Рецензування виправлень в Excel

У цьому невеликому уроці ми продовжимо тему відстеження виправлень в робочих книгах Excel. І сьогодні ми поговоримо про те, як рецензувати виправлення, внесені іншими користувачами, а також як повністю видалити їх з документа Microsoft Excel.

Фактично, всі виправлення носять рекомендаційний характер. Щоб вони вступили в силу, їх необхідно прийняти. У свою чергу автор книги може не погодитися з деякими виправленнями і відхилити їх.

Що необхідно для рецензування виправлень

  1. натисніть команду виправлення на вкладці рецензування і в випадаючому меню виберіть пункт Прийняти / відхилити виправлення.
  2. Якщо з’явиться запит, натисніть ОК, щоб зберегти книгу.
  3. Переконайтеся, що в діалоговому вікні Перегляд виправлень встановлений прапорець по часу і обраний варіант Ще не переглянуто. потім натисніть OK.
  4. У наступному діалоговому вікні натискайте кнопки прийняти або відмовити для кожного конкретного виправлення в робочій книзі. Програма буде автоматично переходити від одного виправлення до іншого, поки всі вони не будуть переглянуті до кінця.

Щоб прийняти або відхилити всі виправлення відразу, натисніть кнопку вжити всіх або Відмова від усіх у відповідному діалоговому вікні.

Як відключити режим відстеження виправлень

Прийнято виправлення або відхилені, їх все ще можна відстежити в робочій книзі Excel. Щоб повністю видалити їх, необхідно відключити режим відстеження виправлень. Для цього:

  1. на вкладці рецензування натисніть команду виправлення і в випадаючому меню виберіть пункт виділяти виправлення.
  2. У діалоговому вікні зніміть прапорець відстежувати виправлення і натисніть OK.
  3. У наступному діалоговому вікні натисніть Так, щоб підтвердити, що Ви хочете відключити режим відстеження виправлень і закрити загальний доступ до книги Excel.

Після відключення режиму відстеження виправлень всі зміни будуть видалені з робочою книги. Ви не зможете переглядати, приймати або відхиляти зміни, крім цього всі виправлення будуть автоматично прийняті. Обов’язково перевіряйте всі виправлення в робочій книзі Excel перед відключенням режиму відстеження виправлень.

Ссылка на основную публикацию