Рішення проблем, що виникають при установці і оновленні Windows 10

Компанія Microsoft заявила, що протягом доби після офіційного публічного релізу Windows 10, вона була встановлена ​​на більш ніж 14 мільйонів пристроїв. Актуальні же дані говорять про те, що ця цифра зараз значно зросла.

Чим активніше користувачі оновлюють свої ПК під управлінням Windows 7 або 8.1 до безкоштовної версії Windows 10, тим більше проблем і питань виникає під час установки цих оновлень.

Microsoft моментально зреагували і надали всі необхідні інструкції для усунення помилок і вирішення проблем, що виникають у користувачів.

Помилка 0x800F0923

Ця помилка виникає в момент, коли на вашому пристрої присутні драйвера або інше програмне забезпечення, яке поки не сумісно з Windows 10.

Відкрийте утиліту для установки оновлення (Get Windows 10), натисніть кнопку Меню та виберіть пункт Перевірити мій ПК, щоб знайти несумісні драйвера і програмне забезпечення. Після цієї процедури ви будете перенаправлені на сайт Microsoft для установки оновлень до новіших і сумісних версій ПЗ. Якщо оновлення не знайдено, просто деінсталюйте ті програми і драйвера, які не підтримуються в Windows 10, щоб уникнути помилки при установці оновлення. Після успішної установки Windows 10 спробуйте заново встановити віддалені драйвери і ПО.

Помилка 0x80073712

Помилка 0x80073712 говорить про те, що один з файлів, необхідних для установки оновлення, втрачено або пошкоджено.

Помилка 0x80200056

Коли ви бачите помилку 0x80200056, це говорить про те, що процес установки був перерваний несподіваною перезавантаженням системи або вимиканням вашого пристрою. Просто спробуйте запустити процес установки повторно, але попередньо переконайтеся, що ваш комп’ютер підключений до джерела стабільного харчування.

Помилка 0x800F0922

Помилка 0x800F0922 повідомляє, що ваш ПК не може отримати доступ до Центру поновлення Windows. Якщо ви використовуєте VPN-з’єднання, спробуйте відключитися від мережі, вимкнути VPN, а після встановити пряме з’єднання і повторити спробу оновлення.

Також помилка 0x800F0922 може бути викликана тим, що в системному розділі, зарезервованим системою, недостатньо вільного місця. Для вирішення цієї проблеми вам може знадобитися стороння ПО, яке дозволяє працювати з розділами вашого жорсткого диска. Збільште простір розділу «Зарезервовано системою» і спробуйте повторити спробу установки.

Помилки «Нам не вдалося завершити оновлення. Скасування змін. Не вимикайте свій пристрій »і« Не вдалося налаштувати оновлення Windows. Скасування змін »

Обидві ці помилки можуть відобразитися на дисплеї в будь-який момент установки оновлення. Щоб зрозуміти, що стало причиною скасування установки, вам необхідно переглянути історію поновлення і знайти в ній код конкретної помилки, що викликала скасування. Для цього відкрийте Панель керування, виберіть Показати всі параметри, відкрийте службу Windows Update і знайдіть пункт Переглянути історію оновлень. Знайдіть у списку то оновлення, яке завершилося з помилкою і подвійним кліком відкрийте подробиці, щоб знайти код конкретної помилки.

Ссылка на основную публикацию