Розширення Zenmate для Firefox – як користуватися VPN для Mozilla

Інтернет є глобальною мережею, в яку потрапляє велика частина планети. Десь інтернет працює по дротах, а десь за допомогою супутникових з’єднань. Причин обмеження будь-якого з варіантів може бути безліч. Основою можуть послужити швидкість передачі відомостей або через обмежений відкриття деяких сайтів.

Які бувають онлайн обмеження і можна зняти заборони?

Заборони з’являються через категоричність правовласників контенту. Вони закривають ресурси цілим країнам або регіонам. Контент буває недоступний через політичні погляди сторін. Ще обмежувальні заходи можуть включати сисадміни. Причому впливає на цей момент найчастіше недалекоглядна політика начальства компаній.

Втім, як завжди, все начебто дбають про безпеку користувача, без попиту самого користувача. Іноді заборони і обмеження можна зняти самостійно, за допомогою спеціальних додатків. До таких призначеним для користувача інструментів можна віднести VPN для FireFox.

Vpn для Mozilla забезпечує якісне з’єднання поверх основних системних налаштувань. Логічний ланцюжок інструменту доставляє бажане шляхом підміни призначеного для користувача IP адреси. Наприклад, якщо обмеження на доступ до ресурсу стосується всієї країни, то за допомогою програми можна потрапити на сайт, підмінивши IP, який в підсумку буде належати користувачеві з іншої країни. Раніше недоступні інтернет ресурси стають доступними.

Вибираємо правильне додаток

Як бути, якщо вбудована функція ВПН в браузері відсутня. Mozilla Firefox, наприклад, відомий великою різноманітністю корисних додатків. Різні автори, великі корпорації, звичайні ентузіасти впроваджують в Мазій різний функціонал.

Особливо велика кількість різних VPN додатків. Вони навіть відсортовані за категоріями, які відповідають певним критеріям. У ситуації, коли доступ закритий глобально, для цілої країни, потрібно вибирати розширення зен мейт.

Вибрати його можна стандартним шляхом, через меню налаштувань браузера, як показано на скріншоті.

Або натисніть сполучення клавіш «Ctrl + Shift + A». Коли ви потрапите на сторінку з доповненнями потрібно в пошуку набрати ZenMate. Якщо вибрати просто VPN, то пошук видасть безліч різних додатків, пошук потрібного варіанту при цьому сильно ускладниться.

Критеріїв вибору, як уже говорилося вище безліч. Система сортує додатки відповідно до точністю запиту, по числу завантажень, за датою додавання, privacy, security, іншим численними параметрами.

ZenMate. У чому особливості розширення?

На сьогоднішній день програма зенмейт відрізняється максимальними швидкостями без обмежень і лімітів. Описується додаток виглядає як на скріншоті нижче.

Встановити додаток на комп’ютер недовго, після воно автоматично перенаправляє користувача на офіційну сторінку ресурсу. Додаток вимагає недовгого етапу реєстрації. Процедура вимагає введення електронної адреси. До завершення реєстрації з’являється вікно з привітанням англійською мовою. Ще в самому браузері відобразиться нова іконка. Про успішність процедури реєстрації скаже зелений колір цієї іконки.

Згенерований системою пароль підлягає негайній заміні. Просто він може знадобитися для входу в систему в іншому браузері або після установки Windows.

Тепер розглянемо, як користуватися VPN для Mozilla. Меню доповнення хоч і англійською, але інтуїтивно просте. Воно відображається якщо клікнути по іконці мишею. За замовчуванням додаток включено, про це говорить повзунок, який знаходиться в положенні ON. Якщо додаток не планується використовувати, за допомогою цього інструменту ZenMate можна відключити.

Місцезнаходження по IP змінюється в пункті «Change location». Просто виберіть потрібну країну і приступайте до серфінгу.

Ссылка на основную публикацию