Розділи звіту Google Analytics

Над підсумкової таблиці розташований набір посилань меню, які розширюють набір метрик, доступних в звітах. Ці посилання меню можна вважати розширеннями таблиці даних – тобто замість того, щоб мати справу з надмірно широкої таблицею, що містить всі метрики відвідувань, можна працювати з більш компактними і короткими таблицями, розділеними за типом. По суті, ці меню використовуються для приховування розширеної таблиці і зосередження уваги на інтерфейсі звіту.

Ви зверніть увагу, що вкладка Site Usage (Використання сайту) завжди присутній в цьому звіті (і багатьох інших). Звіт містить такі метрики як Visits (Відвідини), Pages Per Visit (Число сторінок за відвідування). Average Time On Site (Середній час на сайті), Percent New Visits (Процентна частка нових відвідувань) і Bounce Rate (Показник відмов). Відображення додаткових вкладок буде залежати від конфігурації. Наприклад, якщо ви сконфигурировали свої цілі (до 20, розділені на п’ять наборів), використовуйте відстеження транзакцій, або AdWords або AdSense, після чого метрики для всіх цих варіантів конфігурації можуть відображатися у власних окремих посиланнях меню. Якщо ці зміни були визначені, відповідні вкладки не будуть відображатися.

По суті посилання меню служать для переміщення по великій таблиці даних. При виявленні цікавою точки даних в звіті Site Usage, щонайменше, буде бажано з’ясувати, чи знаходить це відображення в звітах про конверсії цілі та електронної торгівлі. Наприклад, чи веде великий приплив відвідувачів з Twitter до значного збільшення конверсії цілі або доходу від цього джерела? Посилання меню дозволяють перевірити ці нюанси, після чого простими кліками можна визначити будь-який критерій пошуку (мітка J) або будь-які розширені фільтри (мітка К) для посилань меню – для цього ж звіту.

Вистави за вкладками

За замовчуванням для звітів використовується уявлення Explorer (Обозреватель), позначене міткою N. Це – єдине уявлення для стандартних звітів. Додаткові уявлення з вкладками можуть бути додані при побудові нестандартних звітів. По суті, додаткові вистави за вкладками дозволяють розширити таблицю даних додатковими метриками і вимірами.

розширені сегменти

Як стане ясно після прочитання цього розділу і самостійного експериментування зі звітами, в Google Analytics існує безліч способів сегментування даних. Найпростіший з них – поглиблений аналіз вимірювання в рамках таблиці даних. Наприклад, клік на джерелі переходу google / organic на екрані, показаному на рис. 4.4, веде до відображення таблиці даних саме для цього сегмента. Однак область Advanced Segments (Розширені сегменти), позначена міткою О (див. Наступний малюнок), надає значно більші можливості сегментування відвідувачів. Сегментування даних – потужний засіб розуміння особливостей відвідувачів, яких цікавить готель в Пітері, як географічних, так і демографічних.

експорт

Експорт даних можливий в трьох стандартних форматах: PDF, CSV і TSV. Виберіть пункт Export у верхній частині кожного звіту, щоб експортувати дані в форматі PDF (для придатних для друку звітів), CSV або TSV (щоб імпортувати дані в Excel або аналогічний додаток). Додатковий формат CSV для Excel призначений для кращої сумісності з кодуванням UTF-8, що використовується звітами Google Analytics. Кодування UTF-8 призначена для правильної обробки символів, відмінних від ASCII, на веб-сторінках. Застосування цієї кодування потрібно в Google Analytics, оскільки звіти повинні бути доступні на більш ніж 40 мовах. Однак імпорт даних в кодуванні UTF-8 в Excel виконується не завжди успішно – цим і зумовлено застосування злегка зміненого формату.

Максимальна кількість рядків звіту, які можуть бути експортовані, дорівнює 500 (це відповідає максимальній кількості рядків, що відображаються в інтерфейсі). Однак існує прийом, який дозволяє експортувати до 20 000 рядків. Для цього виконайте такі інструкції.

  • У звіті, який потрібно експортувати, встановіть значення селектора Show Rows (Показати рядки) (мітка Е) рівним 500.
  • В кінець URL-адреси звіту буде дописана наступна інформація: explorer-table.rowCount% 3D500, де 500 в кінці рядка вказує кількість рядків, що відображаються в звіті.
  • Змініть значення параметра explorer-table.rowCount на кількість рядків, які потрібно експортувати. Наприклад, explorer-table.rowCount% 3D1000 встановлює це число в 1000.
  • Натисніть Enter, щоб завантажити цей URL-адресу в браузер.
  • Візуально упевніться, що тепер звіт відображає нову кількість рядків.
  • Виберіть вкладку Export (Експорт) (мітка Р). Експортовані дані повинні містити всі рядки, які були вказані в URL-адресу.

Відправлення звітів по електронній пошті

Експорт даних вручну – прекрасний спосіб подальшого маніпулювання даними або створення одиничних звітів для представлення своєї команди. Як тільки звіти, які важливі для вашого керівництва або акціонерів, визначені, ймовірно, буде потрібно їх пересилання по електронній пошті – або епізодично, або планово, через регулярні інтервали часу. Для досягнення цього виберіть посилання Email (Відправлення по електронній пошті), розташовану поруч з посиланням Export. Надсилати звіти можна запланувати щодня, щотижня, щомісяця або щокварталу, як показано на рис. 4.17.

Мал. 4.17. Планування звіту для експорту по електронній пошті

Якщо хочете згрупувати набір звітів в існуючий графік відправки електронної пошти, скористайтеся посиланням Add to an existing email (Додати в існуюче розклад відправки електронної пошти), показаної в нижній частині рис. 4.17. В результаті відкриється спливаюче вікно, представлене на рис. 4.18, яке дозволяє вибрати існуюче розклад відправки електронної пошти, куди потрібно додати звіт.

Мал. 4.18. Додавання звіту в існуюче розклад відправки електронної пошти

Налаштування зберігаються для конкретних комбінацій користувача і профілю. Тому два різних користувача під час перегляду цього один і той же профіль, можуть визначати власні розклади відправки електронної пошти. Коли розклад відправки створюється, все значення часу встановлюються відповідно до часового поясу Маунтін-В’ю, шт. Каліфорнія (де розташована штаб-квартира Google). Хоча точний час не вказується, для європейських клієнтів щоденні звіти, надіслані вранці, в дійсності будуть відправлятися протягом дня.

Додавання в інструментальну панель

Практично всі звіти Google Analytics містять у верхній частині кнопку Add Те Dashboard (Додати в інструментальну панель). Як випливає з її назви, вона створює зменшений знімок проглядається звіту і поміщає його в область інструментальної панелі (Dashboard), як показано на рис. 4.19. Обсяг даних, що відображаються зменшується до двох метрик. Це робиться для того, щоб зберігати інструментальну панель компактної. Можна вибрати існуючу інструментальну панель або при необхідності створити нову.

Мал. 4.19.

Ссылка на основную публикацию