Розвиваючі ігри для дітей на планшеті

Винайдені порівняно недавно планшети швидко стали невід’ємним елементом нашої сучасності, а тому природним чином виникає питання: який вплив ці пристрої можуть надавати на розвиток і виховання наших дітей?

Якщо бездумно дозволити дитині грати у всякі криваві стрілянина, то користі від такого буде мало. Але якщо тримати виключно розвиваючі ігри на планшеті і планомірно привчати до них дитину, то девайс відразу стане і вчителем, і вихователем, і навіть нянею «в одній особі».

  • . Ці ігри допомагають вивчити абетку, арифметику, іноземна мова илиже навчають малюка самим елементарним речам – як називаються різні тварини, кольору, фігури іт.п.
  • . Ігри сприяють розвитку уважності, пам’яті та інтелекту.
  • . Привчають малюків до правил і культурі поведінки, а так само формують корисні звички.
  • . Це окрема категорія, яка допомагає вашому чаду освоїти деякі соціальні ролі і тим самим розширити його уявлення про навколишній світ.

Давайте розберемо кожен вид ігор докладніше.

Навчальні ігри

а) Арифметичні додатки. Відомо, як важко змусити дітей вважати нудні приклади, а тому навчання піде набагато успішніше, якщо основи арифметики вони вивчить, вважаючи знайомих мульт персонажів або виконуючи веселі завдання на прибуток і віднімання.

Додатки: «Елементарна арифметика», «Математика для дітей»

б) Ігри для вивчення абетки. У подібних іграх є все, щоб букви завчити швидко і назавжди – знайомий учитель з улюбленого мультфільму, наочна подача матеріалу і широкі можливості для заучування і повторення.

Подивіться додаток «Вчимо букви і звуки».

в) Додатки допомагають вчити іноземну мову. Дитячий вік найоптимальніший, щоб вчити мови. Якщо завантажити на планшет парочку ігор, розрахованих на вивчення іноземної мови, то дитина, походу гри, освоїть його з тієї ж природною легкістю, з якою він разом з дорослішанням опановує і своєю рідною мовою.

г) Інформаційні гри. Дітям належить вивчити дуже багато – кольору, фігури, птахи, тварини, предмети навколишнього світу. Вчити це з дорослими нудно, а ось якщо уроки дає, наприклад, Лунтик, то все необхідне вивчається саме по собі!

Спробуйте додаток «Книжка раскарса».

Розвиваючі

Розвиток розумових здібностей – це обов’язкова умова для всього його подальшого навчання. Без належного рівня розвитку когнітивних навичок осягнення будь-яких предметів просто неможливо.

когнітивна психологія– це частина людської психології, яка відповідає за пізнання навколишнього світу.

а) Ігри, що тренують пам’ять. Посадіть малюка гратися в подібну гру – і через парочку тижнів його здатності зазубрити якийсь віршик виростуть просто багаторазово!

б) Розвиваючі уважність. Такі ігри особливо корисні для дошкільнят, щоб завчасно привчити малюка уважно слухати вчителя, а не «літать» весь урок у власних фантазіях.

в) пазли. Пазли і головоломки, піднесені в простій формі, допоможуть сформувати навички логічного мислення у вашої дитини, що надалі сильно йому стане в нагоді і в навчанні, і в повсякденному житті.

Водної з минулих публікаціях ми розглядали думки вчених щодо використання планшетних комп’ютерів дітьми, -.

виховують

Маленьку дитину багато чого потрібно навчати, і якісні гри на планшеті нададуть в цьому просто неоціненну допомогу.
Якщо ваша Капризулька не хоче вчасно вкладатися спати, то потрібно просто поставити на планшет убаюкивающие гри, які будуть відправляти вашого малюка в ліжечко, бо цього вимагає не мама, а гра – а діти правила гри не порушують!

Малюк не любить чистити зуби? Для цього є гра «Хто говорить Рижик» з рудим кошеням. Завантажте її на планшет, і скоро ваша дитина привчиться регулярно доглядати за своїми зубами.

Виховують ігри допоможуть дітям навчитися хорошим манерам, привчать містити в порядку свою кімнату або застеляти ліжко. У вашої батьківської повсякденному житті відразу ж зменшиться клопоту!

Ігри-симулятори

Дитяча психологія стверджує, що ігри для дитини є засіб пізнання навколишнього світу. А тому роль ігор-симуляторів в цьому питанні вкрай важлива, оскільки дозволяє дитині повніше зануритися в цікаву для нього доросле життя.

Наприклад, торгові або будівельні симулятори, де маляті буде відведена роль продавця або виконроба, допоможуть йому навчитися правильній розстановці пріоритетів, поєднанню одночасно виконуваних операцій, і правильному розпорядженням наявними у нього ресурсами, для досягнення поставлених цілей.

Випічка тортиків, регулювання вуличного руху, водіння авто: існує безліч дивовижних симуляторів, і з кожним з них ваш малюк відкриє в собі нові таланти, навички та здібності.

підводимо підсумки

Як стає видно з нашого невеликого огляду, використання розвиваючих ігор на планшеті допомагає не тільки вивільнити багато часу для батьків, але і значно підвищити якість навчання дитини.

Зрозуміло, не можна забувати і про рухливі ігри, але якщо ваш малюк втомився від Жмурок-наздоганялівок, і хоче просто посидіти трохи за планшетом, то нехай цей час він проводить з користю для свого розвитку.

І в кінці хотілося б додати, що під час покупки розвиваючого планшета для ваших дітей, обов’язково враховуйте їх вік, адже у трьох- і десятирічного дитини абсолютно різні потреби і гаджети їм потрібні різні.

PS: Всі номери розвиваючі програми я надавав в Google Market, тобто вони підійдуть для планшетів на основі Android. Для iPad існує безліч аналогів, просто пошукайте в App Store.

Ссылка на основную публикацию