Робота (Лохотрон) Як Чи не Попастися На Вудку Шахраїв 2020

Вакансія лохотрон в інтернеті

Добрий день, дорогі читачі. Сьогодні я б хотів поговорити про небезпеки, які чекають нас в інтернеті на шляху до заробітку інтернет грошиків. Коли у людини з’являється бажання заробити в інтернеті, на нього починають сипатися неймовірні і привабливі пропозиції, від яких у людини починають загорятися очі і перехоплює подих! Пропозицій багато і вони на будь-який смак, найнеймовірніші і авантюрні! Робота лохотрон! Як туди не потрапити? Зачекайте хвилинку, не беріться за перший-ліпший вам проект!

Це може виявитися робота лохотрон! Hе викидайте на вітер свій час і головне, свої гроші! У цій статті я б хотів розповісти, за що точно не варто братися людям, які бажають заробити в мережі, що б уникнути лохотрону!

зміст:

Робота лохотрон – оплачувані банери і листи

Заняття на мій погляд дурне і безглузде але, як не дивно, багато хто цим захоплюються! Але давайте все ж скажемо кілька слів з цього приводу.

В чому полягає суть даного заробітку? Вам буде запропоновано дивитися листи, які ви будете отримувати поштою, або кликати по спеціальним банерах. Вам зарахують перегляд, якщо ви клацніть по спеціальному посиланню. Далі, спонсор нараховує вам за кожен клік кілька копійок або центів. Що найцікавіше, коли ваш рахунок в цій системі впритул підійде до мінімально допустимому для виведення грошей, вас тут же підданий дискваліфікації під різним приводом або навіть без нього. Можуть що то і заплатити, але при цьому витрати на оплату інтернету через цієї процедури, виявляться в рази вище прибутку від даного заробітку. Так що, думайте друзі, навіщо вам це треба? Повірте, багато через цей лохотрон вже пройшли.

Вакансія лохотрон – фінансові піраміди

Попрошу не змішувати дане поняття зі звичайним MLM, в зв’язку з тим, що дані поняття зовсім різні і суть MLM і фінансової піраміди – різні. Ви не забули ще Сергія Мавроді і його гігантський лохотрон під назвою МММ. Сучасні фінансові піраміди і МММ не надто відрізняються, але суть їх одна – робота лохотрон!

Найбільше фінансові піраміди схожі на рухомий потік грошей від одного учасника системи до іншого і їх перерозподіл серед членів даної системи. Що ж тоді MLM? Запитаєте ви. MLM – це скоріше просування продукції і різних послуг серед людей.

Але, на жаль більше 90% структур, які називають себе MLM структурами, це ні що інше, як фінансовими пірамідами, завуальовані під MLM, де товар начебто є, але по суті є ширмою, так би мовити, потрібен як би для прикриття суті піраміди і є ширмою. Одним словом – лохотрон! При бажанні ви, звичайно, можете зіграти в ці ігри, і так само, як не дивно зрубати 20-50 $ в місяць (це за умови, що ви є власником власного відмінно розкрученого сайту і маєте розсилку на тисячі передплатників), але по справжньому заробити в цьому бізнесі у вас навряд чи вийде, за умови, що ви не перебуваєте, вгорі піраміди! Але там знаходяться одиниці, все нижні яруси піраміди як не крути, виявляться в мінусі!

Запам’ятайте, що заробляючи в цьому виді діяльності, ви ніколи не відчуєте себе вільним і по справжньому незалежною людиною!

Безкоштовні інтернет генератори WM

Що сказати з цього приводу? – «Робота лохотрон»! З приводу «халявного інтернету», ви стаєте інтернет-провайдером і подорожуєте по мережі інтернет скільки душі завгодно! Лафа! Але задумайтеся, хто ж вас пустить безкоштовно в інтернет? Безкоштовний інтернет може бути тільки в мишоловці – робота лохотрон!

Генератори WM, яке спокусливе слово! Дуже ймовірно, у вас замість веб-мані грошиків на комп’ютері виявиться звичайний троян, для чищення ваших рахунків в інтернеті, або (при сприятливому розкладі), власники даного «Бізнесу” не вишлють взагалі нічого, списавши з рахунків ваші кровні бакси. Робота лохотрон чи ні, думайте самі!

Різні види інвестицій не зрозуміло куди

При цьому проекті вам запропонують вкладати свої кровні гроші під відсотки зовсім нереальні. Наприклад, обіцяють, що при вкладенні долара ви, через кілька днів, зніміть від десяти до ста доларів (виходячи з жадібності і бажання заробити на вас творців даного проекту).

Керівник проекту вам пояснить, що гроші вкладників активно рухаються на Форекс, вкладені в супер інвестиційні проекти або що-небудь в цьому роді. Все було б чудово, якби не одне маленьке але: – 99% «горе-проектів» – чистий води робота робота!

Раджу почитати: – Як включити субтитри на Ютубі – Що таке LTE в телефоні

Більшість з таких проектів і розташовуються на безкоштовних хостингах на кшталт ucoz.ru або narod.ru
, одне це наводить на сумніви. На початку даного проекту, при вкладенні невеликих сум, комісійні вам цілком можуть виплатити (само собою з кишень нових членів системи), в подальшому, в міру інвестування великих сум, даний проект загадково зникає, а засновники губляться з кругленькою сумою. Робота лохотрон під назвою «Фінансова піраміда» – ось чим це виявляється в результаті!

Робота лохотрон – мільйон баксів за пару днів

У мережі інтернет багато подібних дуже привабливих пропозицій, повних дуже чудових проектів, де вам запропонують за досить невеликий період часу заробити дуже багато грошей, причому без особливих напряг з боку вас. Простіше кажучи, ви повинні насторожитися виходячи трьох моментів:

  1. невеликий час роботи (день – місяць),
  2. гігантська сума припущеного доходу (від 1000 $ до 1000000 $),
  3. відсутність особливих грошових витрат і зусиль.

Що може ховатися за такими гучними проектами – це, як правило, вже знайомі нам – інвестиційні та інші проекти, заробіток на банерах, пірамідах і т.п.

Давайте згадаємо знамениті «нігерійські листи» які, я думаю, більшість з вас отримувало. Ось вже точно робота лохотрон!

Можуть виникнути і екстраординарні пропозиції на кшталт купівлі якоїсь новітньої розробки, завдяки якій можна нажитися на буржуїни через їх непробивною тупості і довірливості, можуть і на співвітчизників (мають ті ж властивості).

В даному випадку або вас самих надурити, візьмуть бабло і зникнуть, або запропонують проект, що складається з кидалова і брехні, запропонують заробляти, займаючись обдурюванням громадян, морочачи голову людям.

Раджу почитати: Як включити субтитри на Ютубі – ArmPhone Вірменський Айфон – Як скачати музику з ВК

Не раджу займатися подібним бізнесом, якби не було у вас навіть краплі совісті. Як говориться, «Не рий іншому яму, сам потрапиш». Не можна побудувати щастя на чужому нещасті. У кращому випадку, заплатите великий штраф, в гіршому – запроторять до в’язниці.

Також, вам можуть запропонувати зареєструватися в новітній грошової інтернет системі і при цьому вам відразу ж на рахують від п’яти доларів до ста. Не тіште себе ілюзіями, ви ці гроші не знімете ніколи! Мені ось недавно одна дівчина «В контакті» запропонувала зареєструватися в одній новій платіжній системі, відправити 100 руб. на 10 номерів і починати отримувати прибуток! Весело? А такі пропозиції людям надходять до сих пір. І найнеймовірніше – люди продовжують вірити! Робота лохотрон у нас в пошані!

Бувають, правда, з усього перерахованого і виключення, але коли збігаються декілька ознак, або тим більше все відразу, раджу задуматися. Чи не попадіться на лохотрон!

висновок

Якщо бажаєте заробити в інтернеті, тримайтеся подалі від всілякої халяви і бажання зрубає гроші без особливих зусиль! Для того, що б заробити гроші, потрібно багато думати і працювати. Безкоштовний сир – тільки в мишоловці! Робота лохотрон – досить поширений вид бізнесу!

Черговий анекдотик:

Ссылка на основную публикацию