Реєстрація в фейсбуці.

Радий вітати Вас, дорогі друзі, на сайті internetideyka.ru! У нашій сьогоднішній статті ми детально розглянемо, як проходить реєстрація в фейсбуці. У попередніх статтях ми вже розглядали реєстрацію Вконтакте, Однокласниках, Twitter і Instagram.

Ця соціальна мережа не настільки популярна в російськомовно інтернеті, як Вконтакте, але у всесвітньому рейтингу Facebook є лідером соціальних мереж. В історію вдаватися ми не будемо, тому що про це ви зможете дізнатися з Google. Зазначу лише, що засновником її є Марк Цукерберг.

Як зареєструватися в Facebook за пару хвилин

Отже, для початку відкрийте ваш браузер і в адресному рядку введіть facebook.com. У вікні, перед вами відразу з’явиться форма для реєстрації. Тут, до речі, відразу акцентується увага на тому факті, що реєстрація в цій соціальній мережі була і завжди буде безкоштовною!

Тут все просто! Впишіть своє ім’я, прізвище, введіть двічі адресу електронної пошти (для перевірки), придумайте складний пароль, вкажіть дату свого народження і ваш підлогу і натисніть на зелену кнопку «Реєстрація».

Наступним кроком вас попросять підтвердити свою особистість:

Спочатку потрібно ввести код-каптчу, яка відображається перед вами:

Потім вас попросять ввести ваш номер телефону, на який далі буде висланий код підтвердження.

У наступному вікні введіть отриманий код з смс.

У наступному віконці нам дякують за дотримання правил і вимог реєстрації.

Тепер можна сказати, що реєстрація вже майже закінчена, залишилося тільки заповнити початкові дані про себе:

До речі, якщо ви не бажаєте надавати код від вашої поштової скриньки, просто натисніть «Пропустити цей крок» в правому нижньому кутку екрану.

Наступним кроком можна ввести своє рідне місто, вашу школу, ВНЗ і місце роботи. Також модно вказати, кому буде доступна ця інформація. Ви також можете пропустити цей крок, натиснувши відповідну кнопку.

Передостаннім кроком буде загрука вашої фотографії. Також можна зробити фото з вебкамери.

Для того, щоб завершити реєстрацію вам потрібно зайти на пошту, яку ви вказали раніше і підтвердити свій email.

Всього на вашу пошту буде відправлено три листи. Перше – вітання, друге – із кодом активації, і третє – лист про те, що до вашого аккаунту був прив’язаний номер телефону.

Тепер ви можете сказати всім друзям, що у вас є власна сторінка в Facebook!

Це відео змусить вас посміхнутися:

Ось і все на сьогодні! Сподіваюся, у вас не виникло ніяких складнощів з реєстрацією в фейсбуці.

Ссылка на основную публикацию