Розділити / розбити файл або папку на кілька архівів (WinRar, 7-Zip)

Думаю, багато хто стикався з тим, що файл або папка перевершує за розміром необхідний ліміт (при спробі надіслати вкладення поштою, викладанні на ftp-сервер або запис на будь-якої носій), одне з рішення є архівація даних, оскільки вона допоможе зменшити розмір папки або файлу. Але якщо і цього мало і навіть архів не вдається стиснути до необхідного ліміту, в цьому випадку можна файл або папку розділити на кілька архівів необхідних розмірів.

Цьому і буде присвячена ця стаття-як розділити / розбити файл або папку на кілька архівів за допомогою архіватора Winrar або 7-Zip.

Розділити / розбити файл або папку на кілька архівів за допомогою WinRar.

Маємо папку pk-help.com, яку необхідно помістити його в кілька архівів. Для цього натискаємо на ній правою кнопкою миші, вибираємо «Додати до архіву».У вікні Ім’я і параметри архіву,  у вкладці «загальні», Зліва внизу бачимо поле «Розділити на томи розміром (в байтах)», можна скористатися вже заданими параметрами, наприклад якщо ви хочете зберегти на дискету (хоча думаю це вже не актуально) або CD. Якщо ж вас не влаштовують прописані розміри ви можете вказати своє значення, тільки пам’ятайте що значення вказується в байтах !!! 

Нагадаю: 1 Кілобайт (1Кб) = 1024 байт, 1 Мегабайт 1 (Мб) = 1048576 байт, 10 Мегабайт (10 Мб) = 10485760 байт. Відповідно, якщо я хочу зробити архіви не перевищують 10 Мб. Необхідно прописати 10485760.натиснути “ОК”. В результаті у мене вийшло кілька архівів розмір яких становить менше вказаного значення 10 Мб.

Розділити / розбити файл або папку на кілька архівів за допомогою 7-Zip.

Натискаємо правою кнопкою миші на файлі або папки яку необхідно помістити його, вибираємо «7-Zip- Додати до архіву».

У вікні Додати до архіву внизу зліва є поле “Розбити на томи розміром (в байтах)”, в цьому полі вибираємо або прописуємо необхідний розмір, в даному випадку я хочу розбити на архіви по 10 Мб і тут є зазначений розмір, відповідно я просто вибираю його (так само можна прописати 10485760- результат буде той же)В результаті з’явилося кілька архівів що не перевищують 10 Мб.Для того що б коректно відкрити створені архіви їх все необхідно помістити в одну папку і відкрити перший архів.

Ссылка на основную публикацию