійно буде дуже складно, потрібно спеціальне обладнання. Для цього буде потрібна допомога сервісного центру або рука досвідченого майстра.

Телефон повністю розрядився

Що робити, якщо айфон повністю розрядився і не працює на зарядці? Якщо iphone після повної зарядки не включається, то необхідно поставити його на зарядку і почекати, як мінімум, 15 хвилин. Якщо по закінченні цього часу айфон не включається на зарядці, що робити? Потрібно почекати ще трохи, деякі моделі вимагають півгодини на відновлення системи.

Що якщо мобільний телефон довго не заряджався і тепер не включається, відновити його роботу можна в такий спосіб:

 • Поставити його заряджатися, поки не з’явиться символіка батареї. Це може зайняти тривалий час. Якщо по закінченні доби у мобільного не горить екран, значить, потрібно замінити батарейку.
 • Якщо у iphone не включається зарядка, значить проблема в кабелі або шлейфі.

Ваш телефон не заряджається

Всім зрозуміло, якщо айфон не буде заряджатися, то незабаром сяде батарея і відключиться. Що ж робити, якщо айфон перестав заряджатися і не включається?

 • Перевірити чи є в розетці струм. Таке буває досить часто, телефон поставили заряджати, а він не заряджається.
 • Почистити контакти. Буває, що екран айфона погас, він не включається. В даному випадку потрібно перевірити контакти, які могли забитися пилом. За допомогою голки, що входить в комплект з iphone, чистяться всі роз’єми. Після розбирання має запрацювати, якщо цього не відбулося, значить, проблема в іншому.

Є ще безліч причин, за якими ваш телефонний апарат не заряджається і не включається. Кожен випадок індивідуальний, іноді мобільний може заробити після скидання налаштувань, щоб система знову запрацювала.

Ссылка на основную публикацию