Рейтинг 7 кращих гоночних симуляторів 2020 року

2018 рік виявився досить насиченим в сфері ігор гоночного жанру. За цей рік відбувся реліз декількох хороших ігор: F1 2018, Forza Horizon 4. Деякі ігри ще не вийшли, але очікуються в кінці року. У більшості сучасних гоночних ігор ставка зроблена не тільки на финиширование першим і привабливий дизайн автомобілів. Заподіяння хаосу, руйнування навколишнього світу стало невід’ємною частиною жанру. Незалежно від смакових уподобань в гоночному світі є, чим підігріти апетит кожному. Нижче власний рейтинг кращих ігор гоночного жанру.

Onrush

Чи є Onrush гоночної грою? З технічної точки зору – ні. Розробники позиціонують гру, як гонки на виживання. Світлі уми Driveclub зробили спробу створити щось незвичайне і цікаве в гоночної грі. Їм це вдалося. Гра пішла від змагання кількох машин, зробивши основний акцент на командній грі та кількох цікавих режимах. Головне завдання гравця – знищення противника.

Незважаючи на вживану ідею, її вдалося реалізувати барвисто, правильно (з точки зору механіки) і захоплююче. Це гра для відпочинку та розваг, з чим успішно справляється.

Гра отримала критичні відгуки, через що не набула великого поширення. На запуску гра не змогла заманити аудиторію. Швидше за все причина в тому, що гоночна гра, яка по суті такою не є – це складно для сприйняття. Незалежно від продажного досвіду, гра все ж непогана.

Burnout Paradise Remastered

Є перевидання культової, оригінальної версії Burnout Paradise. Свого часу ціле покоління виросло на цій грі, перевидання націлене повернути користувачів за рахунок ностальгії. Гравцям належить взяти участь в аркадной грі типу стритрейсинга з відкритим світом. Багато запам’ятали класичну гру Burnout за рахунок гарного музичного супроводу і цікавою фізики в аваріях. Все перераховане збереглося в перевиданий версії.

Нововведенням в грі стало відчуття свободи і драйву. Пересування по місту не обмежена завданнями. В якості музичного супроводу по радіо йдуть: Guns ‘n’ Roses blasting і Soundgarden. Наше і призначене для користувача думка близький – це гра тільки виграла від ремастера. Покращена графіка з якісної механікою зробили весь процес гри ще більш захоплюючим. Гра збирає навколо себе фанів і до сих пір, вона впевнено входить в список кращих гоночних симуляторів 2018 року на PS4.

Danger Zone 2

Гра знайома любителям їзди без правил, була на полицях у багатьох шанувальників гонок з барвистими аваріями на ряду з Burnout. Перша частина гри вийшла в 2017 році і отримала ряд премій з боку ігрових критиків. Через рік вийшла друга частина «Небезпечною зоною», щоб користуючись популярністю піднятися на щабель вище у своїй роботі. В останній версії з’явилося більше автомобілів, можливостей їх тюнінгу і покращилася ігрова механіка.

Danger Zone 2 добре передає дух класичних гонок без правил з постійними, захоплюючими аваріями. До сих пір не розробили, що-небудь привабливіше, ніж їзда по широкому шосе, отримання бонусів і бійні з новинного вертольота.

MotoGP 18

Якщо в пріоритеті реалістичність гоночного світу і класичний принцип змагань, серія Milestone на спортивних байках – це кращий вибір. У грі є сувора сюжетна лінія, яка дозволяє визначити етап проходження MotoGP. Сама кар’єра досить цікава і захоплююча. Фізика пересування викликає виключно приємні враження. Гра відрізняється проробленої механікою і зовнішній видів спортсмена, все, навіть найдрібніші подробиці екіпіровки, реалізовані детально і правильно.

У 2018 року гра отримала певну критику з-за відсутності будь-яких нововведень. Нового контенту не так багато, найбільшу увагу було приділено графічному движку. На користь гри можна відзначити, що графіка дійсно ефективна. MotoGP 18 ідеально підійде новачкові і стане гідним наступником попередніх версій бувалому гравцеві.

TT Isle of Man: Ride On The Edge

У сфері гонок на байках гра TT Isle of Man є противагою MotoGP 18. Тут більший ухил зроблений у бік контенту, хоча про графіку і механіку також не забули. У грі постаралися реалізувати 13-мильну дорогу під назвою Nurburgring Nordschleife – це знаменита траса з Німеччини. До сих пір ніхто не пробував відтворити її в грі через занадто великої кількості деталей. Крім цієї траси, в грі реалізована гірська дорога Снафелл – це легендарна траса для проведення гонок на острові Мен.

Kylotunn впорався з об’ємними завданнями і зміг вдихнути життя в перераховані треки в іграх. Тут реалізовані навіть навколишні трасу пагорби. Багато користувачів купують гру MotoGP 18 через створення найдо
вшої і, в той же час, небезпечної траси.

Wreckfest

Гра Wreckfest є ще одним представником жанру знищення автомобілів. Серед усіх серії дана гра є кращою, так як вона найбільш вдало передає дух бійні і змушує переживати гострі відчуття. Wreckfest довгий час перебував тільки в ранньому доступі і все ніяк не доходив до релізу. Зробити повноцінний реліз розробники вирішили спочатку року. Після входу в гру відразу видно, що час і розумові сили не були витрачені даремно.

Правильна фізика автомобілів, хороша реалізація великих авто, вражаючі ушкодження авто, серйозні деформації і сильні удари приносять одне задоволення від гри. Не можна забувати про велику кількість різних автомобілів, кілька режимів гри і можливість грати в мультіплеере.

The Crew 2

Це найбільш очікувана гра з найбільшою кількістю контенту. Популярність гри The Crew 2 обумовлена ​​успіхом першої версії гри і лише збільшується другою частиною.

Чим відрізняється від першої частини:

  • краще презентація гри з безліччю фарб;
  • велика карта;
  • багато елементів, на які можна впливати;
  • широкий вибір поліпшень автомобілів.

В цілому всі дії енергійніше і жвавіше. В рамках гри представиться можливість пересуватися на легковому транспорті, вантажних авто, літаках з часів Другої Світової Війни, сучасних велосипедах і т. П. При цьому машини можуть бути змінені на інші транспортні засоби. З пікапа можна зробити літак Spitfire прямо під час стрибка, а потім переключитися на гоночний автомобіль і продовжити подорож по землі. Велика кількість контенту і новий погляд на всю серію racing приносить грі The Crew 2 лідируючу позицію в усьому рейтингу.

Ссылка на основную публикацию