Сервер безкоштовних оновлень NOD32 3.xx і 4.xx

Незважаючи на повсюдне блокування серверів апгрейда для NOD32, ми постійно перебуваємо в пошуку нових і робочих рішень. З радістю пропонуємо вашій увазі ще один сервер, що дозволяє проводити оновлення цього антівіруса.Предлагаемий нами спосіб не тільки набагато зручніше, але і позбавляє вас від необхідності постійного пошуку робочих ключів, оновлення доступно в будь-який момент безпосередньо з нашого сайта.Несмотря на те, що світло вже побачила 8 версія Eset Smart Sesurity, статистика красномовно свідчить про те, що багато хто воліє їй перевірені і надійні 4 і 5 версії. Разом з тим, оновлений варіант програми містить ряд удосконалень і нововведень, які роблять захист ще більш надійною, тому я раджу вам оновити свій антивірус, попередньо переглянувши його повний огляд. Вашій увазі також представлена ​​докладна відеоінструкція по завантаженню, встановлення та оновлення нового антивіруса.

Отже, можна спробувати наступні сервера оновлення для NOD32:

http://nod32.jimmy.com.ua/eset_upd/v4/ – сервер актуальний для версій 4, 5, 6, 7, 8.
http://www.ut21.ru/v7/ – запасний варіант, актуальний для всіх версій програми.

Коротко поясню суть подібних рухів. Платна версія використовує офіційний сервер, що вимагає придбання ліцензії за вельми чималу суму. Можна також проводити оновлення за допомогою альтернативних серверів, але останнім часом вони періодично піддаються потужним електронним атакам. Наш сервер не став винятком, тому до моменту, поки проблема не буде вирішена, я пропоную вам наступні варіанти: заміна сервера або ж перехід на більш слабке і ненадійне антивірусну програму. Вирішуйте самі.

Інструкція по заміні сервера оновлення для NOD32

Знаходимо в системному треї (нижній правий кут екрану) іконку NOD32, натискаємо по ній правою кнопкою миші і активуємо опцію «відкрити»

  1. Вибираємо пункт «Налаштування» і активуємо опцію «Додаткові настройки»;
  2. У лівій частині вікна вибираємо пункт «оновлення»;
  3. Близько написи «Сервер оновлень» вибираємо пункт «змінити»;
  4. Прописуємо в з’явилася графі «Сервери оновлень» ваш сервер
  5. Вибираємо опцію «Додати» і перевіряємо поява доданого сервера в списку, переконавшись в його наявності, натискаємо «Ок»;
  6. Вибираємо в пункті «Сервер оновлень» доданий нами сервер;
  7. Видаляємо всі записи з полів «пароль»І«Ім’я користувача», Вибираємо«Ок»У всіх раніше відкритих вікнах і оновлюємо програму.

У разі якщо щось пішло не так, рекомендуємо скористатися допомогою в розділі «Онлайн обслуговування».

Ссылка на основную публикацию