Реєстрація карти Лукойл. Зареєструвати карту Лукойл через інтернет

Привіт, читачі блогу!

Сьогодні розповім, як самостійно проводиться реєстрація карти Лукойл Лікард через інтернет і ще 3 іншими способами, а ще прив’язка до мобільного телефону, а заодно до вашої електронної пошти.

Хто користується АЗС від Лукойл, мають безкоштовну можливість отримати накопичувальну карту, ще такі карти свого часу видавала страхова компанія Росгосстрах в якості обмеженого безкоштовного бонусу в цілях залучення клієнтів.

Але насправді карту можна отримати будь-якому автовласникові на заправках «ЛУКОЙЛ», природно, абсолютно безкоштовно і без будь-яких проблем.

Чи не порахуйте цю статтю рекламної просто я вважаю за краще заправлятися на даних заправках і хочу внести невелику ясність для тих, хто теж користуються цим постачальником пального.

Отримай Кешбек 57% на першу покупку в AliExpress, а при всіх наступних гарантовано 12%

ШВИДШЕ ЗА ЖМИ!

Бензин нині дорогий, тому маю намір дати не великі рекомендації автовласникам за пільговими умовами, які можна отримати, але не всі їх використовують, а це від кілька десятків літрів в рік і более.Все залежить від вашої інтенсивності в їзді.

Так, навіщо ж втрачати безкоштовні літри нафтопродуктів, давайте їх заберемо! Читайте далі як це можна зробити.

До написання статті мене спонукав один близький родич, так як він вже пенсійного віку, а ця категорія людей, як, правило, не дуже «дружить» з інтернетом і у них постійно на «рівному місці» виникають певні складнощі.

Справа в тому, що він вже має карту Лукойл Лікард і навіть зареєстрував її шляхом заповнення анкети, яка видається разом з пластиком і віддається оператору.

Головне він успішно користувався накопиченими балами, але ось СМС повідомлень не отримував так як вказав невірний номер телефону.

Тому мобільний не був прив’язаний до особистого кабінету так само, як і поштову скриньку якого у нього взагалі немає.

Прив’язка до телефону обов’язкове потрібна для того, щоб бути в курсі новин подій, акцій клубу і багато чого іншого, а ще для відновлення забутого пароля в чому також допоможе ваша електронна пошта.

Читайте також статтю, Віртуальна карта Лукойл.

Більш докладно про прив’язку мобільника я поясню трохи нижче в описі особистого кабінету також в кінці статті підведу невеликий підсумковий звіт, скільки мені вдалося заробити за 2018 року, а ще покажу процедуру по відновленню пароля забутого пароля.

За кожні витрачені 50 гривень отримаєте 1 бал рівнозначний одному карбованцю.

Як зареєструвати бонусну карту Лукойл

Основними вимогами до клієнтів є два пункти: людина повинна бути дієздатний і досягли вісімнадцятирічного віку.

На даний момент зробити реєстрацію можливо використовуючи 4 способи

Заповнити анкету вручну, віддавши її оператору автозаправки.
На офіційному сайті Лікард https://auto.lukoil.ru/
Використовувати мобільний додаток АЗС Лукойл
Завантажити, заповнити та надіслати договір учасника програми за вказаною в ньому адресою пошти України.

Способ1. Заповнення паперової форми анкети (дуже довго)

При отриманні на АЗС карти вам також видається анкета, яку ви можете відразу ж заповнити якщо маєте при собі паспорт або пам’ятаєте на пам’ять його дані. Після чого віддаєте її оператору.

Термін розгляду досить таки тривалий від 45 до 60 днів! Тому даний варіант мало кого цікавить, але має право на існування так його все ж використовують.

Спосіб 2. Через інтернет на офіційному сайті (миттєво)

Переходимо за цією адресою на офіційний сайт Лукойл http://www.licard.ru, для реєстрації карти, з’явитися вікно рекламної сторінки, перш ніж продовжити давайте подивимося, що тут можуть запропонувати, які ж у нас є можливості.

Так як ми, хочемо стати просто членом клубу будучи звичайними автовласниками, то нам буде цікава права сторона вікна з пунктами, Клуб Лукойл і Акції.

Щоб дізнатися докладніше натиснемо на стрілочку для переходу як показано на скріншоті або кликнемо по зображенню плитки клуб Лу-л.

Відкриється вікно з описом про можливості клубної картки і ще трьох уже банківських Кобренд карт, чиї банки співпрацюють з даної заправної компанією.

Кобренд карти клубу

Кобренд це можливість, будучи клієнтом іншого банку, випустити карту, яку можна використовувати як для звичайних покупок (дебетові / кредитна), так і накопичувати бали партнера, в даному випадку Лікард.

Описувати переваги і їх можливі недоліки я не буду стаття не про це якщо, що зацікавить прочитаєте самі і можливо, щось виберете для себе.

Інформація повністю прозора всі умови детально описані по кожній карті є посилання для переходу в банк, де можна відразу залишити заявку на отримання «пластика».

Тепер повернемося на головну сторінку і перейдемо в «Акції» тут ми бачимо актуальні проводиться на даний момент акції, а також вже архівні минулі.

Ще раджу ознайомитися пунктами меню з випадають списками: Підприємство, Новини, Автомобілістам, Бізнесу, Підтримка. Далі нам потрібен пункт Авт-ам ⇒ Особистий кабінет.

Перш ніж продовжити прошу звернути увагу на АЗС Локатор який покаже на карті розташування всіх заправок вашого міста для цього в рядок пошуку вписуєте назву населеного пункту натискаєте на значок «Лупа». (Див. Скрін)

Ось так все повинно приблизно виглядати.

Ну ось тепер саме час перейти вже до реєстрації нового учасника натискаєте кнопку Реєстрація.

Заповнюєте всі поля, відмічені галочками, приймаєте умови договору, натискаєте отримати Код підтвердження (рекомендую вказати поштову скриньку, якщо у вас його немає, то ось тут знаходиться керівництво по його створенню).

З’явиться наступне вікно з полями для внесення пароля і його підтвердження і для введення коду, який відразу прийде вам на вказаний телефон вигляді sms-повідомлення.

Обов’язково запам’ятайте свій пароль інакше ви не зможете потім увійти в особистий кабінет. (Можливість відновлення є)

На жаль, не можу надати скріншот, так як вже зареєстрований. Можливо, буде запропоновано вибір вислати код на email якщо ви його вказували або на ваш стільниковий телефон, в загальному там все буде гранично просто ви обов’язково впораєтеся. Точно знаю, отримаєте СМС-повідомлення, про те, що реєстрація пройшла успішно.

Після процедури реєстрації ви потрапляєте на головну сторінку сайту «Лукойл Лікард» в ваш Особистий кабінет, де побачите 8 вкладок угорі, які зараз розглянемо.

Також тут ми бачимо статус, номер карти, кількість накопичених балів, останні вироблені вами операції, а також історія і інша інформація.

Контактні дані:

Можна змінити, пароль, email, номер телефону, а от інші дані незмінні.

Історія операцій:

Період, за який можливо отримати історію операцій (не більше 90 днів).

Благодійність:

Можете взяти участь в проектах благодійного фонду використавши свої бали для благої справи.

Акції:

(Ми вже розглянули раніше, а Новости – це те ж саме тільки без графіки, правда незрозуміло навіщо було дублювати?)

Досить-таки важливі ці дві вкладки вони, як відомо, відображають новини клубу, які можуть бути для вас цікаві.

Тому варто іноді заходити до свого кабінету, щоб не пропустити чогось важливого і бути в курсі подій.

Звичайно, все новини і акції анонсуються у вигляді смс-повідомлень на ваш мобільник, але на сайті все більш детально описано.

Ось вам сенс прив’язки телефону, про що я писав на початку статті, головне – це вхід в особистий кабінет СМС розсилка акцій клубу чого мій родич не мав з причини того, що при заповненні анкети написав номер свого стільникового з помилкою, а електронної скриньки у нього немає.

опитування:

Поки на даний момент в розробці.

Напишіть нам:

Ви можете написати лист, де викласти свою проблему, поставити яке вас цікавить або, щось інше.


Питання та відповіді:

Дуже корисна вкладка тут надано більше двох десятків питань-відповідей. Рекомендую обов’язково переглянути. В рамках статті просто неможливо про все написати.

Корисні посилання:

На цьому можна було завершити огляд, але є пару потрібних речей внизу головної сторінки сайту це Корисні посилання: Перевірка штрафів; Юридична допомога, Закони, КОАП, ОСАГО і інші. Думаю, непогана добірка для автовласника.

Спосіб 3. За допомогою мобільного додатка АЗС Локатор (миттєво)

Справжні додаток можна скачати за цим посиланням:

Для Android:
Для iOS:
Для Windows Phone:

Пару слів про функціональність і корисності програми, насправді користі від неї особливо ніякої немає. Просто дублює основний сайт і більше нічого особливого в ній немає. Так є карти заправок і навігація, але кого цим зараз здивуєш?

Опис відбувається для ОС Андроїд, але і для інших систем відмінностей практично не буде.

  • Отже, запустіть встановлену утиліту.
  • Виберете пункт Реєстрація.
  • Дайте свою згоду на обробку персональних даних.
  • Заповніть свої анкетні і дані карти.
  • Натисніть кнопку Зареєструвати карту.
  • Після того як ви натиснули на кнопку реєстрації, система відправить на зазначені вами номер телефону код, який потрібно ввести для підтвердження реєстрації в системі. Введіть код у відповідні поле і натисніть на кнопку Підтвердити реєстрацію.
  • Тепер на ваш телефон прийде смс з паролем від Вашого особистого кабінету в системі.
  • Для входу в систему введіть номер карти і пароль (який прийшов в смс повідомленні), натисніть кнопку Підтвердити.
  • Тепер вам відкритий доступ в кабінет, а це значить все пройшло успішно.

Спосіб 4. За допомогою договору (довго)

Потрібно завантажити заповнити і відправити договір учасника програми за вказаною в ньому адресою пошти України. Завантажити договір можна перейшовши за цим посиланням в розділ реєстрації на офіційний в сайт. http://www.lukoil.ru/

Заповнюєте всі поля і відправляєте за вказаною там адресою.

Також, як і першому варіанті чекати активації доведеться досить довгий період часу тому рекомендую використовувати миттєві активації, описані в варіантах 2 і 3.

Популярні питання

                              Як дізнатися кількість накопичених балів?

                           У своєму особистому кабінеті;
                           У касира-оператора на заправній станції;
                           Безпосередньо в самому чеку;
                           Зателефонувати на гарячу лінію оператору-консультанту;
                           Встановивши на смартфон додаток «АЗС-Локатор».

Чи можна зробити реєстрацію зателефонувавши на гарячу лінію?

На гарячій лінії технічна можливість реєстрації карти Лукойл відсутня, але, якщо вона була раніше зареєстрована, тобто можливо залишити заявку на заміну. Саме по втраті або зношеності і перенести анкетні дані і бонусні бали зі старої карти на нову.

підсумковий звіт

Як обіцяв на початку статті покажу скільки мені вдалося накопичити за 2018 р. Отже активував бали два рази в році перший раз влітку 500 і повторно все які були в грудні 927 разом вийшло 1427, що еквівалентно цього ж числа сумі в грівенх (1 бал = 1 рубль).

Виходить я раз в рік можу заправити безкоштовно майже повний бак свого автомобіля, звичайно, не дуже вражаючі результати, але все одно погодьтеся приємна дрібниця.

У мене є знайомий, він за місяць по 300-500 бонусів накочує які можна використовувати щомісяця не тільки для бензину, а й для придбання інших товарів, що продаються міні-маркеті при АЗС.

Як відновити забутий пароль від сайту Лікард Лукойл

Для цього переходимо за цим посиланням на сторінку відновлення пароля для входу в особистий кабінет, потрібно ввести номер своєї картки (той же логін) і наданий код в спеціальне поле.

Якщо він незрозумілий, то його можна оновити, натиснувши поруч гурток з стрілки, коли все буде правильно вписано клацніть на кнопці Продовжити.

У цьому вікні виберете відповідний спосіб відновлення в даному прикладі нехай буде телефон. Продовжити.

Вводимо шестизначний код підтвердження, він повинен прийди протягом хвилини у вигляді СМС на телефон, а також свій новий пароль, який повинен бути досить складним. Надіслати.

У цій статті описаний секрет по створенню найскладніших паролів, а головне, методика запам’ятовування, яку не потрібно навіть освоювати, щоб запам’ятати купу цифр і символів одночасно. Доведеться всього лише один раз прочитати керівництво щоб зрозуміти, як все виявляється просто.

Відразу відкриється вікно входу в особистий кабінет, де вписуєте логін і свій новий пароль. Увійти.

Ось і все після цього відкриється головна сторінка можна продовжувати користуватися сайтом.

Якщо в статті раптом не знайдете цікавить вас інформації або виникли якісь проблеми сміливо телефонуйте на гарячу лінію за безкоштовним номером.

Буду радий якщо ця тема, реєстрація карти Лукойл через інтернет », буде корисна не тільки автовласникам, а й іншим читачам, можливо, навіть майбутнім водіям.

Подивіться відео по темі.

Ссылка на основную публикацию