Raptr що це за програма і чи потрібна вона?

Ті, хто самостійно встановив програму Raptr напевно знають що це таке і для чого вона потрібна. Але ж чимало користувачів, які знаходять ярлик цієї програми на своєму робочому столі і не знають як вона опинилася на їх комп’ютері.

У даній статті ви дізнаєтеся що таке програма Raptr, для чого вона потрібна і як вона з’являється на комп’ютері.

Що робить Raptr?

Метою даної програми є створення найбільш сприятливих і комфортних умов для всіх, хто любить комп’ютерні ігри.

Головне вікно програми Raptr

Сюди можна віднести:

  • Автоматичний пошук і оновлення драйверів відеокарти;
  • Оптимізація налаштувань встановлених ігор для їх кращої швидкодії;
  • Організація і перегляд прямих трансляцій в іграх;
  • Швидкий пошук і скачування цікавлять ігор;
  • Зв’язок за коштами повідомлень з іншими гравцями по всьому світу;
  • Збір і обмін спеціальних накопичувальних очок за проходження ігор, які в подальшому можна обмінювати на нові ігри і навіть нові відеокарти!

У програмі потрібно створювати свій профіль, який відкриє доступ до всіх вищеописаних функцій і дозволить використовувати Raptr по повній.

Встановлені ігри в програмі Raptr

Як Raptr потрапляє на комп’ютер?

З недавнього часу додаток Raptr інтегровано до складу драйверів на відеокарту і ставиться разом з ними. Тому відразу після установки драйвера відеокарти ви можете виявити ярлик Raptr на робочому столі.

Також у цього додатка є, з якого в разі потреби можна скачати і встановити Raptr.

висновки

Додаток Raptr є зручним інструментом для комп’ютерних геймерів. З його допомогою ви можете всього в кілька кліків знайти цікаву для вас гру, завантажити її на комп’ютер і встановити.

Пошук і скачування ігор

Причому якщо у вас не дуже потужний комп’ютер, то Raptr допоможе вам ефективно налаштувати улюблену гру, для максимального зниження ризику лагов і гальмувань в ній.

Плюс до всього за допомогою даної програми драйвери вашої відеокарти завжди будуть знаходитися в актуально стані, а за проходження тієї чи іншої гри ви будете отримувати спеціальні бонусні очки, які потім можна обміняти на ліцензійні ігри і навіть відеокарти.

Якщо ж ви все таки вирішили, що Raptr вам не потрібен, то його можна легко видалити як звичайнісіньке програму через «Програми та засоби» в «Панелі управління».

Ссылка на основную публикацию