Реєстрація в твіттері. Зареєструватися в твіттері

Привіт шановні читачі комп’ютерного блогу. Реєстрація в твіттері, що таке twitter, навіщо він потрібен, як зареєструватися в твіттері і як ним користуватися, докладніше про це всім ви дізнаєтеся в сьогоднішній статті.

Попередній пост був присвячений реєстрації в соціальній мережі мій світ. Продовжуючи тему спілкування і соціальних мереж вирішив познайомити вас з цією інформаційною мережею.

Twitter я користуюся з березня 2011 року, за цей час дізнався багато нового про нього. Навчився використовувати його в просуванні своїх блогів recordmusik.ru і moicom.ru. В кінці статті не забудьте подивитися покроковий відео урок про реєстрацію в твіттері.

Що таке твіттер

Твіттер – це інформаційна мережа (трохи нагадує соціальну мережу), за допомогою якої можна миттєво обмінюватися короткими текстовими повідомленнями (твітами) довжиною до 140 символів через комп’ютер або інші мобільні програми та додатки. З англійської мови Twitter переводитися як щебетати, цвірінькати або базікати.

Сам twitter з’явився в березні 2006 року і замислювався для внутрішнього використання невеликої групи співробітників компанії Odeo, в місті Сан-Франциско. Джек Дорсі є батьком і засновником даного проекту обміну короткими смс. Через рік в 2007 році, на одному з фестивалів почалося зростання популярності твіттера.

На сьогоднішній день, в цій мережі зареєстровано близько 300 мільйонів користувачів.

Чи не переплутайте твіттер – це мікроблогінг, а твітер – це гучномовець.

Для чого потрібен твіттер

Напевно ви задаєте собі це питання – навіщо потрібен твіттер. Twitter трохи нагадує мобільний агент, ISQ і QIP. За допомогою цієї інформаційної мережі ви так само можете обмінюватися швидкими повідомленнями (SMS), ділитися важливими подіями вашого життя і багатьом іншим.

Знаходьте потрібні або цікаві для вас облікові записи користувачів, підписуєтеся на них і читаєте їх в своїй стрічці новин. Наприклад, якщо вам цікавий Володимир Путін, Барак Обама, автор даного блогу Дмитро Сергєєв (мій нік в твіттері @ climibng86 – додавайтеся) або інша людина, знаходите їх через пошук, натискаєте читати і все що будуть публікувати ці люди в своєму мікроблозі твіттер, ви можете бачити і читати у вашій стрічці новин.

Приступаємо до реєстрації

Зареєструватися в Twitter може будь-хто, процедура займе у вас близько 5 хвилин, може навіть менше. Приступимо до процесу створення нового облікового запису в твіттері.

Насамперед звичайно ж потрібно включити комп’ютер, якщо ви збираєтеся це робити через нього. Якщо ви хочете зареєструватися через інший мобільний пристрій, то потрібно зайти в оглядач інтернету і в пошуковому рядку набрати twitter.

Переходимо на офіційний сайт програми, вибираємо потрібну мову і починаємо процес реєстрації.

Посилання на офіційний сайт https://twitter.com

Якщо у вас виникнуть питання або ви захочете дізнатися більше про цю програму, то можете перейти по нижнім посиланнях.

Заповнюємо світле поле Вперше в твіттері? Приєднуйтесь. Пишемо своє бажане ім’я або нік, адресу електронної пошти, пароль і натискаємо Реєстрація.

З’являється вікно Приєднуйся до Твіттера сьогодні. Підтверджуємо всі наведені раніше дані, можна поставити галочки на ваш розсуд запам’ятати вас на цьому комп’ютері і адаптувати використовуючи останніх сторінок в інтернеті.

Після чого потрібно натиснути на жовту кнопку внизу Створити обліковий запис.

Через кілька секунд, якщо не вийшло ніяких помилок при реєстрації, з’явиться вікно Ласкаво просимо, реєстрація займе не більше хвилини. Тиснемо Далі.

Виконуємо нескладні кроки, пожвавлюємо свою стрічку, читаємо людей, щоб отримувати їх твіти. Можна скористатися пошуком, знайти мене Дмитро Сергєєв і читати мої твіти :). Для продовження процесу реєстрації потрібно підписатися як мінімум на 5 чоловік і натиснути Далі.

Наступним кроком нам пропонують знайти і читати відомих людей.

Вибираємо потрібну підгрупу, я вибрав мистецтво і культура, ви можете іншу, там знаходимо п’ятьох і тиснемо Далі.

Додаємо так само 5 своїх знайомих з адресної книги поштової скриньки, яку ви вказали при реєстрації. Клацаємо по пошуку в адресній книзі.

Після цього має вийти вікно із запитом доступу до вашого профілю. Я реєструвався через Google, тому у мене акаунт від гугла. Потрібно натиснути Надати доступ.

Натискаємо читати п’ять контактів з Gmail і знову Далі.

У наступному вікні нам пропонують запросити друзів, яких немає зараз в інтернеті. Можна вибрати зі списку і запросити друзів або просто закрити це вікно.

Завантажуємо зображення або фотографію і трохи пишемо про себе. Нарешті з’явилася кнопка Готово, я думав вона ніколи не з’явиться :). Натискаємо на Готово.

До речі, якщо ви не хочете проробляти всі ці нескладні кроки, то можна натискати майже не помітну сіру посилання Пропустити.

Ну ось наша реєстрація в twetter підійшла до кінця. Не забудьте зайти на свою поштову скриньку і підтвердити свій обліковий запис в твіттері. Якщо у вас ще немає поштової скриньки, то рекомендую скористатися інформацією:

Далі можна трохи пройтися з налагодження програми.

Основні настройки твіттера

Тепер пропоную перейти до основних налаштувань Twitter, їх небагато, тому це не займе багато часу. Можна поміняти фонове зображення, змінити контактні дані, так само покопатися в налаштуваннях, змінити профіль і так далі. Давайте пройдемося по найбільш важливих функцій і налаштувань програми.

Всі кнопки навігації знаходяться у верхній частині сторінки, можете натиснути на кожну і подивитися результат.

Якщо ви хочете написати повідомлення (твіт), можете це зробити в рядку Написати твіт.

Або натиснути на кнопку білого пера на синьому тлі – новий твіт, набрати текст і відправити його в стрічку новин.

Для того, щоб знайти друзів або популярних користувачів можна натиснути за двома синім посиланнях.

Якщо ви хочете зайти в налаштування, то потрібно натиснути на шестірню, яка знаходитися між пошуком і новим твітів.

Далі переходимо на вкладку налаштування біля гарячими клавішами і виходом.

Перед нами буде доступно вісім налаштувань, в кожну з яких можна зайти і змінити параметри, якщо це необхідно.

Якщо ви хочете поміняти пароль – то заходьте в пароль, додати телефон – йдемо в телефон і так далі. Якщо ви часто користуєтеся телефоном або іншим мобільним пристроєм, то на вкладці телефон можете завантажити мобільний додаток твіттера на свій пристрій.

У вкладці профіль можна додати фотографію і вказати трохи інформації про себе. Не забудьте зберегти всі зміни, якщо такі будуть.

Для того, щоб змінити фонове зображення своєї сторінки в twitter можна зайти в оформлення і вибрати зображення за смаком.

Тут можна вибрати тему із запропонованих або налаштувати свою тему, для цього потрібно натиснути змінити фон і вибрати зображення на своєму комп’ютері.

Ну і наостанок пропоную перейти на вкладку пароль і вказати номер мобільного телефону. Для чого це потрібно запитаєте ви мене? Це потрібно для більш надійного захисту вашого профілю в твіттері.

У випадки спроби злому або втрати пароля, за допомогою мобільного телефону можна буде відновити доступ до свого облікового запису.

Як і обіцяв в кінці статті викладаю невеликий відео урок як зареєструватися в твіттері.

Twitter реєстрація нових користувачів

Підведемо підсумки

У сьогоднішній статті реєстрація в твіттері ми дізналися що таке twitter, навіщо він потрібен, пройшли процедуру реєстрації нового користувача і налаштували його під себе.

Можливо у вас з’явилися питання пов’язані з реєстрацією в твіттері. Можете задавати їх нижче в коментарях до цієї статті, а так само скористатися формою зворотного зв’язку зі мною.

Дякую вам що читаєте мене в Твіттері.

Залишайтеся на зв’язку – мій канал You Tube.

Якщо наведена вище інформація виявилася для вас корисною, тоді рекомендую підписатися на оновлення мого блогу, щоб завжди бути в курсі свіжої і актуальної інформації право встановлювати або ремонтувати вашого комп’ютера.

Не забудьте поділитися цією інформацією з вашими знайомими і друзями. Натисніть на соціальні кнопки – подякуйте автора.

Ссылка на основную публикацию