Сервіси контекстної реклами

Ще пара сервісів контекстної реклами

В принципі це однакові сервіси. Приймають тут всі сайти. Чому все? А тому що діватися їм не куди. Платять тут зовсім мало, в середньому в районі одного цента за клік. Та й то кому як, якщо наприклад на Так.ру помітять накрутку, то можуть опустити ціну і до 5 копійок за клік. на ВМлінке просто заблокують аккаунт, або заборонять показ реклами.

Ось мабуть і єдина відмінність між цими сервісами. Ось тому і приймають тут будь-які сайти і сильно не випендрюються. Тому як основна маса народу пішла на Гугл. У кого не зрослося з Гуглом, пішли на Яндекс. Ну а решта на сервіси типу Так.ру і ВМлінка. Ну і як тут повипендріваться? Ось наприклад Так.ру зараз притискати накрутчиків почав і що? І відразу позбувся купи рекламних майданчиків. Треба було відразу поводитися як сервіс ВМлінк, ті відразу сказали – накрутчиків тут не місце, ну і все добре. Ну а раз дозволили накручувати, дак не фіг тепер і випендрюватися.

А власне кажучи що виходить. Ось наприклад на Так.ру зменшили ціни на клік для накрутчиків. Це вони так типу з ними борються? Ні, ну навіть смішно. Це так гроші затискають, а не борються, давайте називати речі своїми іменами. Ось ВМлінк бореться, тільки в накрутці помітять, моментом рекламу знімуть. Звичайно і там накручувати можна, якщо сильно не Хаметов. Але ось наприклад на Так.ру можна хоч занакручіваться, а свою рекламу вони не знімуть, тільки розцінки в кінець уріжуть. А адже з рекламодавця все вираховують до останньої копійки. Ось і куди гроші йдуть? Їжачку зрозуміло, до них в кишеню.

Загалом, якщо хочете по чесному заробити на контекстній рекламі, але з якихось причин Гугл, або Яндекс вам не світить, то краще йти на ВМлінк. Якщо хочете побавитися з накруткою, то на Так.ру. Правда, тепер, після того, як там почали різати розцінки, це не дуже вигідно. Раніше такого не було, теж звичайно урізали, але ж блін не до однієї копійки. Ну а якщо хочете дати рекламу, то однозначно треба йти на ВМлінк.

Ну і трохи поною

Ну а в принципі на контекстній рекламі зараз заробити досить важко. Сайтів багато і стає все більше і більше, але ж відвідувачів більше не стає. Ось за останні 5 років кількість російськомовних сайтів зросла в рази, але ж кількість населення поповнилося лише на кілька відсотків. Ось і робимо висновки. Звичайно наша країна ще, так би мовити, мало комп’ютеризована, тому кількість підключень до інтернету все ще зберігається на високому рівні, але це ж щастя не вічне. А сайти продовжують плодиться як таргани. Ось і знову приходимо до того-ж сумного висновку.

Плюс до цього, відвідувачі зараз розумні пішли, понатикали блокувальників реклами і таке інше. І що цікаво. Блокувальників реклами понатикали бо деякі веб-майстри в натурі Хаметов почали. Понатикали клікандери, попандери, реклами посеред тексту і т.д. і чекають що відвідувачі так і будуть літати з реклами на рекламу. Але відвідувачі теж не дурні опинилися, понатикали у відповідь блокувальників реклами і всі справи. Ось тільки страждають від цього в основному нормальні вебмастера, на сайтах яких знаходиться по одній, дві реклами і без будь-якої гидоти посеред тексту і вірусного трафіку. А чому?

Тут все просто, хто намагався тупо нарубати капусти на контекстній рекламі, тим в принципі по фіг на чому рубати цю саму капусту. Ну понатикали блокувальників, вони пішли на продаж посилань, всі справи.

Ссылка на основную публикацию