Санкт-Петербург-ДТИ звідки лист

Виявивши в поштовій скриньці повідомлення з адресатом «Санкт-Петербург ДТИ», багато хто може порахувати, що їм доведеться заплатити штраф «Дорожньо-Транспортної інспекції» за порушення правил дорожнього руху. Але таке трактування є невірною, тому що за абревіатурою ДТИ ховається «Додатковий Технічний Індекс» – віртуальний показник Пошти України, який полегшує роботу з великими масивами поштової кореспонденції. Нижче ми розберемо, звідки прийшов лист Санкт-Петербург ДТИ, як визначити його відправника, і що робити при отриманні подібного повідомлення про замовний листі.

Розбираємо, що означає Санкт-Петербург ДТИ на поштовому повідомленні

Щодня Пошта України обробляють тисячі одиниць поштової кореспонденції. Багато з таких поштових відправлень масово продукуються державними і муніципальними органами, постійно розсилають стоси листів своїм адресатам. Повідомлення про сплату податків з податкової служби, штрафи з ГИБДД, судові повістки і банківські виписки – всі вони слідують одним суцільним потоком практично кожен день.

Для полегшення обробки подібних типізованих відправлень Поштою України використовується ДТИ – Додатковий Технічний Індекс. Залучення останнього дозволяє полегшити процес обробки пошти, зробивши його більш простим і зручним. Тепер казенне підприємство прив’язується до свого ДТИ, і поштовики на основі зазначеного індексу прискорюють обробку і відправку надходить з даного підприємства поштової кореспонденції.

Залежно від розміру і кількості населення місто може мати як один, так і десятки ДТИ. Санкт-Петербург, будучи «північною столицею» має 60 номерів ДТИ, з номера 190801 по номер 190856, а також з номера 192801 по 192804, далі ми розберемо звідки саме лист. Безліч державних і муніципальних підприємств Санкт-Петербурга прив’язані до свого ДТИ, а надходять від таких підприємств рекомендовані листи часто компонуються позначкою «Санкт-Петербург ДТИ» з будь-яким шестизначним номером пітерського ДТИ.

Одне з поштових повідомлень зі згадуванням Санкт-Петербург ДТИ

Хто ховається за кодифікацією «Санкт-Петербург ДТИ»?

Словосполучення «державні та муніципальні підприємства» може здатися комусь занадто великим. І дійсно, серед тисяч існуючих державних і комунальних підприємств далеко не всі намагаються спілкуватися з громадянами за допомогою рекомендованих листів. Таких структур всього кілька, і серед них ми б виділили:

 • Федеральну податкову службу – найбільш частий продуцент рекомендованих листів до громадян. Зазвичай пропонує сплатити податок на нерухомість або на транспортний засіб;
 • Головне управління по забезпеченню безпеки дорожнього руху (так само відоме як «ГИБДД»). Зазвичай розсилає невдалим водіям (та й просто помилково) різні «листи щастя», в яких просить сплатити виписаний дорожниками штраф;

  Досить часто рекомендованими листами розсилаються штрафи з ГИБДД

 • Суди різних інстанцій і спрямованості (кримінальні, адміністративні, цивільні). Зазвичай шлють повістку, в якій просять з’явитися на найближче судове засідання;
 • Пенсійний фонд – зазвичай надсилає повідомлення за рахунком (індексації) пенсій;
 • Судові пристави – повідомляють про особливості виконавчого провадження у вашому ставленні;
 • Банки (як державні комерційні, так і приватні) – надсилають різні види банківських документів – виписки, оферти, вимоги оплатити черговий платіж за кредитом, активований банківські карти, інші види паперів і карт;
 • Рекомендовані листи часто розсилають, за договором з будь-якої державною структурою (як це було пару років тому з «Ощадбанком»).

Також раніше ми розібрали, що за рекомендований лист приходить з Красноярськ ДТИ.

Звідки ж прийшло рекомендований лист Санкт-Петербург ДТИ?

Після того, як ми з’ясували, звідки може прийти рекомендований лист Санкт-Петербург ДТИ, розберемо також, як визначити відправника листа Санкт-Петербург-ДТИ. Для цього існують кілька основних способів:

 • Використання інтернет-ресурсу Пошти України. Функціонал сайту Пошти України дозволяє отримати інформацію по відправнику рекомендованого листа та його шляху до одержувача. Для цього необхідно перейти на згаданий ресурс, і ввести в пошуковий рядок 14-значний цифровий код, який ви знайдете під штрих-кодом на отриманому вам сповіщення про замовний листі. Після натискання на введення ресурс виведе вам зазначену інформацію;

  Введіть 14-значний код в зазначене поле і натисніть на введення

 • Дзвінок в поштове відділення. Іншим ефективним способом є дзвінок в поштове відділення з проханням повідомити інформацію про відправника листа. Досить часто поштовики йдуть назустріч таким дзвінкам, особливо коли знають, що дзвонить особисто;
 • Особисте відвідування поштове відділення (без підпису в одержанні). В цьому випадку рекомендується відвідати поштове відділення, попросити показати очікує вас лист, ідентифікувати відправника, але не розписуватися в одержанні пошти. Якщо ви не бажаєте отримувати лист, тоді просто покиньте поштове відділення нічого і не підписавши.

  Відвідайте відділення ПР особисто

Немає бажання отримувати даний лист – що робити?

Отримавши повідомлення про замовний листі ДТИ Санкт-Петербург і визначивши звідки воно прийшло, багато одержувача не горять бажанням вирушати за ним на пошту. Багато хто має негативний досвід роботи з Поштою України, інші не очікують нічого хорошого від подібних замовних листів, треті взагалі не обтяжують себе будь-якими соціальними контактами. Що ж буде, якщо проігнорувати таку епістолу?

Рекомендований лист буде чекати вас на пошті в середньому близько місяця (30 днів). У деяких випадках (наприклад, коли ви не маєте можливості отримати його особисто і подали відповідну заяву), такий термін може бути продовжений до 60 днів.

Після закінчення даного терміну лист відправиться назад його відправнику, і Пошта України «вмиє руки».

У разі судових повісток є виключення з даного терміну – вони будуть чекати вас на пошті всього 7 днів. Після цього порядок відправиться назад, а суд буде вважати, що ви належним чином повідомлені про майбутній судовому засіданні.

Судова повістка буде чекати вас всього 7 днів

Що може статися далі? Якщо в такому листі міститься якесь фінансове вимога (сплатити штраф, відшкодувати збитки та ін.), То в разі ігнорування подібних вимог державні органи можуть накласти на вас різні види санкцій. Вам можуть заблокувати банківську карту, накласти штраф або нарахувати пеню, не пустити за кордон або просто відключити газ. Навряд чи варто доводити до подібного, тому краще відправитися на пошту і ознайомитися з вмістом листа.

Також вам може бути цікавий наш матеріал про замовний листі Волгоград ДТИ.

висновок

Вище ми розібрали, що таке «Санкт Петербург ДТИ», звідки могло прийти лист з таким відправником, і що робити при його отриманні. Рекомендуємо не відкладати вирішення цього питання в довгий ящик, взяти паспорт і поштове повідомлення, відправитися на пошту, де отримати очікує вас лист.

Ссылка на основную публикацию