Робота в додатку пошта в windows 10

Отримання і відправка поштових повідомлень в операційній системі Windows 10 (на відміну від Windows 7) виконується за допомогою спеціального додатку. Представлене живий плиткою в меню Пуск, це додаток автоматично інформує вас про зміни в поштовій скриньці.

Одного лише побіжного погляду на плитку Пошта в меню Пуск досить, щоб ознайомитися з іменами відправників і темами останніх отриманих листів. У Windows 10, на відміну від Windows 8 / 8.1, додаток Пошта нарешті обзавівся підтримкою функції настройки серверів IMAP і POP вручну. Хоча багатьом це і здасться дивним, додаток Пошта, представлене в попередніх версіях операційної системи, що не дозволяло керувати поштовими обліковими записами, в яких вказувалися довільні сервери IMAP і POP, що надаються більшістю регіональних інтернет-провайдерів.

У наступних розділах мова піде про функціональні можливості програму Mail, його командах і налаштуваннях, а також про використання для написання, відправлення та отримання поштових повідомлень. (Якщо ви все ще не додали в додаток жодної облікового запису, то виправте це упущення, скориставшись інструкціями з попереднього розділу.)

Уявлення, меню і управління обліковими записами

Для запуску програми Пошта, вбудованого в Windows 10, відкрийте меню Пуск, клацнувши на його кнопці в правому нижньому куті робочого столу, і скористайтеся плиткою Пошта.

У вікні програми Пошта, відображаються всі поштові повідомлення, отримані користувачем, якому належить основна обліковий запис (вона вказувалася першої при налаштуванні цього додатка). Також, показано вміст поштової скриньки для облікового запису Mail.ru, адреса якого також використовується в обліковий запис Microsoft.

Щоб познайомитися з поштовими повідомленнями, які належать іншим користувачем записи, клацніть на кнопці “вправо”, розташованої поруч з ім’ям поточного облікового запису. Імена всіх інших доданих в програму Пошта облікових записів відображаються в який з’явився на екрані спадному меню. Виберіть відповідну опцію, щоб перейти до іншого поштової скриньки. На лівій панелі вікна Пошта під ім’ям поточного облікового запису відображаються назви наступних робочих папок.

  • вхідні. Відображається за замовчуванням при першому запуску програми Пошта. Містить список всіх отриманих на ім’я поточного облікового запису поштових повідомлень; останні отримані повідомлення відображаються у верхній частині списку. Стан поштової скриньки автоматично оновлюється кожні кілька хвилин, але ви завжди можете виконати цю операцію вручну. Досить клацнути на кнопці Синхронізація цього подання, розташованої над написом Вхідні. Поштова скринька перевіряється на наявність нових листів негайно.
  • Відправлені. Клацніть на назві цієї папки, щоб дізнатися, які листи ви відправляли користувачам.
  • Чернетки. Якщо ви з якоїсь причини так і не відправили написаний лист, воно автоматично потрапить в цю папку. Користуючись цією нагодою, ви завжди можете відновити невідправлені листи і, нарешті, відправити їх адресатам.
  • додатково. Якщо ви створили окремі папки для сортування листів в поштовій скриньці, то для їх перегляду клацніть на опції Додатково. Назви додаткових папок відображаються на окремій панелі, що знаходиться праворуч від поточної панелі.

Значки в нижній частині панелі, прив’язаною до лівого краю вікна, дозволяють переключитися до додатка Календар, скористатися зворотнім зв’язком і налаштувати детальні параметри програму Mail. Після клацання на кнопці Перейти до розділу “Параметри” у правого краю вікна з’являється панель, яка містить детальні налаштування програми Пошта. Функція Зворотній зв’язок інтегрована в багато програми та використовується для того, щоб відправити у компанію Microsoft відгук про роботу додатків або побажання про його поліпшення.

Параметри програму Mail

Клацнувши на лівій панелі вікна Пошта на значку із зображенням шестерінки (в нижній її частині), ви відобразіть уздовж правого його краю панель налаштування програми.

Поведінка програму Mail змінюється за допомогою налаштувань наступних розділів.

  • Облікові записи. Містить дані доданих в програму Пошта облікових записів, а також дозволяє включити в неї додаткові облікові записи. Вам навряд чи доведеться змінювати налаштування цього розділу дуже часто.
  • параметри. У цьому розділі налаштовуються способи управління додатком Пошта на пристроях, оснащених сенсорним екраном. Тут же вказується підпис, яка буде додаватися в кінці будь-якого відправляється вами поштового повідомлення.
  • Центр управління безпекою. Під цим старомодним і загрозливою назвою ховається функція Microsoft для відправки користувачам потенційно корисної інформації, заснованої на вмісті одержуваних ними листів. Варто очікувати, що при включенні вона дозволить помічнику Кортан аналізувати всі ваші листи і надасть програмним роботам Microsoft можливість відправляти вам контекстно-залежну рекламу.
  • Зворотній зв’язок. Використовується в основному користувачами, які займаються тестуванням Windows 10 і відправкою звітів про знайдені недоробки в компанію Microsoft. Передбачається, що в Microsoft все ще обробляють звіти про працездатність додатків, що надходять від користувачів.
  • Про програму. Не містить налаштувань, що впливають на працездатність додатки, а всього лише вказує на його версію.

Вам може і не знадобитися змінювати налаштування програми Пошта, але ви повинні точно знати, як їх де їх шукати, якщо поведінка програми перестане вас влаштовувати.

Ссылка на основную публикацию