Reg Organizer основні особливості програми і як користуватися

Всім відомо, що для підтримки працездатності системи, завжди необхідно стежити за чистотою і порядком реєстру. З цим завданням чудово справляється комплексна програма РегОрганайзер.

Дана утиліта допоможе вам зробити тонке налаштування ОС, деінсталювати непотрібні посилання, розібратися з помилками, виставити автозапуск і так далі. Додаток ділиться на різні категорії. Деякі з них призначені для досвідчених користувачів, а деякі для звичайних користувачів.

«Очищення реєстру»

інструмент «Чистка реєстру» дозволяє користувачеві знайти всілякі помилки. Це стає можливим, так як функція має певні алгоритми знаходження несправностей в реєстрах. До того ж ви зможете не тільки виявити проблему, а й виправити її. Особливо описана функція може стати корисною для початківців користувачів.

Функція «Оптимізація реєстру»

Даний інструмент допоможе вам додати швидкість роботи ПК. Він здійснює дефрагментацію сховища системних налаштувань. Після закінчення даного процесу, в рази збільшиться швидкість роботи реєстру і до поліпшення працездатності комп’ютера.

Можливість очищення диска

Утиліта включає в себе безліч додаткових можливостей, які допоможуть поліпшити роботу системи. До таких додаткових функцій можна віднести і «Чистку диска».

Ви зможете дуже легко відшукати всі зайві файли і деінсталювати їх. Завдяки цьому ви звільните місце на диску для запису нової інформації.

Читайте також: Auslogics Registry Cleaner огляд програми Як працювати з програмою Wise Registry Cleaner: установка, настройка AdwCleaner огляд програми для видалення компонентів рекламного ПЗ

деінсталяція утиліт

Ще одним додатковим важливим інструментом можна вважати видалення додатків. Ви зможете відшукати всі залишилися сліди файлів, які були видалені раніше, і позбутися від них, щоб звільнити реєстр від зайвого. Іншими словами, з RegOrganizer ви зможете видалити зайві файли більш правильно не залишаючи слідів.

Автоматичне відкриття програм

Дана можливість вже відноситься до категорій, які розраховані на досвідчених користувачів. Ця функція допоможе вам привести в належний вигляд все завантаження системи. Ви можете прибрати або додати потрібну програму в автозапуск. Також, в інструменті «Автозапуск програм» передбачена можливість аналізувати і автоматично оптимізувати настройки автозавантаження.

Додаткові налаштування

Допомогти в питанні проведення оптимізації налаштувань системи вручну вам зможе інструмент «Тонкі налаштування». Ви зможете отримати відкритий доступ до налаштувань, що не були запропоновані в звичайних настройках. Це необхідно для того щоб підігнати систему під свої вимоги.

«Важливі розділи реєстру»

Ви зможете отримати додаткові відомості про системне сховище за допомогою цього інструменту. Найважливіше, це те, що ви побачите певні розділи в зручній для вас формі.

У кожному розділі програма RegOrganizer проводить аналіз для розпізнавання посилань з помилками. Завдяки цьому ви зможете і подивитися всю інформацію в розділі і самі деінсталювати ті файли, в яких є помилки.

Резервне копіювання

функція «Знімки реєстру» необхідно користуватися кожен раз перед установкою файлів або очищенням системного сховища. Ви можете зробити це дію в будь-який зручний для вас момент. Надалі, якщо виникне така потреба, ви зможете повернути ваш реєстр в первинний вигляд.

переваги

Надалі не будуть описуватися всі можливі переваги програми, так як їх дуже багато. Але найосновніші виділити необхідно:

  • Російськомовний інтерфейс;
  • Зручна панель управління;
  • Безліч додаткових функцій.

недоліки

На думку всіх користувачів програми, які більш поглиблено знають весь функціонал RegOrganizer, і тих, які тільки почали експлуатувати утиліту, було виділено всього один мінус, це не дуже широкий вибір функцій у безкоштовній версії.

За допомогою програми RegOrganizer ви зможете завжди якісно звільнити свій системний реєстр від сміття. Але з огляду на безліч додаткових можливостей ви зможете ще і видалити непотрібні файли і утиліти з системи, що забезпечить вашу ОС максимальної працездатністю.

Ссылка на основную публикацию