Шаблони з паперу для роздруківки на принтері: метелики, звірі, квіти, голуби

Паперові шаблони різних фігурок – звірів, бантиків, листя і т. Д., Використовуються давно в багатьох сферах рукоділля. При виконанні аплікацій, перенесення малюнків на тканину, для виконання принтів на одязі за допомогою принтера. Це дуже зручна технологія роздруківки. Так як далеко не всі можуть ідеально малювати. Їм простіше користуватися готовими шаблонами.

Раніше, коли не було інтернету і можливості роздруківки, малюнки виконувалися самостійно. Вирізалися і розмножувалися із застосуванням копірок (спеціального паперу для створення копій). Зараз все просто: достатньо знайти сайт з готовими зображеннями, вибрати вподобані елементи, скачати і роздрукувати.

Багато прикрашають вікна квартир, стіни, одвірки обклеюють трафаретами. Особливо перед настанням свят. Хтось викачує готові ажурі і виконує за лекалами ламбрекени, ажурні штори.

Про що піде мова:

трафарети метеликів

Шаблони метеликів з паперу для роздруківки на принтері виготовляються у всіляких колірних рішеннях. І навіть чорно-білих. Так як формат використовується найчастіше А4, потрібно враховувати це при розміщенні картинок на папері. Залежно від розміру викачуваного малюнка, можна розміщувати на одну сторінку від одного до десяти елементів.

шаблони метеликів

Якщо під рукою немає принтера, можна зробити лекала таким методом: докласти лист звичайного паперу (бажано тонкою, і просвічує) і перемалювати зображення по контуру ручкою або олівцем.

Багато сайтів пропонують вже готове розміщення малюнків на аркуші. Це ще зручніше. Не потрібно придумувати, як же їх розташувати. Якщо необхідний чорно-білий колір малюнка, то можна використовувати шаблони – силуети. Ці зображення виконані лініями без всяких додаткових елементів. Прості силуети.

метелики

Векторний формат метеликів без праці збільшується або зменшується в розмірі при необхідності. При цьому якість візерунка не втрачається. Таким же чином виконуються листя, бантики, ромашки та інші трафарети.

шаблони квітів

Шаблони квітів з паперу для принтера також можна вивести з сайтів. Трафарети квітів широко застосовуються в декоруванні вікон, листівок, меблів. Всілякі ромашки, тюльпани, лілії … Красиво виглядає поєднання різних варіантів. За допомогою подібних малюнків створюють гарні і неповторні дизайни стель, стін.

шаблон квітів

Квіткові трафарети бувають двох видів:

  1. Складні. Коли малюнок складається з окремих елементів. Наприклад, якщо необхідний великий тюльпан, його роздруковують на декількох сторінках по частинах. Потім з’єднують воєдино. Або багато пелюсткова ромашка великого формату. Виконується також – по кілька пелюсток. Або навіть по одному.
  2. Прості. Тут все зрозуміло – малі розміри і прості малюнки.

Найпростіший варіант – купити готові трафарети. А можна зробити самостійно, роздрукувавши з інтернету на папір. Якщо у візерунку присутні листя, їх виконують окремо. Шаблони ромашок іноді доповнюються окремо роздрукованими стеблами.

трафарет квітка

Роздрукований трафарет залишиться вирізати з паперу. Робиться це гострими ножицями або канцелярським ножем.

трафарети звірів

Тваринний світ у вигляді прикрас різних предметів теж досить затребуваний. Аплікаціями оформляють дитячі сади, стіни дитячих кімнат. Переносять звірів на тканину і шиють дитячі штори.

трафарет зайчика

Шаблони звірів також можна придбати в готовому вигляді або виконати самим, використовуючи принтер. Якщо скачується малюнок не великого формату, його можна розмістити на один аркуш паперу. Якщо формат габаритний, виконується завантаження і роздруківка окремих елементів тварини. Наприклад, голова на одному аркуші, вуха на іншому і т. Д.

Шаблони звірів застосовують для виготовлення маскарадних масок. Для цього спочатку підбирається малюнок тварини на відповідному сайті та зберігається на комп’ютер. Потім картинка виводиться в друк. Вирізається мордочка звіра. Строго по контурної лінії.

трафарети звірів

Голуби за шаблоном з паперу

Користуючись шаблонами роблять і голубів. На різних сайтах можна знайти підходящі малюнки таких птахів. Великих і малих розмірів. Летять, що сидять, ширяють і т. Д. Якщо принтер є будинки, то роздруковують відразу. В іншому випадку, спочатку необхідно зберегти картинку. Краще залишити її на флеш карту.

Зараз стало простіше – файл відсилається до програми відповідного принтера і зберігається там до виведення. Попередньо можна «підігнати» зображення під необхідний розмір. Програма на комп’ютері дозволяє розтягнути або стиснути рисунок.

голуб

Роздруковується трафарет так само, по частинах або на одному аркуші паперу. Залежно від розміру птиці. Голубів зазвичай роздруковують на чотирьох сторінках: тулуб, голова і два крила.

Для перенесення малюнка птахів на тканину або стіни, буває досить роздрукувати силуети. Вирізати по контурних лініях, потім використовувати.

Ссылка на основную публикацию