Рут права на андроїд 4: способи отримання

Рут права на Андроїд 4 – дійсно потужний інструмент, але в той же час і небезпечна зброя в руках невмілого користувача. Невдало почистивши свій планшет або мобільний телефон, можна повністю позбавити його працездатності, видаливши будь-якої системний файл.

Але ось для людини, відмінно ладнає з технікою і прекрасно розбирається в ній, Root права на Андроїд 4 допоможуть позбавити планшет від непотрібних додатків, за замовчуванням вбудованих в нього розробниками, і продовжити на телефоні час заряду батареї, що особливо актуально.

Що таке Root права?

Андроїд – це мобільна операційна система, побудована на базі багатьох відомого Лінукса, безкоштовної комп’ютерної операційної системи з повністю відкритим кодом. Від цього і пішло поняття прав суперкористувача. Рут права діляться на три типи: Full Root, які дають безмежний доступ до всього, що тільки є в вашому планшеті або смартфоні, Shell Root, призначені для менш досвідчених користувачів і забороняють доступ до важливих системних файлів, і Temporary Root, які використовуються, якщо можливості отримати повні права немає. Останні зникають після першої ж перезавантаження.

За допомогою простих маніпуляцій можна стати повноправним власником свого планшета, своєрідним божеством. Root для Android 4 потрібні, щоб:

  1. Реклама з додатків зникла раз і назавжди.
  2. Отримати можливість очищати пристрій від заводських додатків і мелодій, які не можна видалити просто так.
  3. Власноруч додавати такі додатки, які в майбутньому не можна буде прибрати з пристрою.
  4. Змінити обридлий зовнішній вигляд системи. Будь-фон, будь-які картинки і іконки будуть повністю відповідати вашому смаку.
  5. Збільшити термін роботи батареї (якщо, наприклад, заряд телефону сходить нанівець через 1 день, завдяки Рут для Андроїд цей термін зросте на півдня або навіть на цілу добу).
  6. Зробити ваш пристрій більш швидким, як мінімум тому, що воно буде позбавлено від непотрібного мотлоху.
  7. Автоматизувати деякі дії і шляхи, що виконуються щодня.
  8. Розблокувати пристрій, якщо ви випадково захистили його графічним ключем, а потім забули його.
  9. Писати свої прошивки, створювати і тестувати їх, а в майбутньому, можливо, і заробляти на них.

Звичайно, як це часто буває, навіть у таких прекрасних можливостей є свої мінуси. Отримання Root для Андроїд назавжди блокує автоматичне отримання нових прошивок від виробника, і позбавлення прав на якій би то не було гарантійний ремонт.

Отримання прав за допомогою UnlockRoot

Подальша інструкція написана для версії 4 0 і вище, але загальний принцип характерний і для більш ранніх версій, починаючи з 2 0. Такий спосіб підходить практично для всіх телефонів і планшетів, але пам’ятайте: відповідальність за свій пристрій несете тільки ви, тому якщо з- за всіх маніпуляцій воно зламається, провини програми тут немає. В якійсь мірі перепрошивки – це гра в лотерею.

Для початку необхідно підготувати телефон до отримання Root Android. В першу чергу потрібно дозволити встановлення додатків з неперевіреного джерела. Для цього треба зайти в меню, звідти переміститеся в настройки, виберіть там пункт «Безпека» і встановіть галочку навпроти невідомих джерел. Наступним кроком буде налагодження USB. З тих же самих налаштувань потрібно зайти в розділ «Налаштування розробника» і відзначити галочкою налагодження USB.

Надалі варто підготувати свій комп’ютер або ноутбук. Встановіть на нього необхідні драйвери, зазвичай їх можна знайти на офіційному сайті виробника телефону або планшета. Потім встановіть на нього UnlockRoot, бажано російськомовну версію 3 0, для якої і написана подальша інструкція. При установці і до кінця перепрошивки слід відключити свій антивірус, так як він може повести себе непередбачувано і навіть знищити важливі файли програми.

Тепер потрібно під’єднати включений телефон до комп’ютера. Для більш коректної роботи потрібне підключення до інтернету. Відкрити програму і натиснути на велику кнопку Root.

В вискочив вікні вибрати свій пристрій, для якого і будуть відкриватися Root права Android. Надалі все буде проходити автоматично, а знизу екрану ви зможете спостерігати, що саме зараз робить програма з вашим пристроєм. Після цього буде встановлено один додаток, і буде запропоновано встановити ще і друге, злегка марне. Наступне вікно запропонує перезавантажити пристрій, з цим необхідно погодитися.

Права Рут отримані, залишається лише вимкнути режим нал
агодження USB. Ще потрібно буде додатково встановити важливий додаток Root Exploper.

Отримання прав іншими способами

Іноді під рукою немає комп’ютера. Як в такому випадку отримати права суперкористувача? За допомогою програми Z4Root. Для неї не потрібно з’єднання ні з яким ПК. Досить тільки лише за допомогою файлового менеджера скачати файл з розширенням .apk на свій планшет або смартфон. Перед цим, як і в попередньому способі, дозволити встановлювати додатки з неперевірених джерел. Подальший процес установки мало чим відрізняється. Потрібно натиснути на кнопку Root і спостерігати за процесом внизу відкритого вікна.

Це ще одна досить популярна програма, відповідна під Андройд від версії 2.1 до версії 4.0.3. Правда, ця програма працює не найкращим чином на Windows XP, для цієї версії і нижче буде потрібно встановити NET Framework версії 2.0. Для смартфона потрібно дозволити налагодження USB, після цього під’єднати включене пристрій до комп’ютера. Знову за отримання прав відповідає кнопка Root. Натиснувши її, ви зможете поспостерігати за процесом перепрошивки пристрою. По її закінченні на екрані висвітиться повідомлення «Root files have been installed!».

Всі програми, перераховані вище, абсолютно універсальні. Але існує і безліч програм, адаптованих під одну марку або навіть одну версію телефону. Ризик зламати пристрій з використанням таких програм трохи знижується. Отримати розширені права на Android 4 не так вже й складно.

У наше століття цей процес давно автоматизований, і можна навіть не встановлювати ніяких програм, а просто завантажити вже готову прошивку, яка містить цю функцію. Вибір за вами. Дерзайте, але пам’ятайте, що ви ризикуєте своїм телефоном.

Ссылка на основную публикацию