Роутер 4G: інтернет з кишені

П’ятнадцять років тому стільниковий зв’язок застосовувалася в основному для дзвінків і відправки СМС. Про високошвидкісному інтернеті в той час не могло бути й мови. Оператори того часу пропонували вихід в інтернет за технологією GPRS зі швидкістю 20-30 Кбіт / сек. Сучасний сайт на такій швидкості вантажився б хвилин 10, і це за умови стабільного з’єднання.

Все змінилося з появою стандарту 3G, а потім і 4G. Стали стрімко зростати швидкість і якість передачі. Більш того, використовуючи роутер 4G, стало можливим створення мережі Wi-Fi. За допомогою неї можна використовувати інтернет ресурси всією сім’єю і з будь-якого пристрою. Перші подібні пристрої з’явилися ще за часів 3G мереж. Їх було не можна назвати переносними, так як харчувалися вони від електромережі.

Сьогодні портативний роутер легко поміщається в кишені і має свою акумуляторну батарею.

Мобільний 4G Wi-Fi

Бездротові мережі дозволяють покривати чималі території, без використання кабелів, що спрощує підключення пристроїв. Це найбільш зручний варіант в поїздках.

Звичайно у нас в країні не завжди за містом ідеально ловить стільниковий зв’язок і іноді доводиться перебиратися з місця на місце, щоб зловити сигнал. Однак використовуючи такий гаджет, його можна встановити на найвищій точці, і користуватися інтернетом там, де вам зручно.

Подібний пристрій містить слот для сім-карти, за допомогою якої здійснюється підключення до мережі оператора. Налаштування не складає труднощів навіть для людини, мало розбирається в мережевих технологіях.

У більшості операторів настройки визначаються автоматично, досить вказати ім’я мережі і задати пароль, щоб убезпечити свій трафік від сторонніх.

Для більш просунутих користувачів є можливість налаштувати діапазон IP-адрес і інші мережеві параметри. Хоча в більшості випадків це не потрібно, адже використовуючи LTE пристрій в поїздці, цілком достатньо простої роздачі інтернету.

Будь-який мобільний LTE 4G роутер, як і всі переносні пристрої, працює від акумуляторної батареї, заряду якої вистачає в середньому на 6-10 годин. Тому в поїздках важливо передбачити можливість зарядки. Прекрасно підходять для цих цілей портативні зарядні пристрої або перехідник в прикурювач автомобіля.

Купівля вайфай роутера з 4G

Більшість роутерів підтримують сім-карти будь-якого оператора, тому важливіше визначитися з тарифом і зоною покриття. Для поїздок зручно використовувати МТС і Yota. Вони пропонують лояльні ціни на свої послуги і непогану якість зв’язку, а MTS відрізняється стабільністю роботи.

Вибираючи роутер для себе, дивіться на наступні характеристики:

  • габарити пристрою, вони повинні бути зручними для його перенесення;
  • радіус дії штатної антени;
  • наявність додаткового роз’єму для антени, адже цілком можливо, що вам буде потрібно посилити радіус дії сигналу.

Швидкого Вам інтернету!

(Поки оцінок немає)
Завантаження …

Ссылка на основную публикацию