Що не так з сучасними іграми, чому вони стали гірше

Все частіше на форумах або в коментарях можна зіткнутися з висловлюваннями: «Раніше було краще», «Раніше такого не було», «Я пам’ятаю ще часи, коли …» і т.д. Такі висловлювання не обходять стороною і гри. Якась частина гравців все частіше висловлюється про незадовільну якість нових іграшок, в порівнянні зі старими.

Чи так це насправді? І чи є якісь вагомі підстави так говорити? Давайте подивимося на це очима гравців.

Як було раніше

Давайте розглянемо все по порядку. В далекі роки, коли тільки-тільки почали з’являтися перші серйозні ігри на ПК, розробники намагалися випустити в продаж максимально якісний і відшліфований продукт. Це було пов’язано з тим, що ігри тоді ще випускалися на дисках і якщо вони були не готові або повні багів, то їх тут же несли назад в магазин.

В такому випадку розробник втрачав свій дохід ще до того, як встигав випустити новий патч, а розчарований ще при першій покупці гравець вже з сумнівом набував нову версію, якщо набував взагалі. У зв’язку з цим, розробник намагався закінчити недоробки і виправити баги до випуску гри. Але ті часи минули.

Що є зараз

Зараз вподобану гру можна в лічені секунди придбати онлайн і так само швидко її завантажити. Якщо в ній зустрічаються якісь баги і недоробки, то потрібно просто почекати наступного патча або поновлення. У підсумку, на виході ми все частіше можемо отримати сирий продукт.

Не варто забувати, що раніше ігрова індустрія була популярна як зараз і не мала такої величезної фанбази. Кожну гру намагалися зробити шедевром, щоб залучити людей і отримати пристойний заробіток за свою працю.

Чи не вдалося усунути проблему? Зверніться по допомогу до фахівця!

Кожна студія прагнула заробити хорошу репутацію. Зараз, все частіше можна побачити, як деякі іграшки являють собою не що інше, як спроба заробити на колишню славу і добре ім’я компанії. Ми отримуємо низькоякісну продукцію, очікуючи шедевра від розробника, який вже зарекомендував себе як хороший виробник.

Після такого їм залишається лише розвести руками і сказати: «Ну що поробиш, з усіма буває, багато хто робить помилки. В наступного разу не налажал ». У підсумку, гроші отримані, фанати дуже не розбіглися, а сил витрачено було по мінімуму.

ранній доступ

Ще один ключовий фактор – передчасний доступ. Геймери стали вимогливішими і нахабніше. Ніхто не хоче чекати кілька років, щоб побачити продовження улюбленої гри. І щоб не втратити фанатів або навпаки, залучити нових, розробники скидають на ринок сиру версію іграшки, гордо називаючи її: «Ранній доступ».

В апріорі це повинно було навпаки добре вплинути на результат. Мовляв, гравець виявить мінуси, поскаржиться, ми виправимо і буде чиста гра. Тільки ось різним гравцям не подобаються різні речі і що одному добре, іншому погано. У підсумку, іграшка грузне в передчасному доступі як в болоті, намагаючись вибратися на поверхню, а гравці, награвшись, втрачають інтерес.

Чи не вдалося усунути проблему? Зверніться по допомогу до фахівця!

легкість

Підемо далі. Можна помітити, що прихильники старої школи лають нові ігри за їх легкість. І це дійсно так. Якщо раніше їх не боялися робити важкими, то зараз розробники бояться втратити своїх головних споживачів на ринку – школярів.

Вибагливий дитина кине грати, якщо іграшка йому здасться занадто важкою. Крім того, вони стали легше, сюжетні лінії простіше, а тупих закліківаніе клавіш більше. Колишня хардкорні витікає як пісок крізь пальці з виходом чергової гри. Але втрачаючи якусь частину фанатів в особі старих гравців, розробники набувають натовп нових молодих геймерів. У підсумку, ігри стають легше, скарг старих гравців все більше, але підростаюче покоління досить всім, адже часто саме вони цільова аудиторія.

Підведемо підсумки

В цілому, якість ігор дійсно стає нижче з плином часу. З’являється все більше сирої і неякісної продукції. Правда, помічають це не все. Навіть старі гравці не завжди погоджуються з цим. Але ігрова індустрія широка і багатогранна.

Зараз, як і раніше, продовжують виходити гідні іграшки. Багато з них вже давно почали перевершувати колишні шедеври. Так що, навіть якщо на ринку стало більше поганих іграшок, то це не означає, що хороші перестали випускатися, просто їх розбавляють менш якісні продукти.

Ссылка на основную публикацию