Розширення для збереження відео з будь-якого сайту – огляд кращих плагінів для браузера

Якщо ви хочете забрати фільм, відео або аудіо файл з інтернету, але у вас виникли проблеми, ми з радістю допоможемо розібратися і разом спробуємо відповісти на ваші запитання.

Можливість збереження файлів на більшості сайтів заблоковано, щоб зберегти авторські права або змушувати людей знову і знову заглядати на свої сторінки. Але великі уми розробників придумали плагіни, за допомогою яких будь-яка людина, який встановив їх, зможе забрати те, що йому потрібно, без зайвих проблем і втрати часу. Ми підібрали кілька програм для того, щоб допомогти обійти заборону і заливати відеофайли абсолютно з будь-яких сайтів, які тільки можна відшукати в мережі інтернет.

Забираємо відео за допомогою браузера Google Chrome

Ми підібрали найпростіші, доступні і цікаві способи щодо вирішення даної проблеми

  1. Якщо вам потрібно закинути на комп файли з самого популярного сховища відео YouTubе, тоді відмінним помічником стане скрипт, під назвою YouTube Video DownloadRead.

Заливаємо файл, натиснувши на зелену кнопку. Далеї, потрібно відкрити розширення в Гугл Хром, встановити позначилася програму туди, просто перетягнувши її на сторінку браузера.

Після цього, для того, щоб забрати ролик з YouTube, необхідно знайти в нижній частині екрана іконку «Завантажити», де вибрати потрібну якість і процес буде запущений.

  1. VK Saver

Встановивши даний плагін, ви отримаєте можливість насолоджуватися музикою і відеофайлами з Вконтакте в найкоротший час. Є два способи, які допоможуть вам встановити його. Перший – знайти в інтернеті і самостійно встановити на свій комп’ютер.

Другий спосіб трохи простіше. Необхідно зайти в налаштування браузера і натиснути на іконку «Розширення», далі, перед вами виникне список програм, які вже встановлені у вашому браузері. Гортає в самий низ і натискаєте на іконку «Інші розширення».

Після, необхідно ввести назву програми в спеціальну рядок і натиснути на іконку «Встановити».

Останнім необхідним дією буде перезауск браузера. Далі заходимо в ВК і заливаємо необхідний відео або аудіо файл, натиснувши на стрілочку біля композиції, якщо це музика, або знайшовши такої ж значок біля коментарів до відеофайлу.

Модулі для збереження відео і аудіо файлів, які підходять для більшості браузерів

Даний плагін відрізняється зручністю у використанні і неймовірною простоті. При установці цього додатка, він з’єднується з браузером (підходить для Firefox, Chrome і IE) і відкриває доступ до збереження файлів з 60-ти ресурсів, закритих від подібних операцій. Додаток є абсолютно безкоштовним, а знайти його можна, скориставшись пошукачем вашого браузера.

Після того, як завершиться установка, зайшовши в розширення браузера ви зможете побачити нову іконку, це буде означати, що операція пройшла успішно, і ви можете користуватися всіма благами плагіна. В утиліти досить простий дизайн, що не дозволить вам заплутатися в програмі. Працює вона так само нехитро. Наприклад, в Ютьюб, ви зможете завантажити вподобане відео, направивши стрілку мишки в правий верхній кут екрану. Залишиться тільки натиснути на іконку «Завантажити відео» і дочекатися закінчення процесу.

  1. Вилучення файлів з кеша за допомогою VideoCacheView.

Розширення підходить для більшості поширених браузерів. Дана програма працює по зрозумілим принципом, який можна провернути самостійно, але, на жаль, це може зайняти багато часу і сил, а результат буде не таким, як ви очікували. Тому, для полегшення завдання був створений цей плагін. Починаючи роботу, VideoCacheView зчитує дані з кешу браузера, відбираючи для себе файли мультимедійного характеру. Далі, він копіює вибрані вами елементи в одну папку.

Одне з найпопулярніших розширень для браузерів, яке підтримує практично всі найпопулярніші ресурси, не уповільнює роботу комп’ютера і досить легке у використанні. Для початку, необхідно встановити даний файл на комп’ютер, після чого перезапустити браузер.

Коли установка повністю завершена, можна відкривати, наприклад, YouTube.com і під відео відшукати спеціальну іконку, що дозволяє взяти будь-який файл в тій якості, розмірі і розширенні, яке ви оберете самі.

Таким же способом відбувається заливка файлів з Вконтакте, Однокласників та інших онлайн ресурсів. Іноді, виникають затримки або неполадки, але розробники усувають проблеми, випускаючи нові версії плагіна.

  1. Video DownloadHelper

Розширення створено виключно як доповнення для браузера Firefox. Його можна встановити безкоштовно, скориставшись офіційним сайтом розробника, де вам також запропонують встановити сам браузер, якщо у вас його немає.

Після установки в правому верхньому кутку з’явиться іконка:

Натисніть її і збережіть потрібний файл.

  1. Freemake Video є безкоштовною програмою з неймовірно простим принципом роботи. Забирайте її з сайту розробників за цим посиланням http://www.freemake.com/ru/free_video_downloader/

Плагін підтримує близько 10 000 різноманітних сайтів, а його дизайн вражає простотою. Щоб зберегти собі потрібний файл, зайдіть на сайт, скопіюйте посилання на потрібне відео. Натисніть на іконку «Вставити URL» і виберіть бажану якість. Наступним кроком буде безпосереднє збереження відео за допомогою натискання на іконку «Завантажити».

Кожен користувач може без проблем знайти для себе щось корисне в будь-якому із запропонованих нами розширень і відмовитися від перегляду фільмів або роликів в режимі онлайн, адже для цього, як мінімум, потрібен постійний доступ до інтернету.

Ссылка на основную публикацию