Samsung push service що це за програма?

Програма Samsung Push Service є стандартною для телефонів фірми Samsung і виконує функцію оповіщувача. Додаток, скінчено, що не шкідливе, але деяким користувачам може доставити незручності. Знайти його можна в списку «Програми» в налаштуваннях вашого пристрою. Одна з головних причин видалення – компонент сильно перевантажує пам’ять навіть тоді, коли не використовується.

Насправді, Push Service займає не так багато пам’яті в самому пристрої, при бажанні збережені дані можна очистити. Це не призведе до видалення самої програми.

Цікаві та відгуки про програму на просторах Google Play.

Відгуки про Samsung push service

Словом, утиліта створена для отримання сповіщень від системних додатків на телефонах Samsung. Будь-яких інших корисних функцій вона не несе, тому хвилюватися не варто. Тепер докладніше розберемося, що ж таке «push» повідомлення і навіщо вони призначені.

Особливості Push-повідомлень

Push-повідомленнями називають повідомлення від сервісів і додатків, які з’являються у верхній панелі. Подібна функція також реалізована в Windows, але в більшості сучасних пристроїв вже відключена.

Повідомлення виглядають наступним чином:

Повідомлення, виведене в Samsung push service

Суть програми полягає в тому, що різні утиліти і сервіси, встановлені в телефоні, при необхідності вивести користувачеві будь – яке повідомлення або повідомлення відправляють його в службу Samsung Push Service, яке, в свою чергу, виводить повідомлення користувачу в верхню шторку.

видалення програмного забезпечення

Якщо на вашому екрані з’явилася помилка «Додаток Samsung Push Service зупинено» – бажано все-таки його видалити або хоча б відключити. Адже особливої ​​ролі в системі воно не грає, і без нього смартфон буде прекрасно працювати.

Для того, щоб перевірити скільки програма займає пам’яті, зайдіть в «Про програму».

Відключення Samsung push service

Чи можна видалити або відключити ці програми? Однозначну відповідь – так. Але це лише в тому випадку, якщо ви не плануєте користуватися пошуком втраченого телефону. Ця функція просто перестане працювати, так як використовує ресурси Samsung Push Service.

На жаль, видалити стандартним способом не вийде (відповідна кнопка відсутня). Але ви завжди можете очистити кеш і зупинити, а потім відключити додаток. Повідомлення перестануть турбувати, а сама програма більше не з’явиться в запущених процесах.

При наявності рут-прав ви також можете спробувати його деінсталювати. Не забувайте, що при отриманні рут-прав в більшості випадків анулюється гарантійне обслуговування на ваш смартфон.

Ссылка на основную публикацию