Роздача wifi з ноутбука на windows 8 легким шляхом

В даний час користувачів ПК стало цікавити, як проходить роздача wifi з ноутбука на windows 8, тому що ні один володар сучасних гаджетів не уявляє своє життя без глобальної мережі. Цей процес допоможе роздати вай фай на всі пристрої, які знаходяться поруч. Ця процедура потрібна, коли ви не маєте роутера і увійти на простори всесвітньої павутини стає неможливим. Правильніше зробити так, щоб wi-fi був на всіх пристроях. Для цього існує кілька способів і системні утиліти.

способи роздачі

Крок 1

Перед тим як роздавати що-небудь c вай фай системи windows 8 на мобільні пристрої, треба виконати прості дії:

 • підключіть мережу до «ноуту» кабелем або спеціальною картою USB. У разі з’єднання за допомогою модему у вас можуть виникнути деякі труднощі. Якщо включення глобальної мережі йде через кабель, то доступ отримати легко, адже на комп’ютері з ОС8 зазвичай підключені всі драйвера, і він стане виконувати ті ж функції, що і звичайний роутер;
 • якщо ви з’єднувалися таким чином раніше, значить компоненти встановлені і можна починати роздавати, що ви хочете. Щоб переконатися, чи завантажені драйвера, здійсните такі дії: виконайте команду «Панель управління», потім «Мережа» і «Інтернет і Мережеві підключення».

крок 2

Перевірте, чи є у вас «Бездротова мережа». Якщо її у вас немає, скачайте з сайту драйвер для вашого ПК. Після отримання та установки всього софта можна приступати до налаштування.

крок 3

Підключення wi-fi через ноутбук до інших пристроїв можливі за допомогою командного рядка. Така функція є у всіх операційних систем, включаючи windows 8. Щоб все вийшло, вам потрібно виконати простий алгоритм:

 1. Правою кнопкою миші натисніть на куточку знизу, щоб включити режим адміністратора. Також це можна зробити на клавіатурі, натиснувши одночасно Win + X.
 2. У віконці, що з’явилося задайте спеціальну команду (назва «f1comp» – це ім’я мережі. Його можна вибрати за бажанням, але вона повинна містити тільки латинські букви. Комбінація чисел «12345678» – пароль для доступу.)
 3. Після вибору імені та коду для вай фай підключення натисніть кнопку Enter.
 4. Далі потрібно ввести другу спец. команду. Вона призначена, щоб включити точку доступу.
 5. Знову тисніть клавішу Enter. На вашій ОС win8 має з’явитися сповіщення, що запуск активний. Так, ваш ПК може замінити роутер.
 6. Якщо щось піде не так ви побачите: «Не вдалося запустити розміщену», тоді по черзі задайте комп’ютера ще дві команди. (Малюнок 3)
 7. У рядку «Мережеві адаптери», на вкладці «Диспетчер пристроїв», активуєте правою кнопкою мишки «Віртуальний адаптер».

Після необхідних дій на ноутбуці вам потрібно дати дозвіл на використання мережі через вай фай. Для цього пройдіть в Центр управління мережами і загальним доступом. У віконці, що з’явилося з лівого боку є вкладка, яка називається «Зміна параметрів адаптера». Зайдіть у властивості того підключення, яке активовано. Активуйте загальний доступ, встановивши галку на «Дозволити іншим користувачам мережі використовувати підключення до Інтернету даного комп’ютера». Підтвердіть команду, натиснувши Ок.

Таким способом можна зробити налаштування wi-fi системи.

Програми для роздачі бездротової мережі

Досвідчені майстри чудово знають, як роздати бездротовий зв’язок простими утилітами.

Завдяки деяким додаткам установка вай фай стане ще легше, ніж це описувалося вище. Одна з таких програм називається MyPublicWifi. Інтерфейс цієї програми англійською мовою, але ви легко з нею розберетеся, так як у неї звичайнісінька установка:

 1. Запустіть MyPublicWifi в ролі адміністратора і виберете меню Automatic HotSpot configuration.
 2. У вікні Network Name (SSID) задайте ім’я мережі, а в поле «Network Key» напишіть будь-який свій код, який буде запитуватися у стільникових апаратів при новому підключенні.
 3. Поставте галочку там, де написано Enable Internet Sharing, і знайдіть то підключення, до якого приєднаний ваш роздає laptop.

В результаті у вас вийде навіть підключати пристрої своїх друзів. У цій програмі на вкладці Clients показано кількість підключених пристроїв. В меню Management можна зробити більш тонкі налаштування. Наприклад, активувавши спеціальну утиліту. Вона вкаже програмі стартувати відразу при завантаженні ноутбука. Ще одна безкоштовна утиліта Virtual Router Plus перетворить вашу системну машину в роздає інструмент. Вона була створена спеціально для ОС windows 8 і інших. Встановивши цю програму, будь-які користувачі отримають доступ до бездротової мережі і зможуть увійти у «всесвітню павутину» через смартфони та інші гаджети. Для надійності Virtual Router Plus захищена особливим методом шифрування.

Ці способи допоможуть зробити з вашого «ноута» повноцінний роздавальник вай фая, перетворивши його на своєрідний роутер.

Ссылка на основную публикацию