Сертифікат для даного сервера недійсний qiwi

Доброго часу доби! З ростом популярності електронної комерції все більше користувачів переходять на віртуальні гаманці та електронні гроші, зараз здійснювати покупки і оплачувати рахунки через телефони та планшети – вже буденність і нікого цим не здивуєш.
Сьогодні розберемося з невеликою проблемою з запуском qiwi wallet на мобільних пристроях і планшетах.
У багатьох користувачів android і ios при запуску ківі гаманця з’являється помилка: Сертифікат для даного сервера недійсний. В голову полізли погані думки, хоча антивірус встановлений. Розповімо про варіанти вирішення проблеми, яка допоможе 95% користувачів.

Сертифікат для даного сервера недійсний як виправити

Найпоширеніші причини цього повідомлення такі:

  1. Стара версія додатка. З виходом нових версій програми розробники заборонили входити в систему зі старими версіями. Рішення: заходимо на play market, оновлюємо додаток qiwi wallet і перевіряємо. У мене запрацювало з першого разу. Схожі дії для користувачів айфонів – поновіть додаток в Appstore.
  2. Невірна дата на телефоні. Якщо збилася дата, на день два вперед і назад, то не тільки додаток ківі, а навіть браузер і «в контакті» відмовляться працювати. Перевірте поточні число, місяць і рік і пробуйте запуститися.

Якщо попередні дії не допомогли, можливо телефон піддався вірусній атаці, скриптів і троянів в інтернеті безліч. Рекомендуємо завантажити останні версії або, оновити бази і просканувати весь телефон, а так само флеш карту. Для більшої впевненості перезавантажте телефон в безпечному режимі.
Рекомендація: не забудьте помістити її цифровий код доступу під час запуску програми (своєрідний пін код складається з 4-х цифр). Ваша інформація і гроші завжди повинні бути захищені, краще витратити секунду на введення пароля, ніж кровно зароблені.

Сподіваюся ви розібралися звідки береться помилка ківі сертифікат для даного сервера недійсний в qiwi wallet в android і як її виправити.
На додачу невелике відео про те, як здійснювати покупки в Play Market за допомогою QIWI гаманця:

Ссылка на основную публикацию