Сервіси Гугл (Google)

Розмова йтиме про відомого пошуковику Google, а саме про сервісах Google. Дана пошукова система добре знайомому не тільки завсідникам інтернету, але і тим, хто тут рідкісний гість. Не тільки, завдяки браузеру Chrome, але і популярною ОС для Android. Багато хто знає і про інші цікаві ресурсах, розроблених компанією. Це – докладні карти, за допомогою яких легко розшукати будь-який з існуючих на планеті населених пунктів, прокласти до нього оптимальний маршрут, дізнатися відстань. І деякі інші.

Набагато менш відомі близько 10 нових, не так розкручених проектів, кожен з яких може представляти інтерес. Хоча, багато про їхнє існування, швидше за все, не знають.

Google Mars

Програма, що відноситься до нових сервісів Гугл, в чомусь нагадує Google Earth, дозволить зробити віртуальну прогулянку по червоній планеті. Вона допоможе познайомиться з поверхнею Марса, його каналами, морями, кратерами, прочитати присвоєні їм землянами назви. Крім того, тут же, присутній недавня історія вивчення нашої найближчої сусідки. Позначені місця посадки, поки ще, нечисленних посланників Землі. Крім того, багато оповідань про цікаві моменти з життя Марса і достовірних зображень його ландшафту.

Google Scholar

сервіс Гугл – призначений для пошуку наукових праць і результатів досліджень, а також видань, з цим пов’язаних, в електронних бібліотеках вузів, інших наукових закладів та організацій. У додатку передбачено оповіщення про появу нових робіт, що цікавлять користувача тематиці.

Google Art Project

Ще один додаток з сервісів Гугл, дає можливість познайомитися з найбільшими музеями планети. Вже на другий рік існування проекту, в 2012 році, в ньому брали участь 184 музею. Доступний загальний вигляд залів і їх вміст. Твори мистецтва можна подивитися у високій роздільній здатності. Існує система фільтрації, що дозволяє знайти потрібний експонат маючи мінімальну інформацію про нього.

Google Transliterate

– найкращий помічник для набору тексту будь-якими чинними алфавітами. Конструктори пошукача спочатку створили його для власних потреб і зробили його доступним сервісом Google. Спеціальна інтуїтивна розкладка клавіатури, сприяє швидкому освоєнню друкування на будь-якій мові.

Build with Chrome

– дозволяє займатися віртуальним будівництвом на карті Австралії і Новій Зеландії за допомогою блоків конструктора Lego. У проекті представлено все різноманіття іграшок відомого виробника. Даний сервіс Гугл особливо повинен бути цікавий для дітей і підлітків.

Google Think

– джерело нових ідей для фахівців в області реклами і маркетингу. Цей додаток, що відноситься до сервісу Гугл, знайомить з новітніми унікальними розробками в цій сфері. У розділі Industries існує можливість вибирати конкретну тематику. Розділ Drive sales може виявитися корисним для отримання інформації про нові способи збільшення продажів.

Power Searching with Google

Додаток покликаний допомогти початківцям користувачам освоїти правила пошуку в інтернеті. Пропонується кілька десятків способів результативної роботи даного сервісу Гугл. Інформація подається у вигляді уроків-роликів, з подальшим текстовим викладом.

Schemer

Сервіс допомагає розширенню комунікабельності користувачів. З його допомогою нескладно знайти попутника або людини, здатного допомогти з втіленням або розвитком якихось ідей та планів. Даний сервіс Гугл особливо затребуваний у жителів мегаполісів і шанувальників подорожей. Сервіс запам’ятовує попередні дії і переваги. На підставі аналізу таких даних організовує пошук в подальшому.

Google Moderator

служить для створення форумів, спільнот, груп за інтересами в інтернеті. З його допомогою нескладно підвищувати професійний рівень, спілкуючись з колегами, знаходити однодумців для розвитку різного роду ідей і так далі. Мал. 10

Google Encrypted

виробляє шифрування інформації про користувача в Google. Застосовуючи його можна домогтися, щоб сайти не відстежували відвідувача, зчитували його адресу або персональні дані, щоб не відбивалися і не запам’ятовувалися на сайті запити, за якими він заходив.

Таким чином ми познайомилися з десяткою маловідомих, але в багатьох випадках корисних сервісів пошукової системи Google. Маю велику надію, що деякі з них вам знадобляться.

Ссылка на основную публикацию