Що буде, якщо скинути налаштування на телефоні Android?

Якщо зі смартфоном на базі Android виникають якісь проблеми, наприклад, він постійно гальмує, а видалення файлів і непотрібних додатків ні до чого не призводить, нерідко пропонують зробити скидання даних (Hard Reset). Процедура не найскладніша, проте потрібно розуміти, що зі смартфоном дещо станеться. Що саме?

При скиданні на заводські настройки зі смартфона буде видалено всі дані, тобто ви отримуєте пристрій як при покупці в магазині. Видаляється буквально все: встановлені вами додатки, налаштування цих додатків, прив’язані до смартфону акаунти, фотографії, відеоролики, музика і т.д. Про це говорить і сторінка скидання:

Щоб ці дані не пропали, попередньо необхідно налаштувати резервну копію (вона буде зберігатися в хмарному сховище), або зробити бекап в ручному режимі – перенести необхідні дані на інший пристрій або карту пам’яті. У першому випадку дані можна буде відновити після скидання, однак якщо в проблемах роботи пристрою винувато який-небудь додаток, то при відновленні можливе повторення сценарію. Тому краще налаштовувати смартфон як новий, а дані перенести вручну з іншого джерела.

Якщо до скидання даних смартфон прив’язаний до облікового запису Google, то при першому завантаженні смартфона потрібно буде ввести пароль від цього аккаунта. Без пароля ви не зможете користуватися смартфоном, а тому настійно рекомендуємо упевнитися в тому, що пароль ви точно знаєте. Або Відв’яжіть смартфон від аккаунта перед скиданням даних.

А як же контакти? Контакти зазвичай прив’язані до аккаунту Google. Якщо на смартфоні ввімкнули синхронізацію контактів, то при авторизації в додатку Google, наприклад, Play Market, синхронізація відбудеться автоматично і ви побачите контакти в адресній книзі свого смартфона. Якщо контакти прив’язані до сім-карті, вони так і залишаться на сім-карті і не видаляються.

Так що перш, ніж приступати до скидання даних, гарненько подумайте, які дані ви хочете зберегти, а потім упевніться, що вони точно збережені.

Зробити скидання можна через меню смартфона, або через меню рекавери.

Ссылка на основную публикацию