r5apex.exe – помилка програми в Apex Legends

Після виходу Apex Legends багато гравців зіткнулися з помилкою r5apex.exe з повідомленням «виняток unknown software exception (0xc000001d) в додатку за адресою 0x402fab15». Помилка у з’являється багатьох гравців при запуску гри з клієнта Origin або безпосередньо при натисканні на ярлик гри. Сьогодні в статті спробуємо розібратися з причинами помилки, а також дамо рекомендації як її виправити (Якщо рішення є на момент написання статті). Скріншот з помилкою представлений нижче.

r5apex.exe – Помилка додатка

причини помилки

Помилка r5apex.exe систематичний характер і з’являється у гравців різних конфігурацій комп’ютерів і операційних систем. Однак було відмічено що вильоти відбуваються у гравців зі старими процесорами. Причина криється в тому, що спочатку розробники Апекс відмовилися від підтримки старих процесорів в грі. Але коли з проблемою масово зіткнулося величезна кількість гравців – компанія пообіцяла випустити додаток до гри в яку підтримка старих процесорів буде включена. Про це ми вже писали в нашій минулій статті ознайомитися з якою можна за посиланням нижче:
Apex Legends вилітає без помилки при запуску
Так само стаття вище буде корисна власникам старих комп’ютерів, ноутбуків і конфігурацій старого заліза, оскільки гра може вилітати і з інших причин. Так само даний збій з’являється у власників процесорів Phenom або Xeon.

Як виправити

Тобто для того щоб помилка пропала у нас є тільки два варіанти:

  • Перший варіант це чекати офіційного поновлення гри в якому буде включена підтримка процесорів.
  • І другий варіант дочекатися випуску оновлення розробниками гри.

Рекомендується також ознайомитися з мінімальними системними вимогами до іграшки:

Мінімальні системні вимоги Apex Legends

Для запуску гри на більш слабких конфігураціях ПК – прочитайте нашу минулу статтю за посиланням вище.

ще способи

Багатьом гравцям так само допомагає відновлення файлів гри. Так само перед запуском будь-якої нової гри проробляти регулярно як мінімум дві речі:

  • Оновлюйте драйвера відеокарти. У минулій статті багатьом допоміг відкат драйверів Nvidia до версій 417.71 або 416.16.
  • Пробуйте запускати гру клікнувши правою кнопкою мишки і вибравши «Запустити від імені Адміністратора».

Для власників Windows 8.1 рекомендується оновити операційну систему до останньої версії. Те ж стосується користувачів Windows 10.

висновок

Оскільки гра нова – не виключена поява інших багів помилок і вильотів. Якщо ви зіткнулися з будь-якою проблемою не описана в наших статтях залишайте ваші запитання в коментарях до цієї сторінки і ми постараємося відповісти вам в найкоротші терміни.

Ссылка на основную публикацию