SEO Fire (Кращий Плагін) Оптимізації Сайту

SEO Fire зручний і швидкий плагін для SEO оптимізації вашого сайту

Добрий день друзі, сьогодні ми поговоримо про SEO Fire плагін і оптимізації вашого сайту в пошуковій системі.

SEO Fire – це новий плагін, розроблений спеціально для новачків і допомагає SEO просування вашого сайту на перші сторінки пошукових систем. Крім цього, SEO Fire допомагає якісно розподіляти заголовки, якісно вживати в тексті ключові слова та статті. Що б просунути сайт необхідно розставляти посилання всередині сайту і за межі сайту. Також потрібно виконувати багато різних дій, спрямовані на поліпшення структури статті та просування її пошуковою системою на одне з перших місць.

Новачкам це сильно полегшує роботу в сенсі пошукової оптимізації. Але це не означає, що якщо ви поставили цей плагін, то пошукова оптимізація все буде робити за вас. Потрібно буде попрацювати. У комплекті з SEO Fire плагіном вам видадуть спеціальну інструкцію, яку необхідно буде виконувати.

Інструкція дана на місяць роботи, на кожен день місяця. Що б все пішло правильно і SEO Fire успішно допоміг просунути ваш сайт, за цим необхідно буде стежити.

Раджу почитати: – Яндекс Транспорт онлайн для комп’ютера – Який безкоштовний антивірус краще?

Принцип рабти SEO Fire.

Як я вже говорив, в плагін SEO Fire існує спеціальний набір правил для просування ваших статей. При виконання цих правил SEO Fire ставить вам спеціальний відсоток оптимізації. В ідеалі ви повинні оптимізувати кожну статтю до 100%, але відразу скажу, це виходить не завжди. У мене наприклад виникають труднощі з Permalink (Постійна Посилання).

Справа в тому, що більшість ключових слів російською мовою, тобто в кирилиці. Роблю по інструкції по SEO Fire, посилання все одно виходить на латиниці, а необхідно, що б вона була написана саме кирилицею. Інакше ви не добереться бали. Що б її змінити, необхідно почитати додаткову літературу з цього приводу. Але з іншого боку, чи потрібно це вам. Адже не кожна система сприймає посилання на кирилиці. Багато пошуковики в цьому випадку показують аброкадабру.

Тому змінювати посилання на кирилицю чи ні, це справа особиста кожного з вас. Всього правил в SEO Fire оптимізації 19 і не кожен з них має однакову вагу. Всього в вашій статті необхідно мати не менше 2000 символів. Причому поєднання ключового слова має бути не менше 1.5% від загальної кількості слів.

В інструкції до SEO Fire плагіну дається докладний опис, як виконати кожну з 19 правил оптимізації. Але на жаль деякі з них не завжди спрацьовують. До слова сказати, більшість з них працює досить пристойно.

Для успішної роботи SEO Fire також бажано встановити плагін Platinum SEO. Він який допомагає легше прописувати теги title, description і keywords. Але це не обов’язково, у мене наприклад стоїть плагін SEO все в одному і на мій погляд не погано справляється.

Як тільки ви встановите плагін SEO Fire він проаналізує структуру і зміст вашої статті і вкаже на недоліки в оптимізації, які необхідно виконати, тому, даний SEO Fire плагін значно полегшує життя новачкам.

Зручності і користь SEO Fire плагіна

Якщо ви все зробите правильно, ваша стаття з’явитися в одному з перших місць пошукача. У зв’язку з чим, даний плагін корисний не тільки новачкам, але і досвідченим користувачам!

Як я говорив раніше, вам так само дається інструкція на 30 днів. Її необхідно також ретельно виконувати. Там вас навчать як правильно прописати сайт в багатьох поісквих системах, створити лінки в коментарях, додати сайт в рейтинги і багато іншого.

Висновок: ви все це можете зробити і без плагіна SEO Fire. Але з плагіном ви просунете свій сайт набагато швидше. Без плагіна ви можете втратити час, а воно останнім часом так дорого цінується. Так що моя вам порада, жадібність в даному випадку не доречна. Преобретени SEO Fire плагін і нехай ваш сайт буде на перших місцях пошукових систем. Тим більше варто плагін за сучасними мірками не дорого, 39 $ або 1200р.

Придбати плагін можна пройшовши за цим посиланням: SEO Fire.

Ссылка на основную публикацию