Розширення Microsoft Office для Edge і Chrome.

Microsoft додала Office Online в якості розширення для браузера Chrome, яке дозволяють користувачам створювати і редагувати документи онлайн. Тепер, це ж розширення доступно для Microsoft Edge, ви можете встановити і користуватися Office Online абсолютно безкоштовно. У цьому керівництві ми розглянемо, як додати розширення «Office Online» для браузерів – Edge і Chrome, а так же, як використовувати його для створення документів.

Створення офісних документів документів за допомогою розширення в Edge і Chrome.

При установці розширення від Microsoft «Office Online», ви отримаєте значок Office, в панелі інструментів і прямий доступ до файлів і документів, збереженим в OneDrive або локальному сховищі. Розширення добре інтегрується з «OneDrive» і «OneDrive для бізнесу» і дозволяє користувачам легко створювати і редагувати Word, PowerPoint, Excel, OneNote і Sway документи онлайн всередині самого браузера. Давайте подивимося, як додати і використовувати це розширення в кожному з браузерів.

Office Online розширення для Microsoft Edge.

Розширення «Office Online» тепер доступно для Microsoft Edge. Вам потрібно виконати наступні кроки, щоб додати його в браузер Edge на вашому Windows 10 ПК:

1. Відкрийте Microsoft Edge і натисніть на кнопку меню крапки а потім натисніть кнопку «розширення ».

2. Знайдіть і натисніть на посилання – «Подивитися додаткові розширення ». У вікні магазину Windows з розширеннями для Edge, натисніть – «Office Online ».

3. На наступній сторінці, натисніть кнопку «встановити », для завантаження і установки розширення.

4. Поверніться в браузер Edge і включіть знову доданий розширення «Office Online ». Розширення встановлюється як додаток, так що вам потрібно тільки відкритий Microsoft Edge, відкривши в меню браузера з розширенням – ви побачите повідомлення, що нове розширення готове.

Тепер ви побачите маленький значок Office, розташований на панелі інструментів Edge.

5. Після натискання на цю іконку Office, увійдіть в систему, використовуючи Обліковий запис Microsoft, після чого з’явиться прямий доступ до збережених документів в «OneDrive». Ваші останні документи будуть показані на верхньому листі, і ви можете легко створити новий документ – Word, PowerPoint, Excel, OneNote, Sway або відкрити будь-який документ з «OneDrive» для перегляду або редагування.

6. Щоб створити новий документ Office. Наприклад, ви можете вибрати, створити документ Word, і вибрати будь-який шаблон за допомогою онлайн інструменту і перейти до редагування файлу. 

Створення файлів Word

Установка розширення «Office Online» в браузері Google Chrome.

Те ж саме розширення тепер доступно для Chrome. Ви можете додати його в свій браузер, і скористатися перевагами створення або редагування документів онлайн.

Ось як зробити це:

1. перейдіть в Chrome Web Store в вашому браузері і в пошуку введіть «Office Online». У фільтрі результатів виберіть «розширення ».

2. Натисніть на розширення «Office Online», а потім натисніть кнопку «встановити». Відповідний .crx файл буде завантажений, і доданий в ваш браузер.

3. Тепер ви можете отримати доступ до розширення «Office Online» так само, як уже згадувалося вище, для браузера Edge. Ви можете увійти в свій аккаунт Microsoft і почати створювати / редагувати документи онлайн.

А ви використовуєте розширення «Office Online» для створення і редагування офісного пакету документів? Поділіться з нами в коментарях нижче.

Ссылка на основную публикацию