РФ відмовилася від системи пайового будівництва на початок 2020 році.

У нас можна замовити будівництво і проектування складів з металоконструкцій, під ключ.

В уряді РФ підтвердили повністю відмовитися від системи пайового будівництва на початок 2020 році. Перший віце-прем’єр РФ І.І. Шувалов затвердив поставлену перед ними завдань, що до 2020 року поступово відхилиться від системи пайового будівництва. Повністю перейти до розробленої нової системи по якій буде купуватися житло. Детальніше про це повідомив член секретаріату Шувалова.

У повідомленні говориться, що «будівельним компаніям на ринку, не уникнути підвищення прозорості» пропонованих покупцям житлових послуг. Разом з цим, в релізі стверджується, що «компанії-забудовники так само зможуть залучати громадян, їхні кошти, на ранніх щаблях будівництва».

Головним із запропонованих гарантій захисту стане банківська гарантія, отримана забудовником і покриває весь обсяг фінансування будівництва, а також договір, де буде брати участь банк а не тільки покупець і забудовник.

«Створення більш прозорого і не менш важливого того щоб громадянина розуміли продукт, забезпечений гарантією фінансового органу, виводити систему пайового будівництва на більш високий, нової якості рівень. Що повинне піти повне зникнення не такої поняття як «пайове будівництво», а саме «обманутий пайовик» про це так само говорилося в повідомленні.

За зростанням цін в даній галузі будуть спостерігати антимонопольні органи. «Чутки про зростання житло виросте в ціні на 25% або навіть на 40% є всього лише слухом, спекуляцією», – відзначають в повідомленні Шувалова. Так само додали, що ціна на ринку так само буде визначатимуть не забудовник, а попит покупця, а поправки в законодавстві скоротять шанси шахрайства.

Раніше Шувалов І. І. при президенті України, провів збори Ради з питань житлової політики та з приводу підвищення доступності житла, на засіданні обговорювалося, зокрема, питання про зусиллями над контролем щодо залучення цивільних засобів в пайовому будівництві.

Ознайомившись з матеріалом наради, обумовлені зміна призведе до 100% відмови від уже застарілої системи пайового будівництва на початок 2020 року. Починаючи з 2016 року в Україні буде задіяно перші кроки до зміни, фінансування будівництва буде відбувається через спеціальний рахунок в банку і тим самим отримувати банківську гарантію.

Ссылка на основную публикацию