Рейтинг вакуумних навушників. Які вакуумні навушники краще?

Чому вакуум?

Справа в тому, що звук, проходячи через навколишнє середовище, спотворюється і втрачає частину свого гармонійного спектру. Звукоінженери знайшли вихід – виключити вплив повітряного середовища, зануривши звук в вакуум.

Там він теж спотворюється, але ступінь цього самого спотворення незначна. Розглянемо, які новинки пропонує нам ринок вакуумних навушників і чим відрізняються різні їх види.

Рейтинг вакуумних навушників – арматурні навушники

Це навушники, які мають додатковий арматурний випромінювач крім стандартного динамічного. Це наповнює звук натуральними гармоніками і відбитками.

Проходячи через два випромінювача, звук підсумовується на майстер-шині, що робить його яскравішим і цікавішим. Проте у таких навушників є один мінус вони все-таки спотворюють звук, вносячи в нього свій окрас. Хтось вважатиме це плюсом, хтось мінусом, але це справа смаку.

Shure SE425 – лідер рейтингу арматурних вакуумних навушників

Модель володіє широким динамічним діапазоном, відмінним балансом частот, які адаптовані під навколишнє оточення (трохи пригнічена нижня середина спектра, невеликий підйом в районі 1500 Гц, зріз на 30 гЦ, щоб прибрати гул і резонанси).

За свою ціну вакуумні навушники вийшли дуже і дуже якісні. З мінусів можна виділити крихкий корпус і дроти. Судячи з відгуків власників, через рік-півтора, дроти тріскаються, а корпус ламається / розклеюється.

Кращі динамічні вакуумні навушники

На цих навушниках встановлена ​​котушка, яка під дією струму створює коливання мембрани. Така конструкція, за словами звукоинженеров і музикантів дуже примітивна.

Вона має дуже низький потенціал для подальшого розвитку і стискає діапазон. Проте, ціна таких навушників нижче, ніж у аналогів, що робить їх доступними для великого кола споживачів.

Philips SHE4305BL – лідер рейтингу динамічних навушників

Модель відрізняється щільним хорошим звуком, непогано передає бас. Гучність може скакати в залежності від АЧХ композиції. Нормальним фіналайзером навушники не оснащені, тому звучання пісень з різним RMS буде так само різним.

Що стосується обсягу – тут все погано. Звук пластмасовий і далекий від поняття “глибина” і “прозорість”. Такі аксесуари підійдуть для звичайних людей, які не критично ставляться до звуку і цінують читаність і відсутність шумів.

Кращі гібридні вакуумні навушники

Навушники можуть містити в собі і арматурні і динамічні випромінювачі, що робить їх одними з найпрогресивніших і дорогих.

Наскільки б якісну модель арматурних або динамічних навушників не випустили, гібридні зможуть об’єднати в собі кращі якості і усунути недоліки.

Це вибір справді зраджених цінителів. Гібридна схема дозволяє зробити звук і яскравим і об’ємним і глибоким.

Одна проблема – низькоякісні звукові плати більшості смартфонів і всього два аудіо-каналу для передачі звуку. Навіть найдосвідченіший меломан не почує всіх нюансів і тонких налаштувань.

ДОВІДКА! Лампові підсилювачі влаштовані за таким же принципом: звук проходить через вакуумні лампи та спотворюється. Саме лампові підсилювачі є найдорожчим типом (у порівнянні з цифровими і транзисторними).

Лідер рейтингу – Meizu Flow 3 Driver Hybrid Earphones

Даний аксесуар володіє чітким і читабельним звуком, потужним стерео-розширенням і приємним глибоким звучанням. Високі частоти звучать яскраво, але не шиплять і не ріжуть слух.

Середина щільно “качає” і не бубонить. Що стосується низу, він трохи важкий і плоский, але звичайний слухач не відрізнить цього без порівняння з аналогами. В цілому, яскраві й відомі навушники, які підійдуть для будь-якої музики.

Рейтинг вакуумних навушників – навушники закритого типу

Такі навушники щільно розташовуються у внутрішньому вусі і не залишають місця для потрапляння шумів. Плюсом є повне занурення в музику і атмосферу, мінусом – обмеження чутності навколишнього оточення.

Навіть якщо просто вставити їх в вуха, але не включати музику, високі частоти практично не чути, звук навколо стає глухим і віддаленим.

Що стосується сильних сторін такої конструкції – це, безумовно, бас. Низькі частоти набагато краще слухаються в умовах вакууму, коли простір навкруги не розсіює їх.

Лідер рейтингу – Campfire Audio Jupiter

Зручна і компактна модель з міцними проводами і красивим дизайном. Клубна музика і танцювальні мікси звучать як треба.

Іноді створюється враження, що навушники володіють вбудованим підсилювачем, який і “розгойдує” музику. Гучність у них середня.

Навіть при таких яскравих характеристиках АЧХ, звучать вони недостатньо голосно. Проте це компенсує ізоляція вакуумної структури, нищівна все шуми і перешкоди навколо.

Рейтинг вакуумних навушників – навушники відкритого типу

Повна протилежність вищеописаної категорії. Звук не повністю ізольований і частково змішується з навколишнім оточенням. Це позбавляє його від надмірної “стерильності” і робить більш живим. До того ж не обмежується чутність обстановки навколо, що так само є плюсом.

Лідер рейтингу – Ostry KC06A

Незважаючи на відкритий тип, гучності навушників досить, щоб музику було чути чітко і чітко. Читаність у даній моделі можна оцінити на 10 балів за 10-ти бальною шкалою.

Проте, звук сухий і не об’ємний, хоча і широкий в плані стерео-картинки. Низькі частоти практично повністю обрізані і не читаються в міксі, чого не можна сказати про верху.

Рейтинг вакуумних навушників – Кращі навушники з мікрофоном

Виходячи з назви зрозуміло, що навушники орієнтовані на розмовну мову, а значить послухати музику в них не вийде, хоча для радіо-ефірів і подкастів цілком згодяться.

Мікрофон, до слова, теж посередній, часто збігається з АЧХ з чіпом навушників. Підсумок: звук сухий і урізаний, шуми усунені, а разом з ними деякі гармонійні коливання. Для розмов і бесід, такі моделі підійдуть, але не варто розраховувати на понад-результат.

Лідер рейтингу – Hoco M5 Conch Universal Earphone

Навушники забезпечують цілком очікуваний канонічний звук: надмірно яскравий верх і верхня середина, невеликий спад в районі 1200 гц, повний зріз на 100 гц.

Виходячи зі статистики, яка говорить, що більшість пісень в світі знаходяться в тональності “Ля Мінор” (частота 440 Гц), можна дізнатися на якій частоті грає бас.

Це тоніка (нота Ре з частотою 64 Гц). Саме ця область відповідає за глибину і бас, а у нашій моделі зріз на 100 гЦ, тому звук від таких аксесуарів позбавлений найголовнішого.

Кращі бездротові вакуумні навушники

Новинка сучасності. Інновація музичної індустрії, яка працює по протоколу Bluetooth. Такі навушники, безумовно, забезпечать зручність.

Адже позбавлені проводів, висока якість звуку, адже немає затримки і спотворень від гарнітури. Що стосується звучання, воно безпосередньо залежить від ціни і виробника.

Лідер рейтингу – Air Pods

Apple в черговий раз довела, що вміє робити не тільки смартфони і персональні комп’ютери вищої якості, а й знається на звуці і звуковій апаратурі.

Аксесуар зручний і компактний, забезпечує передачу звуку без затримок і спотворень, гучність в нормі. АЧХ рівномірна і майже плоска.

Таким чином, у слухача є можливість самому налаштувати звук без спотворень. Єдиним мінусом є ціна, яка поки ще завищена (через виробника). Аналоги моделі забезпечують майже ті ж характеристики, але за більш низьку ціну.

Читайте огляд MacBook Pro c дисплеєм Retina

Рейтинг вакуумних навушників – підведемо підсумки

Для різних цілей використовуються різні навушники. Універсальні моделі є, але і звук в них буде усереднений і “універсальний”.

Отримати максимальні характеристики в усіх напрямках неможливо, адже деякі з них є діаметрально протилежними.

Для повсякденного життя підійдуть відкриті навушники.
Для музики – закриті гібридні.
Для розмов і радіо – оснащені мікрофоном.
Для спорту – бездротові.
Для обмеженого бюджету – динамічні.

Ніхто не забороняє мати кілька пар для різних цілей, щоб отримувати від звуку все і не жертвувати частиною задоволення, стоячи перед вибором пари.

Найрізноманітніший каталог вакуумних навушників ви зможете знайти в магазині Portativ. Дуже зручна система пошуку товару. Також, є можливість почитати відгуки клієнтів, які купували ту чи іншу модель навушників.

Рейтинг вакуумних навушників – чи варто довіряти?

Підводячи підсумок потрібно підкреслити, що даний ТОП не є істиною в останній інстанції, а лише представляє читачеві кращі і збалансовані моделі за версією редакції.

Вибираючи собі навушники потрібно керуватися власною думкою і смаком. Щоб не переплачувати за бренд і не попадатися на прийоми маркетологів, проведіть сліпий тест – ви не повинні бачити, яку саме пару навушників прослухуєте.

Для кожної людини знайдеться своя ідеальна “пара” і він так само буде прав, адже сенсорна чутливість і сприйняття звуку у кожної людини своє.

Проте, дані, наведені в статті зібрані на основі особистого аналізу, статистики, відгуків, оцінок експертів. Враховувалися як позитивні, так і негативні відгуки. Довіряти їм чи ні – кожен вирішує сам, але прислухатися точно варто.

Ссылка на основную публикацию