Селектор діапазону дат звіту Google Analytics

На перший погляд, все дуже просто. Проте багато користувачів не беруть до уваги деякі нюанси, тому я рекомендую уважно ознайомитися з усіма параметрами установки діапазону дат. За замовчуванням при перегляді звітів відображається активність за останній місяць. Як було зазначено раніше в цьому розділі, для оглядових звітів аккаунта і профілю це означає, що поточним днем ​​місяця є х, встановленим за замовчуванням діапазоном дат для звітів буде діапазон від дня х попереднього місяця до дня х-1 поточного місяця. За замовчуванням поточний день виключається зі звітів, оскільки він спотворює обчислені середні значення.

Клік на області дати в звіті дозволяє внести зміни. Це показано на рис. 4.6. Наприклад, можливо, потрібно зосередити увагу тільки на активностях за один день. У цьому випадку виберіть тільки цей день, клікнувши на ньому в календарі.

Мал. 4.6. Вибір діапазону дат

Дату можна ввести вручну, використовуючи поля введення, це буде ваш іспит з англійської. У цьому сенсі селектор діапазону дат працює подібно будь-якому іншому інструменту календаря. Щоб вибрати весь календарний місяць, клікніть на назві місяця. Щоб порівняти дані поточного діапазону дат з будь-яким іншим діапазонів, відзначте прапорець Compare Те Past (Порівняти з минулим). За замовчуванням Google Analytics вибере діапазон дат для порівняння. Наприклад, якщо першим діапазоном дат є поточний день, попередній день буде автоматично вибрано для порівняння. Якщо перший діапазон дат – останні 30 днів даних, за замовчуванням будуть обрані попередні 30 днів, і т.д. При необхідності другий діапазон дат можна перевизначити.

Результат порівняння двох діапазонів дат показаний на рис. 4.7. Як бачите, два набори даних накладаються на діаграму, і тепер рядок даних кожного вимірювання розділена, відображаючи метрики для двох діапазонів дат. Дані порівняння, представлені у вигляді процентного зміни, відображають позитивні зміни – тобто підвищення в порівнянні з попереднім періодом – зеленим кольором, а негативні зміни – червоним. Єдиний виняток з цього правила – показники відмов. В цьому випадку зниження показника відмов буде відображатися зеленим кольором, а підвищення – червоним, відображаючи той факт, що зниження показника відмов є бажаним.

Мал. 4.7. Порівняння двох діапазонів дат

Переглядаючи дані діаграм для різних діапазонів дат, слід бути уважним. За замовчуванням Google Analytics буде автоматично вибирати відповідний другий діапазон – наприклад, попередні 30 днів. Однак зазвичай це не в точності відповідає першому діапазону дат – наприклад, понеділки можуть не збігатися. При порівнянні діапазонів дат завжди намагайтеся узгодити дні тижня. Наприклад, порівнюйте діапазон понеділок-п’ятниця поточного тижня з діапазоном понеділок-п’ятниця попереднього тижня.

Ссылка на основную публикацию